Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Lemon vs. Parsival

Kto lepszy?
Lemon
77%
 77%  [ 38 ]
Parsival
22%
 22%  [ 11 ]
Głosowań: 49
Wszystkich Głosów: 49

Autor Wiadomość
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |14 Mar 2009|, o 20:18   Lemon vs. Parsival

Dobra...

Lemon
http://www.youtube.com/watch?v=bR_4ktba_Nk

Parsival
http://www.youtube.com/watch?v=8Ry03SMOUII


Dobra Lemon wygrał bo nie miał równego przeciwnika, topic do zamknięcia.
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
Ostatnio zmieniony przez Lemon |14 Mar 2009|, o 23:25, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |15 Mar 2009|, o 21:19   

Dziwna walka, combo Lemona w ogole mi sie nie podobalo bo bylo IMO bardzo slabe i jakies takie probowane szybko wkrecic przy czym wygladalo na niestaranne tzn triki niektore tak dziwnie wykonywane ale IMO niestety glos wiekszosci osob leci dla mniego bo to co pokazal Parsival to w ogole nie komentuje moze ze wzgledu takiego ze nic oprocz napisow podczas filmu nie widzialem.

Nie glosuje bo battle nierowne i tak w ogole nie lubie takich battle zeby tylko wygrac a nie pokazac cos ciekawego
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |16 Mar 2009|, o 16:25   

Dobra, powiedzcie mi co się wam nie spodobało. Co racja to racja - nie dałem z siebie wszystkiego bo wiedziałem że walka będzie taka jak jest (odnośnie comba Parsivala) więc powiedzcie co mam potrenować.

@down
Aha i o to mi chodziło, dzięki za rade. ^^
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
Ostatnio zmieniony przez Lemon |16 Mar 2009|, o 16:35, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
mat3q 
Użytkownik


Kręcę od: IX '08 wth brks
Ręka: sprawiedliwa
Posty: 170
Skąd: k. Krosna
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |16 Mar 2009|, o 16:29   

Przede wszystkim płynność. Spinning ma być ładny, soczysty, a nie taki szarpany, jakbyś chciał gumixa wyprzedzić (nie mówię, że gumix brzydko kręci ;p wręcz przeciwnie).

PS. Czemu większość słabszych spinnerów po skończeniu 'comba' eksploduje radością w taki głupi sposób? Żalowo to wygląda :facepalm:
_________________
Ostatnio zmieniony przez mat3q |16 Mar 2009|, o 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl