Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
RSVP STiMX 2
Autor Wiadomość
Cappy 
Użytkownik


Kręcę od: Dawna już.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 164
Skąd: Gdynia
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 09:51   RSVP STiMX 2

Witam wszystkich :) dziś mam zaszczyt pokazać jak wykonać pena pod nazwą RSVP STiMX 2

po 1. nazwa może być trochę zagadkowa dla niektórych wiec ją wyjaśnię - rsvp każdy wie że to nazwa długopisu sprowadzanego z za granicy a skrót STiMX pochodzi od: Super tips from crayola oraz zwykłemgo mx-a :) 2 dochodzi ponieważ wykorzystuje się tu 2 capy od crayoli.

No więc zacznijmy.

1. Potrzebne będą nam rzeczy :

2x PENAC BK1002
1x Super Tips from CRAYOLA
1x RSVP
1x Grip z dr.grip-a
1x Sailor ( można zrobić zamiennik duraflashem )
1x Koh I Noor Hardmuth pisak ( jeśli ktoś nie ma to tu właśnie wykorzystuje się drugą crayolę )



Z tych wszystkich długopisów \ części będzie nam potrzebne :



To zaczynamy działać:

Bierzemy cap od crayoli , cap od Hardmuta ( lub drugiej crayoli ) oraz gripa od rsvp.

W gripe od rsvp odcinamy kawałek długości 0,5 cm tak jak na zdjęciu-
W 1 capie ( od crayoli ) odcinamy koniec na długość długości 2,5 cm tak żeby zostało nam koło 3,5cm , tak jak na zdjęciu -
Natomiast w w 2 capie ( dowolnym hardmuth lub crayola ) odcinamy żeby został nam cap o długości 4,5 cm , tak jak na zdjęciu -


te rzeczy są nam potrzebne :


Teraz do spiłowanego capa od rsvp ( musimy najpierw urwać " haczyk " a następnie bardzo dobrze spiłować by było gładko )
wkładamy tip z bk1002 , kawałek gripa i cap od crayoli w takiej kolejności . Ale uwaga przed wykonaniem tej czynności najpierw wykonaj następny krok którym jest dodanie instertów.



O to jak mają wyglądać wszystkie insert ( oraz outserty na capach ) - do body rsvp zwijamy rulonik papieru i wkładamy do capa rsvp zwijamy odpowiedniej wielkości i tez wkładamy a na capach przyklejamy taśmą przezroczystą ( długości outsertów zależą od was ale na capie od ( ten kremowy ) crayoli musi on zakrywać tylko koło 1\2



Teraz w rsvp na miejscu gdzie wcześniej był grip obklejamy trochę taśmą by potem cap znajdujący się na tej części nie latał .



I wszystkie części do tej pory zrobione łączymy ze sobą w takim ułożeniu :




A po wciśnięciu wszystkiego do siebie powinno to wyglądać tak:


Teraz bierzemy 2 tip i obklejamy jego końcówkę ( część do wkręcania w długopis ) taśmą



a następnie wciskamy go do przedniego capa



Tak mamy już gotowe całe body i zostaje nam ułożenie gripów .

Ja pociąłem sailora na paski 2,2,2,2,5 a dr gripa na 2x po 1 cm i 4x po 0,5 cm
( przy czym będą nam potrzebne tylko 2 paski po 0,5 cm )

I ułożyłem je tak:

( wy możecie inaczej je poukładać ale myślę ze w takim układzie najlepiej to wygląda )

Teraz gdy już mamy gripy nałożone zostaje nam tylko cieszyć się nowo zrobionym rsvp STiMX 2 :) Efekt końcowy :



Długość pena : tak jak buster cyl
Waga pena : tak jak buster cyl ;D
Wyważony : owszem

( jeśli nie użyjecie tych tipów z bk1002 a jakichś innych pierwszych lepszych lekkich oraz nie dacie na przód capa a zamiast tego obkleicie grubiej taśma i na taśmę przykleicie outster a na to gripy to wyjdzie wam RSVP STiMX :D )

Dziękuję za uwagę i miłej zabawy kręceniem penem.

Przykład kompletnego pena z insertami:

Ostatnio zmieniony przez Cappy |18 Kwi 2009|, o 18:46, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
kamen 
Użytkownik


Kręcę od: urodzenia
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 104
Skąd: Strzyżów
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 10:12   

Fajny podobny do F13Fly's G3 Moda. Jakbym miał części to bym zrobił. :grin:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ciesloczek 
Użytkownik


Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 83
Skąd: Sandomierz
Handel: 100% (+38, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 10:53   

"Ciezkosc pena" hmm ja bym napisal waga.
Pen ciekawy i moze go kiedys zloze jak mi zostana czesci z innych modow :)

Tutorial popraw bo strasznie ciezko sie go czyta, nic nie trzyma sie kupy i oczywiscie popraw bledy.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cappy 
Użytkownik


Kręcę od: Dawna już.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 164
Skąd: Gdynia
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 10:56   

ciężko ciężko spodziewam się.... to moj pierwszy tutorial wiec i zawsze co 1 to słabe... :)

ale myślę chociaż że pomysł fajny i jeśli ktoś się skupi chociaż na zdjęciach to go złoży ;D
PTP Wymiany/Trades
 
Stunter 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2008r.
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 25
Skąd: Gdynia
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 11:07   

Pen wygląda naprawdę fajnie, spróbuje uzbierać wszystkie potrzebne części lecz może zamiast RSVP użyje Sunbursta,a zamiast Sailor'a wstawię Duraflasha. Miałem okazje nim kręcić i mod jest chyba jednak troszeczkę lżejszy od Buster'a co nie zmienia faktu iż jest on wyważony. GZ ! :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Mojec 
WawSpin


Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 647
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 11:16   

mi się podoba... jest trochę (a nawet bardzo) podobny di F1r3Fly-a i z ładnym insertem by się dobrze prezentował... ocena 8,5/10
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 11:16   

"Jur3q" napisał/a:
2x PENAC BK1002

to jakby ktoś chciał wiedzieć są chyba takie same tipy jak w powszechnie dostępnym flexgripie ultra
mam rację?

pomysł fajny ale te kolory mi nie podchodzą może jak jakieś inne zestawienie to będzie lepiej wyglądał

pozdro
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
-MySza- 
Użytkownik


Ręka: right
Wiek: 29
Posty: 85
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 11:43   

"Jur3q" napisał/a:
ciężko ciężko spodziewam się.... to moj pierwszy tutorial wiec i zawsze co 1 to słabe... :)

ale myślę chociaż że pomysł fajny i jeśli ktoś się skupi chociaż na zdjęciach to go złoży ;D


Z tym sie nie zgodze ze ZAWSZE co 1 to slabe...a co do moda to spoko.Gdybym skladala to napewno inne kolorki bym dala,ale o gustach sie nie dyskutuje xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cappy 
Użytkownik


Kręcę od: Dawna już.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 164
Skąd: Gdynia
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2009|, o 14:10   

żebyście zobaczyli jak naprawdę ładnie wygląda z ładnym instertem wrzuciłem do tutoriala na koniec przykład :D
PTP Wymiany/Trades
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2009|, o 06:52   

"Tratto" napisał/a:
"Jur3q" napisał/a:
2x PENAC BK1002

to jakby ktoś chciał wiedzieć są chyba takie same tipy jak w powszechnie dostępnym flexgripie ultra
mam rację?


Mam bardzo podobne długopisy, jak nie takie same i mają one trochę cięższe tipy niż te z flexgripów.

Mod? Ciekawy, powinno się nieźle kręcić, w sumie mógłbym go sobie złożyć, bo tipy mam na miejscu, a reszta spokojnie dostępna. ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |25 Kwi 2009|, o 14:56   

Troche przekombinowana nazwa.. Wygląda nawet nieźle, choć troche wkurza mnie ogólne upodabnianie do Fajerflaj G3 Moda.

Przyznam że pracowałem na czymś RSVP + capy od crayoli, ale dwustronnym. Może niedługo coś wymodze i dam tuta
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
Ostatnio zmieniony przez Pieniek |25 Kwi 2009|, o 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl