Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Demon devil's around bust (middle)
Autor Wiadomość
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2007|, o 20:12   Demon devil's around bust (middle)

Skreci to ktos?:| Caly czas wychodzi mi sam dd around a do busta wejsc nie moge bo lapie nie te strone pena:P (czyli jak do baka) middle arounda umiem i te inne duperele potrzebne do skrecenia tego , jakby ktos to zrobil to prosilbym o porady:P
Edit:
Panowie i Panie , nie zawiedzcie mnie:P odkad napisalem to juz 4 posty sie pojawily a mi nikt nie odp. ;(:P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Thelian 
Użytkownik

Kręcę od: VII 2006
Wiek: 32
Posty: 900
Skąd: Podłopień/Piekary
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |16 Maj 2007|, o 06:33   

napewno ci bedzie latwiej jesli nauczysz sie fl middle around
_________________
PROSZĘ WAS, NIE RÓBCIE RZECZY, O KTÓRYCH NIE MACIE POJĘCIA, WIĘC NIE MYŚLCIE!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
melwin91
Użytkownik


Posty: 450
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |16 Maj 2007|, o 08:18   

A czy to nie jest tak ze po devil around pen laduje na pozycji 23? I zrobienie busta nie jest mozliwe?
To chyba powinno byc
Demon devil's around -> pass -> index around

Jezeli o to Ci chodzi to ja potrafie to wykrecic. Po prostu nie trzymaj pena za srodek tylko tak zeby wystawal z dolu dloni. Wtedy uklada sie do middla i do index arounda bardzo ladnie.
Nie wiem co tu jeszcze mozna doradzic w tym tricku :) Po prostu trzeba probowac az wyjdzie :D

Duzo combosow dobrze jest robic "na sucho" zeby wiedziec o ile pen sie przesuwa przy kolejnej czesci tricku i w ktora strone.
Ale to pewnie nie do Ciebie krupek bo z tego co pamietam to niezle krecisz :D
PTP Wymiany/Trades
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |16 Maj 2007|, o 13:07   

No nie krece najgorzej , dzisiaj na zastepstwie fajne backfalle mi wchodzily xD (<- ale offtop)
dobra - dokladnie chodzi mi o combo - demon devils around - fl middle around , @Thel~ umiem fl middle:P
Coraz lepiej mi idzie , jak wyjdzie to wrzuce na videogugle :>
(@up DD around -> twisted sonic bust to fajna rzecz , szczegolnie jak plynnie wychodzi:D )
Aaa i napisalem w nawiasie tematu ze bust ma byc w middle :P
(Kurde , moje posty to najlepiej czytac tak - poczatek , koniec - srodek xD zadania na matmie tez tak rozwiazuje :/ )
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl