Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Sonic 2x, a Shadow 34-12
Autor Wiadomość
Kwasek 
Użytkownik


Kręcę od: bardzo dawna
Ręka: Prawa + Lewa
Wiek: 31
Posty: 84
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2009|, o 11:53   Sonic 2x, a Shadow 34-12

Ostatnio przeglądałem forum z ,,battles'' i natknąłem się na tack-on'a (Tack-On )

Envy w breakdown'ie napisał, że robi Shadow 34-12, jednak dla mnie wyglądało to na 2x Sonic. W takim razie czy na filmiku poniżej dobrze robię te tricki ?

Sonic 2x -> Shadow 34-12


PS.
Nie założyłem tego tematu, żeby zrobić mu na złość albo cokolwiek innego, po prostu chcę się dowiedzieć jaki robi się oba tricki.
Ostatnio zmieniony przez Kwasek |5 Maj 2009|, o 11:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2009|, o 12:07   

IMO Shadow to spin 1,5 / wiecej .. Sonic x2 to pol charge w palchach 14 chyba.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2009|, o 12:12   

Kwasek, obydwa tricki masz dobrze. Jedynie przyczepić się muszę do zapisu Sonic 2x -> Shadow 34-12, gdyż strzałka oznacza przejście w combie, a na filmie to sa dwa osobne tricki. Poza tym wszystko git.
Btw, nie lubię zapisu Sonic 2x, lepiej pisac Sonic 43-21, ale to już obojętne.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2009|, o 12:16   

Jeśli dobrze widzę, to faktycznie to był Sonic, a nie Shadow i dobrze robisz obydwa tricki (Shadow koślawy, ale jednak Shadow ;) ).


Rarka szybszy :P
Ostatnio zmieniony przez Sobol |5 Maj 2009|, o 12:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2009|, o 13:39   

sam nie jestem na 100% pewien co wtedy zrobilem :F

tak czy inaczej masz racje kwasek, poprawilem notacje
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kwasek 
Użytkownik


Kręcę od: bardzo dawna
Ręka: Prawa + Lewa
Wiek: 31
Posty: 84
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2009|, o 14:42   

Rarka: Dzięki za pomoc :mrgreen:

Sobol
: Kręcone na szybko więc wyszło koślawie, chwilę później popróbowałem zrobić ładnie i wychodzi pięknie bez problemu :razz:

Envy: Sory, wiem, czepiam się, ale wpadło w oczy i zacząłem się zastanawiać co to było, potem w ogóle myślałem że Sonic 34-12 to to samo co Shadow 34-12 :grin: ale jest git i wszystko wiadomo :cool:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl