Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
FPSB 5th
Autor Wiadomość
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2012|, o 23:35   FPSB 5th


Wersja HQ na YouTube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2012|, o 23:41   

Smile roz[ciach]ał collab jak zawsze najlepszy Francuz ever <3
Ostatnio zmieniony przez MadEye |11 Lut 2012|, o 06:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Taeko 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 6
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2012|, o 00:18   

I love it <3

Thanks for sharing guys =D

I hope you'll enjoy it ^^'
PTP Wymiany/Trades
 
Freediver 
Użytkownik


Kręcę od: Marca 2009
Ręka: Lewa
Wiek: 31
Posty: 30
Skąd: Opole
Handel: 75% (+3, 0, -1)
Wysłany: |11 Lut 2012|, o 00:30   

Wszystko fajnie tylko gdzie s777?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2012|, o 00:45   

Na emeryturze już jakiś czas ;)
Co do collabu, to na pewno nie napiszę, że słaby, bo nikogo by mi się nie udało nabrać, jednakże, IMO s777 rok temu odwalił z deka lepszą robotę i zdecydowanie stworzył lepszy klimat. Co zapamiętało mi się po tym CV:
Wiem, że będę hejcony, ale nie przypadł mi do gustu Spini, którego raczej z nicku tylko coś kojarzę. Jednak mój gust, on mi nie przypada mi i tyle ;) Zaś bardzo przypadł mi Slice, którego coś już na pewno kojarzę, jednak nie powiedziałbym, że to on bez napisu. IMO drugie combo proma. Nie będę także przeczył temu co napisał Ant. Smile roz*** i to jest combo collabu. Gollumsk trochę mnie zawiódł. Nie samym combem, ale tym, że niewygodnie ogląda mi się to combo z tego kąta jakoś.
Już myślałem, że nie będzie fel2frama, ale jednak się nie zawiodłem. IMO z takiego "rodzaju" jaki prezentuje jest najlepszy. Nie wiem czy to jasno napisałem, ale chodzi mi też o coś takiego co reprezentuje Hippo2cośtam, albo Freeman :]
To tyle z mojej strony.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |11 Lut 2012|, o 15:15, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2012|, o 11:06   

Wow, LeftFinger i Fel2Fram mają mocarne połączenia. Niezwykle przyjemne combosy.
Szkoda tylko, że niektórym pozjadało FPSy.
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2012|, o 14:40   

Może za dużo się spodziewałem, ale w końcu FPSB to FPSB. A okazuje się, że collab był przyjemny, ale na pewno nie tak konkretny jak oczekiwałem. Parę combosów wpadło mi w oko, ale chłopaki (i dziewczyny ^^), w dobrym składzie PPP promo może spokojnie rozgnieść ten film na miazgę (:
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl