Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Opcja "Oznacz zaznaczone tematy jako przeczytane"
Autor Wiadomość
xeno93 
Użytkownik


Kręcę od: 18 XI 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 73
Skąd: Oleśnica
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |5 Kwi 2009|, o 19:59   Opcja "Oznacz zaznaczone tematy jako przeczytane"

Tak jak w temacie.
W panelu głównym, pokazującym tematy IMO brakuje jednej ważnej funkjci.
Mianowicie oznaczania pojedynczych tematów jako przeczytane.

Przykład:
Pan X używa funkcji "zobacz posty nieczytane".
Otwiera daną stronę a tam pojawia mu się spis wszystkich postów umieszczonych w tematach których nie czytał.

Chciałby zaznaczyć jakiś temat jako przeczytany (np. Pan X widzi temat o meetingu, który go nie interesuje)
Niestety może dany temat tylko zignorować co niekoniecznie chciałby zrobić.

Aby temat zaznaczył się Panu X jako czytany musi on niepotrzebnie go otwierać lub zanaczyć go kosztem wszystkich innych tematów, używając funkcji "przeczytaj wszystkie"


Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli o co mi dokłanie chodzi. :grin:
Wiem, że każdy przy odrobinie chęci może samemu rozwiązywać ten problem otwierając okna w nowych kartach itp. ale jest to IMO niewygodne :???:


Tutaj zdjęcie:



Jeśli ktoś poruszał już temat tej funkcji lub jeśli funkcja ta jest według administracji zbędna lub niemożliwa do zrealizowania proszę o usunięcie tego tematu.
PTP Wymiany/Trades
 
Gooral 
Użytkownik


Kręcę od: ??.??.????
Ręka: Środkowa
Wiek: 31
Posty: 569
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+129, 0, 0)
Wysłany: |5 Kwi 2009|, o 20:10   

Bullshit.
Zawsze możesz otworzyć te tematy, które Cię interesują, a jak już otworzysz to dopiero kliknąć "oznacz wszystkie fora jako przeczytane".
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |5 Kwi 2009|, o 20:19   

Gooral, a co jak w tym czasie dojdą nowe posty, których nie zdążymy zauważyć? również one zostaną oznaczone jako przeczytane, ot co ;)

w sumie nie jest to duży problem, ale skoro już temat poruszyłeś, to o ile to możliwe, można by było to poprawić ;)

@down: ameryki nie odkryłeś ;) ale i tak podobna funkcja w niczym by nie zaszkodziła, a pomóc by mogła. jasne, że da się radzić bez niej, ale jeśli można to zrobić to ja nie widzę problemu ;]
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |6 Kwi 2009|, o 14:41, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
LesnyDziad 
Użytkownik


Kręcę od: 24.05.2008
Ręka: która (ka)lecz
Wiek: 29
Posty: 312
Skąd: Kielce
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |5 Kwi 2009|, o 21:54   

Takie mini FAQ:
1.Klikamy scrollem (tak, to jest to kółko pośrodku myszy) we wszystkie tematy, które nas interesują. Tematy te otwierają się w nowych kartach.
2. Oznaczamy fora jako przeczytane.
3. Teraz pozostaje nam tylko czytanie tematów i stopniowe zamykanie ich za pomocą skomplikowanego skrótu klawiszowego Ctrl+W.
System przeglądania kartowego FTW. Marnuje się najmniej czasu. (Pozdro Gooruś, który gra w Traviana i pewnie też wysyła ataki na kartach.)
Zalety kart:
- nie mamy całego paska u dołu zapieprzonego okienkami
- nie musimy przeglądać tematu wchodząc do niego i cofając (co u uż. bartke mnie wybitnie aiwrukW bo to enabej marnotrawstwo czasu!)
- ogólnie jest wygodniej jeśli ktoś umie korzystać z kart
Wady:
- właściwie brak, może to że niektórzy mają z nimi niekompatybilny i nieprzystosowany do nich mózg ale to już praktyka i gra w traviana
_________________

'Chcę złapać i zjeść wszystkie Anyballe!
Kręciłem Rushonem, kiedy Ognek srał w pieluchy.

Ostatnio zmieniony przez LesnyDziad |5 Kwi 2009|, o 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl