Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[BATTLE] Kubens vs Manti

Kto lepszy?
Kubens
28%
 28%  [ 13 ]
Manti
71%
 71%  [ 33 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2010|, o 14:55   [BATTLE] Kubens vs Manti

Deadline: 1.11.2010 godzina 20. Taki szybki battle :>

Kubens:

Wersja HQ na YouTube

Manti:

Wersja HQ na YouTube

Wiecie co z nim zrobic!
Ankieta trwa 2 dni.

Good luck & Have fun!
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
Ostatnio zmieniony przez Maniek |1 Lis 2010|, o 14:32, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2010|, o 18:57   

Cytat:
zdaje sobie doskonale z tego sprawę że jestem słaby ale taki battle for fun ;] też uważam ze Manti był lepszy ;] mnie trochę zestresowała kamera xd


Dokladnie, mysle, ze zaden z nas nie bral tego na powaznie, po prostu chcielismy sie sprawdzic.

Radox, fakt, lubie krecic szybko, ale za malo jeszcze umiem.

Poza tym mialem wrzucic inne combo na te walke, po prostu bylem u kuzyna na wsi i nie mialem go na dysku ani w Internecie, wiec wrzucilem to, co znalazlem, zeby juz rozpoczac te walke. To combo to taki bardziej freestyle, srednio przemyslany, bardziej dla testu kamerki i mojego zachowania przed kamerka :)
Niemniej dziekuje za mile slowa, ja tam na nikogo nie glosuje, niech lud zdecyduje :>
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skaria 
Użytkownik


Kręcę od: 25.10.2010r.
Ręka: Prawa, Lewa +/-
Wiek: 27
Posty: 10
Skąd: K-staw
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |26 Gru 2010|, o 15:19   

Hmm.. No ja nowa jestem i wszystko mnie jara :D Dla mnie oboje jesteście super, no i, że nie byłabym obiektywna (bo Mantiego z nk znam :P ), to nie będę głosować, ale stwierdzę jedno : Kubnes, masz super włosy! :]
Pzdr.
_________________
Kręcę modem no i kręcę
W kuchni, salonie, łazience
I choć pen mi ciągle spada
Liczy się dobra zabawa <3

S.K.A.R.I.A. - Sara Która Akwarium Rozj*bała Inteligentnym Ametysem - by Czajorek510
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl