Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: MadEye
|5 Sty 2009|, o 19:50
Parę pytań od początkującego.
Autor Wiadomość
Baderee 
Użytkownik

Kręcę od: początku stycznia 09
Ręka: prawa
Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Sty 2009|, o 19:30   Parę pytań od początkującego.

No więc właśnie zacząłem bawić pen spinningiem i uznałem że kręcenie zwykłym zmazikiem jest zbyt monotonne więc chcę sobie zmodować jakiegoś dobrego pena no i w związku z tym parę pytań:

- Czy na pierwszego pena nadają się gripy z Beifa Gelin Ink Pen?
- Jak ściągnąć gripa z Hybrid Gel Grip?
- Jak zrobić własnego inserta/outserta? Tzn czy wystarczy palnąć jakiś pasek w Paincie i wydrukować? Czy są lepsze metody na skombinowanie inserta lub outserta?
- Jaką długość powinien mieć przeciętny pen (włącznie z capem)? Tzn taki żeby początkującemu się łatwo kręciło :D

Za wszystkie odpowiedzi z góry thx :D Pzdr
PTP Wymiany/Trades
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |5 Sty 2009|, o 19:41   

opcja szukaj, na pytania nr 2, 3, 4 juz udzielono odpowiedzi
na pytanie nr 1 sam sobie odpowiedz kupujac pena i sprawdzajac jak sie kreci



http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bieras 
Użytkownik


Ręka: nie mam rąk
Wiek: 29
Posty: 231
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |5 Sty 2009|, o 19:45   

Grip, o którym wspomniałeś powinien się nadawać o ile nie jest za bardzo plastikowy. Nie wiem co to za grip więc duzo nie powiem. Grip z HGG najłatwiej jest ściągnąć wkładając go do gorącej wody na kilka minut. Inserta najlepiej samemu wydrukować a outserta też się drukuje, ale musisz mieć taką szeroką przezroczystą taśmę. Gdzieś na youtubie jest do tego tutorial. Przeciętny pen ma ok. 20 cm długości, ale to zależy od pen spinnera.

@edit
tutek do wykoniania outsertu:
http://pl.youtube.com/wat...&watch_response
_________________
last.fm
Ostatnio zmieniony przez Bieras |5 Sty 2009|, o 19:47, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl