Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[F4R3] Rarka vs Dercen

Wybierz lepszego.
Rarka
74%
 74%  [ 32 ]
Dercen
25%
 25%  [ 11 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 20:31   [F4R3] Rarka vs Dercen

Rarka:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=kzlm7l5SA5U[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=kzlm7l5SA5U

vs

Dercen:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=oBzihGsQoBw[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=oBzihGsQoBw
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
Ostatnio zmieniony przez MadEye |2 Gru 2008|, o 21:15, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 20:51   

Dercen: Ładnie, combo wykonane prawie bez zarzutu, szkoda jedynie małego laga po tipped sonicu. Bardzo ładna sekwencja infinity, szczególnie początek. Zakończenie z leksza oklepane, mam wrażenie, że każdy Twój combos kończysz sekwencją tricków thumbaroundopodobnych, co nie zmienia faktu, że wychodzi Ci to całkiem dobrze.

Co do mojego comba, były osoby zainteresowane, więc podam częściowe breaki:
Początek: Devils sonic~backhand bounce ~shadow~backhand bounce~shadow
Wiperów nie rozpiszę, weszły całkowicie niekontrolanie.
Aeriale: Tw sonic 32-21-->rev ia release 1.0 12-12--> rev ia release 1.0 12-12--> rev ia release 1.0 12-23
Chwila przed zakończeniem : Ext ta-->ta~spiderspin 0.5 [34 c] (mialo byc na końcu hybrydowane do fl ta, ale uparcie nie chcialo wejsc)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
hawus 
Użytkownik

Ręka: Prawa :P
Posty: 21
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 21:21   

Głos na Dercena =] Pomimo tego "laga" jego kombo bardziej mi się spodobało :mrgreen:
Rarka - fajne aeriale :P
PTP Wymiany/Trades
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 30
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 21:43   

Muszę z przykrością przyznać że nie mogłem się w żaden sposób zmobilizować do wymyślenia czegoś konkretnego na tę walkę. Moje pomysły w ciągu całych ligowych zmagań wypaliły się już zupełnie.

Gdybym chciał nagrać coś koksiarskiego to napewno użyłbym do tego Stylisha, a jak widać na załączonym obrazku kręcę white Comssą. :wink:

Od tego momentu prawdopodobnie żadne nowe combo Stylishem nie powstanie do czasu walk na MP.
Na ołówkoy event lub jakiś mx battle może się skuszę, ale muszę sobie dać na wstrzymanie z nagrywaniem bo pomysłów brak, a najgorsze co może być to zanudzać oglądających - może i lepiej wykonanymi - ale wciąż tymi samymi combami.

PS:
Oczywiście głos na Rarkę - bez najmniejszej wątpliwości lepsze combo. Propsy za te wipery w środku.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |3 Gru 2008|, o 22:34   

Podzięki dla Dercena za fajnusią walkę i dla userów za głosy na mnie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl