Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 15:58
Krk meeting - 26.01.2008 (ok 11.00), Galeria Kazimierz

Jaki termin meetingu?
26.01
82%
 82%  [ 24 ]
inny (napisz, jaki)
17%
 17%  [ 5 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |13 Gru 2007|, o 21:36   Krk meeting - 26.01.2008 (ok 11.00), Galeria Kazimierz

26 stycznia to dzień, w który najprawdopodobniej uda się przybyć do Krk paru "gościom z daleka". Zakładam już ten temat, by dowiedzieć się, czy taki termin odpowiada innym, którzy będą w stanie wpaść. Jak dla mnie ta data wydaje się ok, jednak chciałem poznać zdanie reszty. Ci, którzy mieszkają w Krk/bliskich okolicach mogliby się starać dostosować jakoś do tych, którzy z większej odległości przyjeżdżają specjalnie na to spotkanie, ale oczywiście, jeśli komuś ten termin nie pasuje, niech zaproponuje inny.

Miejsce - Galeria Kazimierz. Trochę dalej centrum, ale wydaje mi się, że po ostatnim meetingu wszyscy obecni przekonali się do tej miejscówki. ;)

Proszę o nie śmiecenie niepotrzebne w tym temacie i o niewypowiadanie się osób, które są pewne, że nie przyjadą, choć tak bardzo by chciały. Pozostałych zapraszam do dyskusji.


_______________________________
Lista na chwilę obecną:


Krk:

FeniX
Thelian
Routtuqe
DeMoN
SoPociek
Mcik91
jureq
DeToX
Wichur91
gumix89
gregoroo
Raxilion
aryS
Aroziom

Częstochowa :
przemo

Gdańsk:
Elf
Ivrin


Niepotwierdzeni:

Krk:
hex79
Kinga - koleżanka hex79

Łódź:
Wakie
Mundugumura
kolega Wakiego, jakkolwiek by się nie zwał



Każdy może się dopisać w każdej chwili. Mam nadzieję, że Ci, którzy się już zapisali nie wykruszą się do spotkania i że nikomu nic nie wypadnie przeszkadzającego w przybyciu.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
kraawiec 
Użytkownik


Kręcę od: 20.01.2007
Wiek: 32
Posty: 165
Skąd: Ostrzeszów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 14:40   

dobra koniec tego gadania bez sensu :P
zaczynają z tego co mi wiadomo ;)
tajne źródła :D
_________________
"nawet chaos ma w sobie jakiś porządek"
PTP Wymiany/Trades
 
 
EnteR 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 256
Skąd: ddz
Handel: 93,33% (+14, 0, -1)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 14:49   

no ja tez znam to tajne źródło ^^ ehh moglem tam być ale autobus nie jechał xD
_________________
http://enter-ps.blogspot.com/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 14:50   

Po losowaniu, grupy znam, ale nie podam ^^
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
EnteR 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 256
Skąd: ddz
Handel: 93,33% (+14, 0, -1)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 14:52   

o lool podawaj nie bądź żyd (nie pal żyda żyd sie przyda przyjdzie zima spalisz żyda )

Warnik za teksty antysemitystyczne? Wyjątkowo podaruję...
_________________
http://enter-ps.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Rarka |26 Sty 2008|, o 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 16:54   

Trzecie centrum handlowe dzis zaliczone. Szczegoly jak skonczymy.

grupy:

A

-Rarka
-beny
-bozzo
-Dulek

B

-FeniX
-sebciu
-Tvister
-EnteR

C

-Zaliwaja
-bagins
-Maniek
-cerba

D

-Routtuque
-Cienki
-Kmibar
-Brumek

E

-przemo
-Egon-PSK
-kraawiec
-PicMeaker

F

-Mikul
-DeMoN
-comar
-SoPociek

G

-Thelian
-Fafik
-Kiba
-Skrobi

H

-gumix89
-Gregorooo
-Dercen
-karOlek1325

//edit:
Poprawiłem nicki, na PSP nie chciało mi się pisać dużych liter, nawet bez tego długo to trwało.:P
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Gregorooo 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 34
Posty: 206
Skąd: Olkusz\Kraków
Handel: 100% (+45, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 19:00   

No to teraz czas na podsumowanie:
Zebralo sie ponad 20 osob (w tym niespodziewanie Krupek i Fafik)...gdy przyjechal tvn z kamera i rozlozylismy tez swoje kamery ochrona poczula sie urazona ze ich tez nie filmujemy i zostalismy wydaleni z galerii....poszlismy na tramwaj (tutaj pozegnalismy sie z Gosią) i pojechalismy do M1 tam spotkalismy sie z tvn ktory nakrecil wywiad z kazdym (takze kazdy mial swoje 5 minut tylko nie kazde zostanie umieszczone w materiale w tv)
Po nagraniu wywiadow (nagralismy poczatek do materialu do tv- nie pisze jaki zobaczycie w telewizji :razz: ) rozpoczelo sie losowanie grup MP po losowaniu przenieslismy sie z M1 do Galerii krakowskiej takze niektorzy mogli zwiedzic troche Krakowa w czasie wycieczki tramwajem dolaczyla do nas ostatnia uczestniczka meetingu Tysia.....gdy dotarlismy do GK zziebnieci glodni i wyczerpani musielismy sie posilic (niestety wiekszosc juz musiala jechac : Thelian, Routtuqe i inni :razz: :mad: ) usiedlismy przy fontannie (bez wody :razz: ) zaczelismy krecic i bawic sie klockami :razz: .......i tutaj niestety ja i gumix pozegnalismy sie i pojechalismy do domu.....jak sie zakończyl meeting dowiecie sie od kogos kto zostal do samego konca :cool: jesli zapomnialem o czyms prosze dopisac :razz:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 21:38   

Teraz coś ode mnie.

Zostaliśmy wyrzuceni z Galerii Kazimierz, bo zobaczyli TVN z kamerą i zaczęli się rzucać, że powinniśmy wcześniej dać info o czymś takim. Wtedy zaczął się ochroniarz burzyć również o to, że zestawiliśmy sobie stoliki, że mamy własne aparaty itd. Choć na poprzednim spotkaniu bez niczego 15 osób siedziało w kółeczku na podłodze z własnym sprzętem grającym i nic nie mieli przeciwko. W sumie sądziłem, że pan redaktor był na tyle domyślny, by zadzwonić dzień wcześniej, że chcą przyjechać z kamerą. Okazało się jednak, że olśniło go dopiero dziś, jak już tam jechali. ;)

Wtedy zaczęliśmy myśleć nad inną miejscówką, skąd nas nie wyrzucą. Pierwszym pomysłem był rynek. Ale kręcenie kilka godzin na takim zimnie nie jest dobrym pomysłem. Ktoś wpadł na pomysł wbicia się do Galerii Krakowskiej, ale mogłoby być tak samo. Wtedy porozmawiałem z panem Pawłem (ten redaktor) o tym, jakie padły pomysły. Po chwili rozmowy zaczął dzwonić do biura Galerii Krk. Zakończyło się to niepowodzeniem, ale wtedy zadzwonił do biura centrum handlowego M1. Po 15 minutach uzyskaliśmy zgodę. W ponad 20 osób jechaliśmy tramwajem, było dość komicznie. ^^

Po dotarciu na miejsce czekaliśmy chwilę na dyrektora tegoż miejsca, po czym się rozłożyliśmy się w bardzo ciekawej miejscówce. ;) Grzecznie podziękowałem za wyrażoną zgodę, po czym zaczęły się nagrania. Najpierw sam spinning, następnie krótki wywiadzik z każdym z osobna. Niektórzy trochę głupot nagadali, niektórzy trochę większych. Było zabawnie. ;)

Potem pewna sztuczna akcja, która dość komicznie wyszła pewnie. Niektórzy (a może i nikt prawie) nie widział, że dali mi mikrofon pod bluzę, co zaowocowało ciekawymi tekstami. Np SoPociek do mnie "daj buziaka", odpowiedz "pogięło Cię chyba". xD

Po tym oni się zmyli, my zaś zaczęliśmy losowanie, przemo nagrywał na swojej kamerce. Losował Geno, więc możecie się domyślić, że do najpoważniejszych to losowanie nie należało. xD Ale szczegóły, jak przemo zarzuci filmem.

W międzyczasie co chwilę ktoś się upominał o podpis na pamiątkowym insercie, ale przez zamieszanie nie wyszło to tak, jak planowałem w sumie. Ja np przez to wszystko mam 2 inserty z różnymi podpisami. xD

Wtedy Geno i Zaliwaja zabrali się i poszli. ;) My stosunkowo niedługo po nich w sumie. Pierwotny zamysł wyglądał tak, że zaprowadzę parę osób, które mają spadać, na dworzec, po czym wrócę do M1. Ale po namyśle wszyscy jednak wbiliśmy do tramwaju i pojechaliśmy do Galerii Krk. Tam sobie siedzieliśmy jeszcze, w mniejszym już składzie. Najdłużej zostało Opole - Fafik, Krupek, oraz Tyśka, DeMoN, DeToX i ja. Niedługo wcześniej zwinął się przemo. gumix i Gregoroo poszedł chwilę po tym, jak zapostowałem listę osób.

Teksty zasłyszane/powstałe dziś:
Twoja stara kręci klejem. (wiadomo, co ;) )
Twoja stara robi fingerpassa wokół kciuka. (chyba wiadomo xD)
Twoja stara robi Słonic Norma. (gumix i artykuł o penspinningu w "Śmigle")
"On jest w reprezentacji Polski na MP" by Geno. xD

Ogólnie moim zdaniem było bardzo pozytywnie, nie wiem jak uważa reszta. Miło było poznać osobiście różne osoby z forum. Pewnie o czymś zapomniałem, najwyżej napiszę później, bo i tak już długi ten post strasznie wyszedł.

Najważniejsze!


Wszyscy, którzy mieli ten "wywiad" muszą mi wysłać PM z imieniem i nazwiskiem. Bo wszyscy podawali te właśnie dane, bo o nie prosił redaktor, ale nicków nie podawaliśmy. Dopiero potem sobie to uświadomiliśmy. ^^
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Thelian 
Użytkownik

Kręcę od: VII 2006
Wiek: 32
Posty: 900
Skąd: Podłopień/Piekary
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 21:55   

Także uważam spotkanie za udane, nawet bardzo :D . Miejscówka była świetna i bardzo oryginalna. Ale to zobaczycie jeszcze na zdjęciach.

Program ukaże się sobota/ niedziela 2/3 luty
_________________
PROSZĘ WAS, NIE RÓBCIE RZECZY, O KTÓRYCH NIE MACIE POJĘCIA, WIĘC NIE MYŚLCIE!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 22:03   

no wiec tak odnośnie powyższego postu:
-post nie wnosi nic do tematu xD (taki żarcik)


a co do "śmigła" no to po prostu żal :lol: nie mówiąc o tym że jestem "gumiks" xD
i jest wymieniony FeniX jako "feniks" i nagłówek ma tytuł "spinning moją obsesją" (ja tego nie powiedziałem) i nie licząc przerobionych pytań do odpowiedzi zmieniających cały sen to ok xD

btw: spotkanie udane ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
SoPociek 
zły skurczybyk


Wiek: 34
Posty: 167
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2008|, o 09:10   

FeniX! Nubie z artetyzmem! wiedziałem, że masz mikrofon! xD miałeś go tuż pod kołnierzykiem, widziałem jak Ci go przypinali ;)
Tak pozatym kto ma moje zdjęcie na którym trzymam Dr.KT brodą ? xD
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2008|, o 09:17   

Większość osób była zaskoczona wyraźnie, jak TVN się zwija już i mają wychodzić, a ja w tym momencie wyjmuję spod bluzy mikrofon z tekstem do nich "Chcecie to, czy mogę sobie wziąć?". ^^

Do ciekawych tekstów z wczorajszego meetingu koniecznie trzeba zaliczyć otwarzanie mistrzostw by Geno. ^^ A także tekst powstały już jak w mniejszej grupce siedzieliśmy w Galerii Krk - Twoja stara mieszka w internecie, nie pamiętam kto to powiedział. ;)

Przypominam o PMkach z imieniem i nazwiskiem! Muszę dziś wysłać maila do nich z tym info.

//edit:
Mam dane ludzi takich, jak:
- Zaliwaja
- Geno
- SoPociek
- Routtuqe
- gumix89
- Elf
- Wichur91
- Ivrin
- Fafik
- Thelian
- Gregorooo
- DeToX
- aryS
- Raxilion
- Krupek

Resztę proszę o jak najszybsze dostarczenie tego info.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Gregorooo 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 34
Posty: 206
Skąd: Olkusz\Kraków
Handel: 100% (+45, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2008|, o 11:55   

wczoraj mialem problem z wejsciem na forum po moim ostatnim poscie wiec pisze to dzisiaj:
Ciekawe teksty ktore powstaly w czasie meetingu:
"Kocham Goorala"
"Najgorsze ze on Ciebie tez" xD

"po tych spotkaniach czuje sie ubozszy intelektualnie (umyslowo) x)

Od siebie dodam generalnie bylo lux ciesze sie ze moglem poznac tylu forumowiczow tych slawnych i tych mniej.....Ogolnie bylo milo X)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2008|, o 12:12   

A ja bardzo dziękuję wszystkim za pamięć o mnie :] Dzięki za pozdro, całuski itp ^^ Na następny meeting już na pewno wpadnę! Jeśli ktoś nie wie - już od miesiąca planowałem tutaj wbić, bilety miałem itp., jednak przeszkodziła 40 stopniowa gorączka i takie tam inne choroby.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Zaliwaja 
Użytkownik


Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 32
Posty: 1239
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2008|, o 12:31   

Rarka teraz to do Warszawy przyjeżdżaj, elf będzie miał bliżej... :D ja będe miał bliżej, bo do Krakowa ponownie w najbliższej dekadzie chyba się nie wybieram xD

Był to najlepszy meeting na jakim byłem, mimo kilku komplikacji z panami z ochrony i strachu przed rynkiem.
_________________
Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2008|, o 12:43   

do Wawy to i ja mam blizej wiec wieksze prawdopodobiensrtwo ze wpadne :P

ale z tego "otwarzania" widze ze ogolnie bylo baaardzo wesolo i mam czego zalowac
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl