Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Veyner
|22 Cze 2009|, o 01:05
SB RSVP Vortex by K4S
Autor Wiadomość
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |27 Kwi 2009|, o 07:12   SB RSVP Vortex by K4S

A miałem zamiar przetłumaczyć, ale uznałem że angielskie napisy na obrazkach będą brzydko wyglądały w polskim tutorialu. A no i przydałby się tutaj tego tutorial.

1.Zbierz części:

a - grip RSVP
b - cap Com.ssa
c - gripy Anyball
d - wkład RSVP
e - body RSVP

2. Spiłuj gwint jednego z RSVP.


3. Utnij CAŁĄ przednią część drugiego RSVP i spiłuj końcówkę tak, aby mogła wejść w gwint RSVP. Do tego pierwszego najlepiej rozgrzej nożyk i utnij, tak najłatwiej ;)



4. Teraz możesz włożyć wkład RSVP w body RSVP ze spiłowanym gwintem. Dodaj trochę wykałaczki, żeby ograniczyć stukanie. Na gwint i kawałek body naklej trochę taśmy klejącej.


5. Załóż gripy RSVP.


6. Załóż gripy Anyball na capy Com.ssy.


7. Załóż capy Com.ssy na wcześniej przygotowany kawałek. Brawo, skończyłeś robić Vortexa!



Długość: około 20cm
Waga: lekki
Pisalność: tak, po zdjęciu capa
CoG: CoP lub przesunięty około 1mm
Ostatnio zmieniony przez Boko |30 Kwi 2009|, o 21:13, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |27 Kwi 2009|, o 10:04   

Od razu sie wypowiem, mod jest dosc trudny do zrobienia (to pilowanie koncowki RSVP zeby ja wsadzic w drugie body jest denerwujace). Kreci sie nim przyjemnie. Jak dla kogos jest on za lekki mozna dorzucic tipy HGG ;) .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |27 Kwi 2009|, o 13:39   

Trudny?! Jedyna w tym trudność jest taka, żeby znależć papier ścierny gruboziarnisty.

@down
Oj, czesio, czesio...
Ostatnio zmieniony przez Boko |27 Kwi 2009|, o 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |27 Kwi 2009|, o 13:45   

Trudny, trudny. Potrzeba troche skilla zeby przeciac z dobrym miejscu ;p. Ale na serio, to nie jest jeden z prostszych modow do złozenia... Tu sie ze mna zgodzisz...

@Up: Oj Boko, Boko ^^

Maniek? Po co tego posta edytowales? Oo oO
Ostatnio zmieniony przez Maniek |10 Maj 2009|, o 11:32, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rychoft 
Użytkownik


Kręcę od: Czerwca 2008
Ręka: prawa
Posty: 17
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |17 Maj 2009|, o 12:04   

Jedyne co mnie wkurza przy jego składaniu to spiłowywanie gwintu -_-" Tyle się można przy tym narobić, że szok. Ja korzystałem akurat z pilnika, zatem musiałem się troszkę dodatkowo przy tym napracować, by to w miarę wyglądało ale reszta ogólnie jest prosta. Zauważyłem pewną ciekawość, a mianowicie, że na to fajnie pasują gripy z G2 O_O Jak dostanę od kumpla gripy to wam pokażę moją wersję z bellcolorsami :P P

Edit:

Zajęło mi to więcej niż myślałem ale to wszystko przez nawał innych rzeczy;/
Uciąłem trochę inserta i wygląda trochę na "złamanego" ale to tylko przez mały "wypadek przy pracy", mod jest rzeczywiście lekki(niewiele bardziej od metal comssy), kręci się nim bardzo przyjemnie, nie narzekam. A zdjęcie jest tu. Jedyne co jest w nim złe to przy wkładaniu uciętego RSVP trzeba być bardzo ostrożnym, gdyż można sobie bardzo łatwo zniszczyć miejsce gdzie wchodzi.....(nie umiem tego opisać:PP, ta część gdzie wystaje wkład przy MXi'e). Ogólnie mod jest świetny i polecam go :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl