Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
WC 2012

Czy powinniśmy pozwolić penspinnerom walczącym w parach nagrywać combosy w tym samym pomieszczeniu, w tym samym czasie?
Tak
81%
 81%  [ 103 ]
Nie
18%
 18%  [ 23 ]
Głosowań: 126
Wszystkich Głosów: 126

Autor Wiadomość
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |24 Lis 2011|, o 00:04   WC 2012

PPP zostało zgłoszone jako samodzielny team na World Cup 2012. Wszystkich drużyn jest 16, dzięki czemu nie ma rundy kwalifikacyjnej.
Szczegóły w regulaminie
http://worldps.org/wc12/


Do tego jeszcze chwila, ale w międzyczasie mam dla was małą ankietę;

Czy powinniśmy pozwolić penspinnerom walczącym w parach nagrywać combosy w tym samym pomieszczeniu, w tym samym czasie?

Ankieta nie jest robiona tylko tak sobie. Jej wynik zadecyduje o tym jak zagłosuje PPP w tej materii. Jako drużyna, mamy jeden głos, który wpłynie na to, jaka będzie końcowa wersja regulaminu WC.

Opinie?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |16 Sty 2012|, o 19:16, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
CreSpin 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 315
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |26 Lut 2012|, o 20:29   

I znowu przegrywamy 2-1 :\ trochę szkoda bo jak dla mnie precel zasłużył na zwycięstwo a debel jak zwykle win ;)
PTP Wymiany/Trades
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |26 Lut 2012|, o 20:41   

IMO z Preclem wygrał nick. Lawlietowi też raczej dużo nie brakło. Dubel ogromne gratulacje. Myślałem, że PPP gorzej wypadnie na tych mistrzostwach, ale było na prawdę dobrze. Szkoda, że nie udało się pokonać HKPSA, bo były szanse, ale i tak wszystkim zawodnikom liczą się słowa uznania. Precel IMO najlepiej wypadł z naszej reprezentacji(co nie oznacz, że jedyny dobrze ;) ). Naszym pechem była też stosunkowo mocna grupa, ale myślę, że za rok możemy zaskoczyć przeciwników i powrócić na czołówkę światowego PSu(nie mówię od razu o 3 miejscu, ale to zobaczymy) :]

Good job panowie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2012|, o 17:39   

Co do mojej walki to sparafrazuje mojego posta na UPSB i cos co kiedys pisalem na tym forum ;)

Penspinning to sztuka. Nie można tego ując w ramy i oceniać tylko po jakości przejsc. Liczą się odczucia widza, a bo obejrzenia comba ochy sędziowie pewnie mieli podobne odczucia do mnie: "ale kreatywnie, ciekawie, usmialem sie, podoba mi się" i to znacząco wpłynęło na ocenę i... bardzo dobrze. Jakby nie takie podejście to byśmy przegrali 2 razy debla, ponieważ za każdym razem nasze comba były znacząco słabsze (chociaż Rudy na tę rundę niezły kokos), ale nadrabialismy edycja, pomysłem, poczuciem humoru.

Szkoda też Lawlieta. Jak spojrzałem na punktacje to niewiele mu brakowało, ale miał ogromne braki w wykonaniu. Nic dziwnego. Niektórzy uznają to za styl, ale ja w prawie każdym przejściu pomiędzy hybrydami widzę u niego spowolnienie, a czasami mini lagi. Pod żadnym pozorem nie uznawaj tego za flame, sam mam ten problem. Musiałbyś popracować nad wykonaniem, przyśpieszyć, zwiększyć flow i byłoby światowo, bo w trudności miałeś przewagę.

A debel pierwsza klasa ;) dobre wykorzystanie identycznego kata, podobnych styli i dłoni ;)
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |27 Lut 2012|, o 17:40, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 18:17   

http://worldps.org/wc12/?p=153

No tak śmiesznie bo Tajlandii nie ma już i wydawało się, że obronią tytuł ^^
Odpadło też LPSA według niektórych słusznie według innych nie, ale na pewno nie jest to jakieś wielkie "chamstwo" ze strony sędziów, bo KMSC to mocne boardy.
IPSBvs KMSC
Imo remis ale bardziej ze wskazaniem na IPSB. Nadhif w końcu pokonał nawet x1213.
GPC vs. PSH
Oo. Taka sama walka jak w rundzie 3. I tym razem GPC wygra.
FPSB vs. HKPSA
FPSB win, gdyby na WC wystawili s777 i Alex'a to mistrzostwo pewniak. HKPSA samym Kin'em i Ccw nie wygra.
JEB vs. UPSB
JEB zdecydowanie. Japońce cisną imo na finał. UPSB dobre jest ale IMO Hippo jest trochę za wysoko oceniany. Owszem fajnie to wygląda ale jakby tak popatrzeć to nie ma tam nic trudnego.

Zaczyna się ciekawie. Moi faworyci: JEB albo FPSB
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Globock 
Użytkownik


Kręcę od: 11.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 312
Skąd: Bjuv (Szwecja)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 19:24   

@up
1 - s777 już nie kręci
2 - Hippo robi trudne rzeczy, niepozornie wyglądają, ale poziom trudności jest większy niż w moich czy np. twoich combach ;]

Za dwa lata postaram się odstać do składu, ale pewnie i tak nie dam rady xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 19:29   

No kurde ja wiem, że s777 nie kręci ;) Ale chodzi, że pomimo braku tak mocnych spinnerów dalej są mocni.
Nie robi trudnych rzeczy to sprawia takie wrażenie, to jest nic w porównaniu z Fel2fram'em.
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 21:27   

Co do Hippo, to zbiorę opinię powyższych 2 panów w jedną; Hippo robi trudne rzeczy, ale i tak jest ciut za wysoko oceniany.

Podsumowując nasz występ; nie było wcale tak daleko do wyjścia z grupy. Druga runda była szczególnie emocjonująca. Przez moment miałem nadzieję, że nasz skład niebędący samą czołówką PPP, da radę ograć JEB. Ale sędziowie orzekli, że Ocha lepszy od Precla jest i skończyła się zabawa.
Jako drużyna, jesteśmy dość daleko za światową czołówką.
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 21:29   

"Rude Boy" napisał/a:
Jako drużyna, jesteśmy dość daleko za światową czołówką.


Indywidualnie, także. Odpadnie w pierwszych rundach WT to nie jest jakieś mega osiągnięcie.

Nasz występ można by było tłumaczyć grupą śmierci, ale skąd my to znamy...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 21:45   

A ja sądzę, że i tak pocisnęliście max waszych możliwości i za to wam chwała. Co do przyszłego WC to trzeba będzie się sprężyć bo znowu chcą wprowadzić eliminacje a potem ograniczoną ilość boardów, więc może być bardzo ciężko.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2012|, o 22:18   

No dobra ale mieliśmy wygranych "indywidualnie" walk tyle samo co HKPSA. A pojedynek Precla jak i pruCe'a mógł być wygrany. Dobra odpadliśmy co według niektórych było oczywiste jeszcze przed rozpoczęciem, ale odpadnięcie THPSC jest sensacją. Właśnie IMO jesteśmy lepsi jako drużyna a nie indywidualnie. A ja tam jestem zadowolony z tego jak wypadliśmy bo ludzie nie podchodzili do nas na "lajcie" i uważali nas za board na normalnym poziomie a nie tak jak niektórzy Polacy, którzy od razu "nie startujmy bo się zbłaźnimy" "jesteśmy słabi, wstyd" etc. co jest przykre trochę.
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |19 Mar 2012|, o 22:42   

Ja patrząc na to, kto startuje w turnieju jeszcze przed tym, kiedy się rozpoczął, myślałem, że PPP sobie kompletnie nie poradzi. Teraz znacznie mniej czasu poświęcam PS, dlatego, że drastycznie mi się ograniczył w tym roku, ale po prostu filmy, które widziałem, były naprawdę kosmiczne i było widać ogromny postęp od WT 2011. Jak dla mnie występ był udany, propsuję wszystkich. Widać natomiast gdzie jest problem - jak popatrzymy na składy wszystkich boardów, to w praktycznie każdym teamie są ludzie, którzy kręcą już bardzo długo (nie orientuję się kim są spinnerzy z KzPSC i SPSB, więc się nie wypowiadam na ich temat), u nas kłopotem jest zatrzymanie choć jednego z weteranów kręcących na światowym poziomie (np. Rarka, Dulek, Cienki), bo patrząc na to, jak kręcili w momencie, w którym wycofali się z penspinningu, to przy założeniu, że dalej robiliby postęp, podejrzewam, że występ byłby lepszy. Z tym że to już jest temat na dłuższą dyskusję.

Natomiast bardzo nie podoba mi się, że do turnieju został dopuszczony twór o nazwie KMSC. Jak już wspomniałem, nie jestem na bieżąco z pen spinningiem, ale podejrzewam, że takie boardu nie ma, a coś takiego zostało stworzone tylko na potrzeby WC. Dla mnie WC powinno być turniejem narodowym, powinno być to mimo wszystko związane z pewnym poczuciem dumy. W tym jest właśnie cały numer, żeby potrafić znaleźć kilku spinnerów z danego forum, którzy mogą wystartować z WC, jeżeli administracja uważa, że poziom jest za słaby to ominąć turniej i myśleć, co zrobić, aby można już było coś osiągnąć w turnieju za 2 lata. Nie mam nic przeciwko międzynarodowym drużynom, o ile są one reprezentacją danego międzynarodowego boardu (np. UPSB, SPSC) a każdy spinner powinien być "zakwalifikowany" do danego boardu, z którego mógłby startować w WC.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |19 Mar 2012|, o 22:46   

@up:
Co byś zrobił w sytuacji, kiedy kraj ma dwa równe poziomowo boardy ?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |19 Mar 2012|, o 23:01   

Jeżeli oba wyrażają chęć uczestnictwa, to można oba boardy dopuścić. Zależy mi tylko na tym, żeby w WC występowały drużyny z boardów, które mają własne forum, własnych użytkowników i są faktycznie aktywne. Nie ma czegoś takiego jak KMSC, to zostałe tylko stworzone na potrzeby WC, żeby drużyna była silniejsza i w tym momencie dla mnie nie jest to reprezentacja tylko team. Z drugiej strony z danego kraju jak dla mnie mogą wystartować nawet 3,4 boardy pod warunkiem, że są one stworzone jako pełnoprawne boardy (co by wykluczało możliwość, że dany team tworzy forum tylko dla siebie, a potem uznając to za społeczność zgłasza się do mistrzostw). Przecież mieliśmy chyba taką sytuację z KPSA i PenDolsą, a na pewno mamy teraz z GPC i LPSA (spinnerzy LPSA są już faktycznie kojarzeni z tym boardem, a nie z GPC) i wydaje mi się, że wszystko jest w porządku.

no, i do takich spraw mogłaby zostać powołana pewna komisja, złożona z osób aktywnie zaangażowanych w pen spinning, która na podstawie aktywności danego forum uznałaby, czy dana społeczność nadaje się do WC

edit------------> chyba, że chodziło o przyporządkowanie spinnera do jednego forum, no to w takim wypadku spinner sam wybierałby forum z którym czuje się bardziej związany, który daje mu większą możliwość na start itd. coś jak w piłce nożnej, gdzie zawodnik z podwójnym obywatelstwem może wybrać państwo, które będzie reprezentował
_________________
Ostatnio zmieniony przez Krasnal |19 Mar 2012|, o 23:05, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |20 Mar 2012|, o 07:42   

KMSC powstało, ponieważ tegoroczne zasady dopuszczały taką sytuację. Jeśli dany board nie może wystawić 6 zawodników na światowym poziomie (podczas zgłaszania PPP udowadniałem, że mamy wystarczająco dużo niezłych penspinnerów), może połączyć siły z innym boardem w podobnej sytuacji. Więc powstała drużyna SPSC + KPSA + MyPSC.
Jeśli idzie o dopuszczanie drużyn, to ustalono, że gdy zgłosi się 16 ekip, to nie będzie kwalifikacji. Stwierdzono jednak, że pierwsze 3 rundy niepotrzebnie wszystko przedłużają i następnym razem kwalifikacje będą.
PTP Wymiany/Trades
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |22 Mar 2012|, o 19:55   

Co nie zmienia faktu, że możliwośc tworzenia takich boardów powinna zostać odrzucona, to jest turniej drużynowy, jeżeli dany board nie ma wystarczającej liczby zawodników to niech się nie zgłasza. A tak robi się z tego WT.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl