Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepsza walka nadchodzącego tygodnia: Kolczak kontra Kąś

Wskaż lepszego
Kolczak
54%
 54%  [ 23 ]
Kąś
45%
 45%  [ 19 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 21:36   Najlepsza walka nadchodzącego tygodnia: Kolczak kontra Kąś

Kolczak

Wersja HQ na YouTube


Kąś

Wersja HQ na YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 21:42   

Nieno niema porównania jeszcze mi daleko ;) .
Kolczak: dużo spamu, mało ciekawie
Kąś: ladnie plynnie, niezly styl, tricki na o wiele wyzszym poziomie, duzo urozmaiceń.
Zdecydowanie głos na Kąsia.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 21:56   

Zdecydowanie zaslużony glos na Kolczaka, mojego serdecznego kolegę i poniekąd ucznia, który swoimi umiejętnościami, stylem, palcami dluższymi od mojej brody i chęciami do nauki miażdży niejedne suty i mobilizuje mnie do ciąglej pracy nad kolejnymi trickami i przejściami. Co do comba: mega plynność, trochę spamu, ale też kilka trudnych przejść, z ladnym finisherem :) , czyli tak jak ma być.
Wielkie dzięki Kolczak za walkę, życzę powodzenia i mam nadzieję, że za jakiś czas jeszcze to powtórzymy
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 22:50   

Walka dwóch ludzi, których style miażdżą.

Kąś: Dawno nie widziałem od Ciebie filmów. A to kombo trzyma poziom jak nie wiem. Świetne rozpoczęcie, które mimo iż nie jest kocurskie, to stylem wgniata w fotel :o Bardzo dżapońsko wbrew pozorom i palcom B) Ach te twoje baki... Świetnawe lekko. Nie wiem jak to możliwe osiągnąć taką płynność, która jest jakby lepsza od innych płynności. Po prostu pen przy twoich bakach traci opór powietrza, jak i palcy, przez co może zrobić co mu się podoba. A właściwie co Tobie się podoba. Jeszcze ten PalmSpin, choć za kulisami, to bardzo fajnie wszedł, bez ścinki raczej. Tylko końcówki mi brak, bo Bustem to mogą sobie skończyć inni, ale nie Ty. Tutaj największa przykrość tego kombosa :( Ale lepszy taki i płynny, niż lepszy i niezłapany ;d

Kolczaq:
Człowieniu, co Ty masz z tymi palcami o_O Bardzo dobre hybrydy sonicowe, dobra płynność, ale widać różnice między stażem. U Ciebie widać jeszcze to odkrywanie nowych hybryd, wciąż nie poznanych. Ale zrezygnuj na razie z połączenia TA -> FL TA Rev, bo jest ona nieudolna :( Całkiem fajne połączenia z bakami, popracuj z Neobakami, bo to przyjazne triki :) Dosyć specyficzne zakończenie ;d

Mimo ciężkich decyzji, głos pada na Kąsia, który ukazał mi nowe standardy Bakowe ;d
Ale propsy dla Kolcza, za młody wiek, a duży skill.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ahmed 
Użytkownik


Kręcę od: 20 IX 2008
Ręka: Right>Left
Wiek: 32
Posty: 41
Skąd: Stamtąd (Łódź)
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 23:43   

Kolczak: bardzo ładny styl (wyrobiony, swój własny), podobały mi się ruchy ręką na początku filmiku, ładny counter (albo i 2 :P ). Jeszcze tylko byś walnął palmspina na końcu i byłoby rewelacyjnie.
Kąś: tricki na poziomie, jak zostało powiedziane, ale zabrakło mi takiego osobistego stylu, za to bardzo ładny palmspin pod koniec. Zakończenie niestety także słabiutkie.
Głos na Kolczaka
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 17:29   

Wiem, że to zabrzmi trywialnie, ale dla mnie Kolczak przypomina Bonkurę. Te palce, te kombinacje Soniców i Passów - styl legendy. Gdybyś jeszcze popracował na przykład nad Bakami/Passami to FL TA rev, to można by Cię z nim pomylić (; Naprawdę, jestem pod wrażeniem tego kombosa, bo nie sądziłem, że po tak krótkim okresie spinningu można tak stylowo kręcić. Cóż, skillem nie miażdżysz, co nie jest dziwnym, bo po pół roku to chyba nikt nie zrobi Bust -> Bust release ~ PalmSpin ~ FL Sonic P4-12 -> 5 Bustów (dobra, Tajlandczycy to boty ;/), ale nadrabiasz kreatywnością i stylem, który wyżej opisałem. Naprawdę, cieszę się, że są tacy, którzy idą własną drogą - mają własne poczucie estetyki i piękna, i robią to co im się podoba - nie to, co jest popularne (przykładem mogą być teraz bardzo częste Busty, jeszcze w dodatku na Busterze). Jesteś nadzieją tego forum, bo niewielu jest tak wyrazistych PenSpinnerów.

Kąsiu, mój stary i dobry kumplu (: Wiesz, że Twój styl powoduje u mnie uśmiech szeroki jak po przejechaniu brzeszczotem twarzy, więc też chyba nie muszę mówić, że mi się naprawdę podoba. Passy w Twoim wykonaniu i z Twoją dynamiką dają naprawdę piękną kombinację, połaczywszy to jeszcze z Twymi palcami ^^. Mimo że jest tu parę powtórzeń, to kombo naprawdę świetne pod względem płynności (genialny PalmSpin rev, niemal idealny) i stylu, a w dodatku nieco trudniejsze techniczne od przeciwnika. W moim mniemaniu oczywiście, bo to, co dla jednego jest trudne żełojapier, dla drugiego może okazać się fraszką, igraszką, zabawką blaszaną. Twe Soniki w Palm Down są naprawdę miotopalne i niezłe w ryj, nie ma dwóch zdań. Przeciwnik ciężki, a sam wybór trudniejszy niż walka. Jednakowoż, zagłosowałem na PenSpinnera z najdłuższą brodą na PPP, być może ciut nieobiektywnie =p

Gratulacje dla obydwu, bo to jedna z ciekawszych walk na PPP ostatnimi czasy, warto było to zobaczyć. Swoją drogą, to Kąsiowi rzekomo 'nie wyszło to kombo'. Boję się co by było, gdyby wyszło =p

Bless'ya!
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 19:45   

Co tu duzo skrobać? No przede wszystkim bardzo stylowo ^^ Panowie - przed Wami cały świat!

Stylowo, ale to nie znaczy że nie skillowo ;) Kolczak, Twój nauczyciel musi być cholernie utalentowany skoro wychował takiego ucznia. Oczywiście nie bez Twojego wkładu, bo bez talentu ucznia i jego ciężkiej pracy nauczyciel zbyt wiele nie zrobi :] Jasne, parę drobnych błędów było, musisz sporo popracować nad płynnością, ale po takim czasie kręcenia cudów się nie spodziewałem ;) Sprawiasz wrażenie jakbyś podczas nagrywania strasznie się stresował, trochę plączą Ci się palce. Nie stawiaj na szybkość, możesz trochę zwolnić, a Twój styl powinien na tym zyskać ^^ Kreatywności Ci nie brakuje, a styl jest już wyraźnie zarysowany. Nie ma to tamto, pochwała się należy!
ps. świetny finisher xP


Kąsiu, nie jest najgorzej... =D A tak serio: poziom tricków jak można się było spodziewać jest wyższy niż u Kolczaka. Poziom stylu - co tu dużo mówić? No podoba mi się ;) Styl budowany na passach, charge'ach, aroundach i spinach - prosty, ale efektowny ;) Bardzo podobny do mojego, tyle że ja nie umiem takich baków :<
Doskonała płynność, ale zabrakło jakiegoś koksu na koniec [oprócz PS rev - poezja <3]. Tak czy inaczej zasłużony głos na Pana z Bananem w czapce :P
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2009|, o 21:49   

No i wszystko jasne :) Uczeń przerósl mistrza :) . Serdecznie gratuluję, zaslużyleś na zwycięstwo. Liczę na rychly rewanż, w którym obaj podniesiemy trochę poprzeczkę. Jestem z Ciebie dumny, bo przez te pól roku nie próżnowaleś, a i tym zwycięstwem daleś mi niezlą motywację do dokopania Ci w następnej walce. Jeszcze raz serdecznie gratuluję :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2009|, o 21:58   

Kurka coś nie tak. ;)
Dzieki Kąś, jak to mówią, za walkę, była niezła rychły rewanż jak napisałeś nastąpi zapewne rychle w terminie utalonym.
A do mistrza jeszcze mi daleko ;) tzn do Kąsia - mojego mistrza, przewodnika, nauczyciela ;) .
I co tam jeszcze. Dzieki wszystkim za głosy na mnie, szczerze mówiąc do samego konca myslalem ze przegram ;P.
Dozobaczenia na następnym batylu, nieomieszkam lepiej sie przygotować, sądze (i mam nadzieje) że Ty też.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl