Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
3P mod
Autor Wiadomość
Kanonier 
Fingers' Artist


Wiek: 30
Posty: 493
Handel: 100% (+19, 0, 0)
Wysłany: |15 Sty 2009|, o 20:06   3P mod

Długo się zastanawiałem czy dać tu tutorial czy nie, ale w końcu jednak się zdecydowałem ;p . Głównie dlatego, że prócz ocen ze względu na wygląd pojawią się, mam nadzieję, również ze względu na spinning. Dlaczego? Bo na meetingu parę osób nim kręciło, pytało się z czego jest i ogólnie zbierał dość pochlebne oceny. Dlatego liczę na wypowiedzi ludzi z mitingu w tym temacie ;] .
To by było na tyle, jeśli chodzi o wstęp, przejdę już do sedna, na początek

DANE TECHNICZNE:
Długość - +/- 21 cm
Waga - zbliżona do Namae Moda
COG = COP
Cena - ~35zł, ale... (napiszę o tym na końcu, tylko nie zrażajcie się tą ceną ;p)

POTRZEBNE DŁUGOPISY
2x Pentel HGG
2x Pilot G1
1x (opcjonalnie 2, jeśli chcemy 2 capy tego samego koloru) Pelikan SuperPirat
2x Pilot G2

[przy okazji mam nadzieję, że już wiecie skąd nazwa ;d]

POTRZEBNE CZĘŚCI
2x grip HGG
2x backplug i tip G1
1x SuperPirat body
2x SuperPirat cap
2x część body G2, na której jest grip

TUTORIAL
http://i40.tinypic.com/ok3577.jpg
i produkt końcowy http://i39.tinypic.com/mvkykj.jpg

W takiej postaci, bo denerwuje mnie pisanie kolejnych podpunktów w temacie i wrzucanie miliarda zdjęć na tinypica.
Co do zdejmowania gripa G2 - zawsze jest z tym problem, ale albo trzeba na siłę, albo jak ktoś ma capa od RSVP to jest genialny sposób (Fuco o tym pisał kiedyś), po prostu wystarczy założyć capa na tą stronę z gwintem i naciskać, aż grip zejdzie, pójdzie gładko.

No i cóż, to chyba wszystko jeśli chodzi o tutorial, ale chciałem jeszcze coś dodać. Otóż pewnie wielu z Was zrazi się tym, że mod nie jest jakiś nieziemski, a jego cena przekracza tą większości modów domowej roboty. I tu, po pierwsze liczę jak już wspomniałem na jakieś dobre słowo od tych co nim kręcili, a po drugie, jest to raczej mod dla tych, którym zostały jakieś 'resztki' po robieniu innych modyfikacji. Te najdroższe części większość penspinnerów pewnie ma gdzieś w szufladzie (np. przednia część G2, rzadko kiedy jej się używa, jeśli w ogóle; grip od HGG też pewnie został np. po robieniu metal comssy lub innego moda) i nie zapłaci, jeśli komuś zachce się zrobić tego moda, takiej kwoty jaką podałem na początku.
Uf, dobra, trochę się rozpisałem, ale teraz już zachęcam do komentowania ;] .
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |15 Sty 2009|, o 20:15   

Miałem okazje kręcić modem, więc się wypowiem :wink:
Kręcąc chwilę tym długopisem, spytałem zaraz co to jest, gdyż kręci się naprawdę świetnie :wink: Była to jedyna samoróbka, która naprawdę przyciągnęła moją uwagę. Pen ma naprawdę ciekawą wagę, w dodatku jest dość długi co daje niezapomniane wrażenia po kręceniu. Kręciło mi się nim prawie tak dobrze, jak moją cheat comssa, która bawię się na co dzień. Zaważyła pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Naprawdę gorąco polecam, bo mod jest naprawdę dobry. Nie omieszkam zrobić sobie takie coś w niedalekiej przyszłości :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
skedra 
Użytkownik


Kręcę od: VI 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 122
Skąd: Warszawa, Mokotow
Handel: 100% (+47, 0, 0)
Wysłany: |15 Sty 2009|, o 20:19   

mod jest bardzo ladny i zroiony z niepotrzebnych czesci :wink:
zrobie go jak tylko bede mial super pirata i g1 :wink:
jak go zloze to napisze jak sie nim kreci :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez skedra |15 Sty 2009|, o 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl