Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Licytacja] Piórnik PPP, biała i czarna frotka, opaski I <
Autor Wiadomość
Bardziejsza 
Użytkownik


Kręcę od: 15.12.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 66
Skąd: Jarosław
Handel: 91,67% (+11, 1, 0)
WysÅ‚any: |12 Mar 2012|, o 21:28   [Licytacja] Piórnik PPP, biaÅ‚a i czarna frotka, opaski I <


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
91,67%+1110

Witam,

Chwilę temu już skończyłam z penspinningiem, a trochę rzeczy zostało, frotki i opaski nigdy nie zakładane, piórnik jak nowy ;)

Licytację kończymy w niedzielę 18.03.12 o północy, tak więc życzę wszystkim powodzenia ;)
1. Piórnik- cena startowa 50zł
2. Frotka biała- zaczynamy od 25zł
3. Frotka czarna- zaczynamy od 40zł
4. Opaska żółta
5. Opaska czerwona
6. Opaska niebieska
7. Opaska czarna
8. Opaska zielona
Z opaskami startujemy od 10zł








Po wygranej aukcji czekam 3dni na przelew na konto, a do ceny wylicytowanej należy doliczyć koszt przesyłki.
Pozdrawiam i zapraszam do mojego sklepu:
http://forum.penspinning....p=225136#225136
_________________
http://www.formspring.me/bardziejsza
Ostatnio zmieniony przez Bardziejsza |12 Mar 2012|, o 21:34, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
szymmirr 
Użytkownik

Ręka: prawa
Posty: 10
Handel: 100% (+3, 0, 0)
WysÅ‚any: |18 Mar 2012|, o 23:48   

Opaska czarna -> start
Opaska zielona -> start
PTP Wymiany/Trades
 
 
szymmirr 
Użytkownik

Ręka: prawa
Posty: 10
Handel: 100% (+3, 0, 0)
WysÅ‚any: |4 Lip 2012|, o 11:47   [Licytacja]

Od czasu wpłaty (31-03-2012) nie udało mi się z Tobą skontaktować (PW, mail, GG). Proszę o jak najszybszy kontakt przez PW.
Ostatnio zmieniony przez szymmirr |4 Lip 2012|, o 12:57, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
szymmirr 
Użytkownik

Ręka: prawa
Posty: 10
Handel: 100% (+3, 0, 0)
WysÅ‚any: |15 Wrz 2012|, o 21:22   

Wygląda na to, że nie mam już szans na zobaczenie opaski ani pieniędzy. Oczekiwałem jakiegokolwiek znaku życia przez prawie pół roku, niestety się nie doczekałem. Wielka szkoda, że pierwszy raz zostałem oszukany w internecie, do tego przez dziewczynę. Jeśli ktoś jest w stanie coś z tym zrobić, mogę podać jej dane.
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl