Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|25 Sty 2009|, o 20:48
Zamówienie - ZT Mody i nie tylko!
Autor Wiadomość
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
WysÅ‚any: |13 Sty 2009|, o 21:08   Zamówienie - ZT Mody i nie tylko!


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+6000

W związku z tym, że ostatnio dostaję bardzo dużo pytań czy mam do sprzedania ZT Mody, postanawiam zrobić zamówienie na nie. (wyjasniam od razu że nie mam już ZT Modów)

http://www.picturepush.com/public/1264422
http://www.picturepush.com/public/1264429

Możliwa jest również inna wersja kolorystyczna (czerwony mod, zmiana gripów po bokach na duraflashe)

Cena za moda to 40 zł, prawdopodobnie można także kupic czarne gripy z beify, cena 4 zł, oraz ZT tipy (w tej chwili mam 6, cena 4 zł)

Możliwe, że jutro/pojutrze dodam więcej rzeczy, które będzie można zamówić.

Temat na razie orientacyjny, chętni mogą się wpisywać, zapewne jutro, może jeszcze dzisiaj później napiszę posta czy do zamówienia w ogóle dojdzie czy też nie (powinno dojść)

Aha, sprawa ważna - terminu na razie nie ma. Myślę, że zamówienia będę zbierał do dwóch tygodni, potem peny powinny przyjść w około 10 dni.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl