Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PGE - Patio Grip Elite
Autor Wiadomość
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2009|, o 00:15   PGE - Patio Grip Elite

Witam, wymyśliłem mod z dostępnych mi części, o nazwie PGE - Patio Grip Elite :P
Jest on modem z rangi wagi lekkiej ^^

Potrzebne długopisy:
- 2x Papermate FlexGrip Elite
- 2x Patio Delete
- 1x Duraflash/EliteBall/jakieś suby saliorków
- opcjonalnie wykałaczki

Potrzebne części:
- 2x FlexGrip Elite body
- 2x Patio Delete cap
- 1x grip durki/itp. przecięty na pół






Wykonanie:
1. Do jednego body wkładamy wykałaczki, tak aby nie przeleciały, na capy nakładamy po pociętym gripie.







2. Drugie body łączymy z body z wykałaczkami, a na nie zakładamy capy na obu końcach, można dokleić kropelką/taśmą owinąć trochę body żeby się lepiej trzymało.







Gotowe :)

Parametry:
Symetryczny - yes
Długość - 18,6 cm
Waga - 7 g, mimo że mała, wydaję się jakby była cięższa. :D







Według mnie, kręci się znakomicie :)

P.S. Wybaczcie, pozmieniałem niektóre rzeczy, rzeczywiście nie powinienem dać comssy w nazwie :)
P.S2
Pięć miesięcy kręcenia i modowania to (jeśli mówiłeś o mnie) nie jest siew stanie początkującym ;)
Lemon
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
Ostatnio zmieniony przez Lemon |27 Lut 2009|, o 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2009|, o 00:47   

Otóż ostatnio coraz częsciej mam wrażenie, że "nowi" penspinnerzy nie rozumieją standardów nazywania modów. Zresztą IMO to powinna powstać jakaś informacja tego dotycząca. Uwierzcie mi, że dobrze jest nazywać rzeczy po imieniu. Nie każdy mazak to Comssa i nie każdy asymetryczny mod to MX (niektórzy nawet nazywają swoje mody RSVP, co już jest totalnie żałosne w moim przekonaniu >.<), tym bardziej, jeżeli nie ma z tymi długopisami nic wspólnego. Przeważnie nazwy modów pochodzą od części składowych, ale niektórzy widocznie tego nie rozumieją. Oczywiście nie zabraniam nikomu niczego. Możecie nazywać swoje modyfikacje jak sobie chcecie, ale nie lepiej nazywać rzeczy po imieniu? :roll:

Lemon, wszystko ładnie, pięknie i gites. Interesuje mnie tylko, czy dodając w nazwie człon "Comssa", sprawdziłeś chociaż czy i jak zmienią się parametry tego moda jeśli dodasz do niego capy od Comssy? Capy z tych patio, których użyłeś, zdecydowanie różnią się od tych z Comssy. Poza tym, jeśli użyłeś już "Comssy" w nazwie, to czy nie uważasz, że powinno mieć to coś wspólnego z tym właśnie mazakiem? Perfidne jest też dla mnie używanie w tutorialu suba, jeśli nazwaliśmy swojego moda od pena, który się tu nie pojawia. Jaki w tym sens? :neutral:
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2009|, o 07:24   

np. taki mod pienka nazywa sie easy sg2 a nie sailor sg2, bo uzyl do produkcji modu easy duraflash a nie gripy z sailorow
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl