Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Motyw kręcenia długopisami na filmach
Autor Wiadomość
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |3 Sie 2008|, o 15:27   Motyw kręcenia długopisami na filmach

Nawet nie wiedziałem jak się to nazywało. Miałem 11 lat. Patrzyłem na to i gęba nie chciała mi się zamykać. Gdybym od tego czasu wciągnął kręciłbym teraz 6-7lat. Ale byłem mały i PSing nie był w Polsce jeszcze popularny.
Właśnie w tym tygodniu znalazłem ten wymarzony kawałek. Szukałem go i w końcu znalazłem!
http://pl.youtube.com/watch?v=fS95FPQ4ENU
James Bond "Goldeneye" (nie mogę załapać jakie tricki robi). Wtedy robiło dla mnie spore wrażenie. Okazało się ,że jest sporo filmów w którym jest używany motyw kręcenia długopisem. Jeśli ktoś znalazł jakiś kawałem może tutaj dać linka.
Oto te filmy

Pen Spinning in Popular Culture

* In the film Good Will Hunting, a student can be seen spinning his pen in one of the classroom scenes at MIT.
* Boris Grishenko, the fictional character in the 1995 James Bond movie Goldeneye portrayed by Alan Cumming, often spins pens while working.
* Val Kilmer's character, Iceman, can be seen spinning a pen in the films Top Gun and Real Genius. Kilmer often manipulates objects, normally coins or poker chips, in his films.
* The main character Light Yagami of the anime series Death Note is seen doing 4 Half Taps, while being distracted from his studies, in episode 14 called "Friend".
* One of the characters of anime series Great Teacher Onizuka, Urumi Kanzaki, can be seen doing a ThumbAround while on a lesson.
* In the PC game America's Army, during the Special Forces training lecture and test, one of the user's classmates is doing the "Charge" trick as he listens to the lecture.
* In the anime series Code Geass, Lelouch is seen to be spinning the queen chess piece around his thumb.
* In the music video, "Your Smile" by F.I.R, Faye is seen performing Twisted Sonic.
* In an episode of Azumanga Daioh, Kagura is seen doing a ThumbAround while studying.
* In Ken Akamatsu's Negima!: Magister Negi Magi, the character Sayo Aisaka can be seen pen spinning frequently.
* In the American Mercury Signature commercial, A pen is used to perform a sonic rise to a thumbaround
* In the anime The Melancholy of Haruhi Suzumiya the main character Haruhi Suzumiya can be seen doing the sonic during episode seven approximately ten and a half minutes in.
* House and Chase are occasionally seen spinning pens in the television show House.
* Although, not technically pen spinning, The Drummer in the band Dragonforce does the charge with his drum stick as well as the drummer of the band The fall of troy in the F.C.P.R.R.E.M.I.X video

Fajnie by było zrobić film ,który przedstawia jak w różnych filmach jest wykorzystany ten motyw PSingu.
Ostatnio zmieniony przez Pari |17 Kwi 2009|, o 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Freestyle 
Użytkownik


Kręcę od: lewej do prawej ręki :]
Ręka: Prawa/Right
Posty: 337
Skąd: że znowu
Handel: 96,77% (+30, 0, -1)
Wysłany: |29 Gru 2008|, o 18:29   

w jakimś tam filmie (zapomniałem nazwy :P ) Ziomek siedzi sobie w biurze i przychodzi jego żona i coś tam mówi mu że jest w ciąży a on wziął jakiś długopis i robił Charge :P
Ostatnio zmieniony przez Freestyle |29 Gru 2008|, o 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2008|, o 18:37   

W reklamie tylko nie pamiętam czego jakaś babka tak choćby próbowała robić ta pentel line stylem http://sredniowiecze.zdrowo.info.pl
Ostatnio zmieniony przez Grzesieq94 |17 Paź 2018|, o 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
mefiu11 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Right
Posty: 2
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2008|, o 22:12   

Słyszałem, że w Kung Fu Pandzie jest niezły kawałek penspinningu ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sajsik 
Użytkownik

Ręka: Prawa :)
Wiek: 29
Posty: 197
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |30 Gru 2008|, o 21:02   

na niemieckiej reklamie gum do żucia w takiej tubce koleś robił fp, sonic, ta + jakieś kopanie nogą itd. xd
PTP Wymiany/Trades
 
 
Matek 
Użytkownik


Kręcę od: dawna, ale nadal nic nie potrafię
Wiek: 31
Posty: 238
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |30 Gru 2008|, o 21:30   

Anime:
Death Note, w którymś odcinku Raito robi Thumbaroundy.

Fate Stay Night, jakaś dziewczyna na lekcji j/w robiła TA.
_________________

The Cake is a lie.

YT i last
PTP Wymiany/Trades
 
Torpediusz 
Użytkownik


Kręcę od: Adam małysz
Ręka: Kanapka
Wiek: 29
Posty: 105
Skąd: Gliwice
Handel: 94,12% (+16, 0, -1)
Wysłany: |31 Gru 2008|, o 12:01   

o tej reklamie co Grzesieq mowi to reklama jakiegos banku tylko niewidzialem zeby krecila ale ls miala :P
_________________
bekam po 7 sekund!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Uchu 
Użytkownik


Kręcę od: dnia w którym zacząłem kręcić
Ręka: Prawa
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |31 Gru 2008|, o 13:09   

W Death Note "Kira" robił thumb spiny a nie TA...
tez mialem o tym pisac
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |31 Gru 2008|, o 13:22   

Cytat:
W Death Note "Kira" robił thumb spiny a nie TA...
tez mialem o tym pisac

To były akurat full tapy :facepalm:
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |31 Gru 2008|, o 13:24   

Cytat:
Słyszałem, że w Kung Fu Pandzie jest niezły kawałek penspinningu ^^


zgadza się ale pałeczkami do jedzenia xD ale fajne polecam ;]

"Sajsik" napisał/a:
na niemieckiej reklamie gum do żucia w takiej tubce koleś robił fp, sonic, ta + jakieś kopanie nogą itd. xd


również się zgadzam kręcący to Minwoo
a tu macie filmik jak powstawała ta reklama:
http://pl.youtube.com/watch?v=OHYUPdKg5IY
a tu sama reklama:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Ostatnio zmieniony przez gumix |31 Gru 2008|, o 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |31 Gru 2008|, o 14:15   

Obejrzyjta se ludzie jeden z najnowszych odcinków Simpsonów (6 odc. 20 sezonu). Lisa robi Palmspiny dwoma penami :D

UP: Dobre, oczywiście prawdziwy spinning robił jakiś Japoniec, a i tak się wydaje, że tylko jeden człowiek krynci :)



http://pl.youtube.com/wat...feature=related
A tu ten klip z Pandy
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |31 Gru 2008|, o 14:25, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |31 Gru 2008|, o 15:28   

"Croccifixio" napisał/a:
jakiś Japoniec


to Minwoo jest afaik

reklama fajna, choć ten gość jakiś nie teges XD
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
jano 
Użytkownik


Kręcę od: 1.11.08
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 83
Skąd: Szczecin
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2009|, o 21:05   

W "As the bell ring USA" w przerywniku jeden gościu robi Thumb Around. Ten krótki serial występuje na Disney Channel na przykład, ale pewnie znajdziecie go gdzieś na YT.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bucool 
Użytkownik


Kręcę od: XX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 13
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Sty 2009|, o 08:26   

Niestety widziałem też motyw penspinningu w teledysku Britney Spears jak robiła coś na podobie charge.
_________________

http://pl.youtube.com/watch?v=ctzCcvDe7-s
Ostatnio zmieniony przez Bucool |5 Sty 2009|, o 08:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ErniX 
Użytkownik


Kręcę od: 18.09.2007r., 22:30
Ręka: Lewa
Wiek: 31
Posty: 104
Skąd: Brodnica
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 17:05   

w teledysku DragonForce - Through the Fire and Flames perkusista kręci charge'a wiadomo czym :razz:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl