Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: FeniX
|10 Mar 2009|, o 15:05
Drugie Zamówienie Comss Markius94
Autor Wiadomość
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |16 Sty 2009|, o 21:42   Drugie Zamówienie Comss Markius94


Oceny wymian z tym uytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
98,16%+1601-2

Drugie Zamówienie Comss One Caped/Double Caped White


Mam: +22 PPP.


Comssa którą zamawiamy wygląda tak (Oczywiście na zdjęciu są dwie comssy żeby pokazać jej wygląd od dwóch stron):



Koszt Comssy One Caped 6zł

Koszt Comssy Doubel Caped 9zł


Zamówienie składamy według niżej podanego schematu:

Markius94/Comssa White/x10 lub/i Markius94/Comssa Doubel White/x10
lub/i
Markius94/Comssa Yelow/x10 lub/i Markius94/Comssa Doubel Yelow/x10


Jest też możliwość kupna żółtych comss. Czytaj regulamin na dole.

Pod Tematem Proszę Pisać TYLKO I WYŁĄCZNIE ZAMÓWIENIA!!!


Bonus:

Przy zakupie 4-7 comss - 1 white Cap GRATIS!!!
Przy zakupie 8-9 comss - 2 white Cap GRATIS!!!
Przy zakupie 10-12 comss - 1 comssa doubel Cap GRATIS!!!
Przy zakupie 13-15 comss - 1 comssa doubel Cap + 2 white Cap GRATIS!!!



Mały Regulamin:
1) Jeżeli coś zamawiasz akceptujesz poniższy regulamin.
2) Do ceny zamówienia za przedmioty trzeba doliczyć 5zł za przesyłkę poleconą lub 6zł za przesyłkę priorytetową do waszych domów.
3) Do ceny zamówienia za przedmioty trzeba koszt za przesyłkę podzielony przez wszystkich kupujących. Im więcej ludzi zamówi tym mniej będzie do zapłacenia.
4) Zamówienie można składać do dnia 22.02.2009, do godziny 23:59
5) W celu pytań odnośnie tego zamówienia proszę je kierować na PW lub na GG.
6) Cena comss może ulec zmianie w zależności od kursu.
7) Żółte comssy można zamawiać jeśli wszystkie żólte comssy z całego zamówienia przekroczą liczbę 10 sztuk.
8) Zamówienie zostanie zrealizowane jeśli ilość comss przekroczy 50sztuka.
8) DO REGULAMINU MOŻE DOJŚĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE JAKIŚ PODPUNKT BO ZAPEWNE O CZYMŚ ZAPOMNIAŁEM.
9) Nie odpowiadam za szkody wyrządzone przez pocztę polską.

FAQ

W jakim terminie będziesz miał comssy u siebie w domu?

Termin jest uzależniony od wielu czynników. Po zakończeniu zamówienia w tym temacie na dole ukażą się dane do przelewu na które będziecie wysyłać pieniądze. Ukaże się też prośba do was o wysłanie do mnie na PW waszych adresów żeby wszystko przyśpieszyć. Termin na wysłanie pieniędzy i adresów to tydzień (myślę że zdążycie w tym terminie a jeśli nie to przedłużę termin o kilka dni). Po zebraniu pieniędzy i adresów. Zamawiam comssy dojdą w jakieś od 4-5dni. Po dostarczeniu comss do mnie przez 2 dni będę adresował i pakował paczki. Następnego dnia idę na pocztę do ulubionego okienka z ulubioną panią i wysyłam paczki przez pewnie jakieś 3 godziny :) . Potem tylko czekacie 2-4 dni na paczki w waszych domach i cieszycie się swoimi comssami.

W ostatnim zamówieniu opóźnienie było spowodowane lenistwem jednego z kupujących, nie podał adresu w wyznaczonym terminie. Z góry za niego przepraszam. I proszę o dotrzymywanie terminów.


Dobra zamówienia można składać jeszcze do niedzieli ale kasę można już wysyłać na ten rachunek:
22 1020 1853 0000 9402 0125 2899
Marcin Grzeszczyk
Swarzewska 22/50
Gdynia, 81-059


W tytule proszę wpisać: Comssa nr.2 - Swój nick

Tutaj jest tabelka kto ile ma zapłacić:
Tabelka
I jedna sprawa nie wiem jakie chcecie przesyłki dlatego jak ktoś będzie chciał priorytet to wpłaca 6zł jak polecony to 5zł.

Ilość pieniędzy jakie musicie zapłacić jest w kolumnie: Razem (Do Zapłaty)
!!!

Jeśli ktoś wyśle pieniądze na konto niech też wyśle od razu na pw do mnie swój adres na jaki mam wysłać comssy.

I tak jak wspominałem cena comssy doubel caped 9zł z powodu kursu. Cena comssy one caped bez zmian.

Kasę wysyłać do środy 25.02.09
, czyli jak ktoś nie wpłacił pieniędzy w piątek bo można już było to niech wyśle w poniedziałek żeby pieniądze doszły na czas!!!
Ostatnio zmieniony przez Pari |7 Mar 2009|, o 20:29, w całości zmieniany 51 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |15 Lut 2009|, o 23:25   

Pieniek/Comssa Double White/x2
Pieniek/Comssa White/x2
Pieniek/Comssa Double Yellow/x1

Nie zauważyłem że dedlajn się przeniósł, może jeszcze coś edytuje..
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
Ostatnio zmieniony przez Pieniek |17 Lut 2009|, o 22:44, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |16 Lut 2009|, o 16:24   

Bumpuje,

Składać Zamówienia!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cycu 
Użytkownik


Kręcę od: nie wiem
Ręka: Prawa
Posty: 23
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |17 Lut 2009|, o 20:52   

cycu1908/Comssa Double White/x3
_________________
Ostatnio zmieniony przez Cycu |19 Lut 2009|, o 16:27, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |17 Lut 2009|, o 22:31   

Bumpuje,

Termin ostateczny do tej niedzieli tzn. do 22.02.09r.
Przepraszam że tak odwlekam termin ale cały czas mam problemy z kontem.
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |18 Lut 2009|, o 15:00   

Kurcze... człowieku, mnie też gonią terminy, a poza tym już lepiej na koncie tym co masz, bo dolar nam podskoczy, a jak ktoś fiknie, to odwaga zaraz zniknie... Człowieku... prognozy są na jakieś 5 zł za dolca niedługo, więc się streszczaj, bo po prostu stracisz albo klientów, albo będziesz musiał do każdej sztuki dokładać...
Mówię całkiem serio... postaraj się najpóźniej w piątek podać nr. konta...
Bless
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |18 Lut 2009|, o 15:56   

Bumpuje,

Iron czy ty jesteś ślepy nie mogłeś tego napisać na pw do mnie? Już któryś raz tak robisz. Ok nr kotna podam w piątek a zamówienie będzie do niedzieli. Może tak być?
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |18 Lut 2009|, o 16:02   

Może i sorry, ale ja mam coś z firefoxem powalone... naciskam PW a ono mi pisze w poscie, więc jak się śpieszę i nie zauważę, to wiesz... dobra... To ja w sobotę/niedzielę wpłacę. Najpóźniej w pon, jak kasa nie dojdzie na konto internetowe ze zwykłego na czas...

Edit. Już nawet raz warna dostałem przez tego głupiego foxa ;/
Ostatnio zmieniony przez IronShadow |18 Lut 2009|, o 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |18 Lut 2009|, o 16:43   

Bumpuje,

I znowu chłopie ty się nie nauczysz? Znowu piszesz w temacie i nie mów że nie zauważasz bo w pw trzeba wpisać temat wiadomości jak go nie wpiszesz to nie wyślesz wiadomości więc chyba można zauważyć różnicę!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |18 Lut 2009|, o 17:21   

Markius94, każdy następny post, który nie będzie nic wnosił do tematu zostanie nagrodzony warnem. Pięć podbić tematu w trzy dni to przegięcie i jeśli się to powtórzy, to nie zakończę tego na jednym warnie.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |19 Lut 2009|, o 13:13   

Dobra zamówienia można składać jeszcze do niedzieli ale kasę można już wysyłać na ten rachunek:
22 1020 1853 0000 9402 0125 2899
Marcin Grzeszczyk
Swarzewska 22/50
Gdynia, 81-059


W tytule proszę wpisać: Comssa nr.2 - Swój nick

Tutaj jest tabelka kto ile ma zapłacić:
Tabelka
I jedna sprawa nie wiem jakie chcecie przesyłki dlatego jak ktoś będzie chciał priorytet to wpłaca 6zł jak polecony to 5zł.

Ilość pieniędzy jakie musicie zapłacić jest w kolumnie: Razem (Do Zapłaty)
!!!

Jeśli ktoś wyśle pieniądze na konto niech też wyśle od razu na pw do mnie swój adres na jaki mam wysłać comssy.

I tak jak wspominałem cena comssy doubel caped 9zł z powodu kursu. Cena comssy one caped bez zmian.

Składać Zamówienia!!!

Ostatnio zmieniony przez Markius |19 Lut 2009|, o 20:32, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |19 Lut 2009|, o 21:01   

OMG, dlaczego KAŻDY ma ci płacić po 10 zł za przesyłke do ciebie? O_o

Jakoś nie sądze, żeby kosztowała 150 zł...

Coś mi tu śmierdzi...

//proszę moderatorów o usunięcia posta gościa, jakoś mnie wylogowało :P
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Cycu 
Użytkownik


Kręcę od: nie wiem
Ręka: Prawa
Posty: 23
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2009|, o 21:39   

No jakoś trochę dziwnie, że aż 10 zeta :???: co jest?? :!: :!:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
zxcv16895 
Użytkownik

Kręcę od: nie dawna
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 5
Skąd: Kołobrzeg
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2009|, o 22:17   

emm ja zamowilem 1 double capped yellow comsse a tego nie ma w tabeli i czemu kazdy ma placic 10 za przesylke do ciebie jak to kosztuje 20$ czyli ok. 6 dych :d
PTP Wymiany/Trades
 
 
mycal 
Użytkownik


Kręcę od: 15.12.2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 55
Skąd: Bełchów/Skierniewice
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2009|, o 06:51   

mi też to się nie podoba... chcesz zarobić, ok, ale nie zdzieraj z nas...
_________________
Trening czyni mistrza ;]

PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |20 Lut 2009|, o 07:12   

Wynosi to tyle dlatego bo wujek wysyła to kurierem, czy paczką lotnicza (jakąś ekspresową) dokładnie nie wiem która dojdzie do max 4-5dni. Jak chcecie mogę powiedzieć żeby zrobił paczkę zwykła która będzie szła od 1tygodnia do 1 miesiąca.

#zxcv16895
Sora za błąd już poprawiłem w tabelce. I 20$ co mówisz to nie jest około 60zł, tylko około 75zł.
Ostatnio zmieniony przez Markius |20 Lut 2009|, o 07:26, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl