Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Any-X
Autor Wiadomość
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |18 Cze 2009|, o 20:03   Any-X

Nazwa: Any-X
Masa: 12 g
Symetryczny: nie
COG: =COP
Długość: 19 cm
Twórca: Zaazu
Cena: ~30 zł

Części:
2x Dong-a Anyball/Dong-a Shabity-s/Papermate profile (2x body, 1x grip) /dostępne w Polsce
1x Pentel Bk77 (tip i wkład, można też użyć tipa z HGG/HGR i wkładu z RSVP) /dostępny w Polsce
2x Pilot G2 (potrzebne są jedynie części klikające) /dostępne w Polsce

Cechy:
-> niesymetryczny, ale stwarza pozory symetryczności
-> śliskie body
-> niskie momentum

Plusy:
+ piszący, klikany
+ bardzo duże możliwośc modyfikacji wygladu
+ można złożyć go z części dostępnych w Polsce


Minusy:
- łatwo niszczy się i pęka na złączeniu body
- trudny w modowaniu [wkładanie inserta to istna katorga!]

Zdjęcia:
http://img175.imageshack....s8301694lv5.jpg
http://pspedia.penspinnin...a/a9/Anyx10.jpg
http://i286.photobucket.c...eb_pl/Any-X.jpg

Tutorial:
Tut na PSpedii

Opinia recenzenta:
Any-X jest modem bardzo ciekawym. W spinningu porównywalny do Metal comssy jest moim zdaniem świetny dla początkujących, ale cenią go również zaawansowani penspinnerzy którym nudzi się spinning modami pokroju Buster Cyl czy Dr KT. Jest klikany [a co za tym idzie piszący], co jest jego niewątpliwą zaletą. Z wyglądu przypomina zwykły długopis dzięki czemu laik nie zarzuci tobie, ze kręcisz dziwną pałką a nie długopisem :P Nie jest symetryczny, ale bardzo podobny po obu stronach, ma też świetnie rozłożoną masę - to jego atuty. Należy do modów o średniej masie.

Na początku mojej kariery był to jeden z moich ulubionych modów. Bardzo podobała mi się w nim możliwość pisania i to, jak bardzo przypominał długopis [w tamtych czasach niektórzy dalej kręcili klejami]. Kręciło mi się nim bardzo przyjemnie, na tamte czasy chyba nawet najlepiej ze wszystkich penów jakie miałem. Przy okazji pisania tej recenzji przypomniałem sobie jaka to była frajda, i gdy wygrzebałem go z szuflady nie byłem zawiedziony ^^ świetna odskocznia od Stuhl Moda, Dr KT czy Bustera, teraz planuję złożyć sobie nowego Any-xa, bo stary jest trochę zniszczony. Serdecznie polecam zarówno początkującym jak i zaawansowanym ;)
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Maniek |25 Cze 2009|, o 13:44, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl