Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|28 Gru 2009|, o 17:03
Wydatki
Autor Wiadomość
Coleyash 
Użytkownik

Kręcę od: 12-07-2008
Ręka: Prawa (chyba)
Posty: 8
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2008|, o 09:24   Wydatki

Wczoraj byłem na zakupach :mrgreen: Póki co stwierdziłem jedno: Rybnik to wymarzone centrum zaopatrzeniowe dla penspinera. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum: 3 Empiki, Szkolak (duży papierniczy- długopisów od groma), Plaza City Center & Focus (centra handlowe), dużo sklepów z ozdobami itp., w których też można coś znaleźć. To jest tylko centrum. W samym Rybniku mamy jeszcze Tesco, Real, Makro, Carrefour, Plusa, Biedronki, Żabki i inne :razz: Ponadto na obrzeżach z 2 hurtownie z pisadłami.

No i wczoraj, jako że byłem na mieście wybrałem się na te zakupy. Głównie oglądałem :lol: , ale kupiłem: BK77 dla ojca (5zł, stary rozwaliłem na potrzeby moda) i klej 30cm za 1,50zł.

No i pytanie dość ważne dla początkującego: Ile Wy miesięcznie wydajecie na peny? Ile wydawaliście na początku, ile teraz, jakie macie możliwości "sklepowe" itd.

Mam nadzieję, że rozumiecie o co biega :grin:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Mazg 
Użytkownik

Kręcę od: IV.2009
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 6
Skąd: Rzeszów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2009|, o 18:18   

Ja kręcę z tydzień a wydałem jakieś 30zł, ale myślę że w najbliższym czasie nie będę nic dokupywał.
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2009|, o 19:38   

Niedawno zamknąłem bliźniaczy temat, więc z tym dzieje się to samo. Kthxbai.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl