Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PSPedia
Autor Wiadomość
Gooral 
Użytkownik


Kręcę od: ??.??.????
Ręka: Środkowa
Wiek: 31
Posty: 569
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+129, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2008|, o 22:07   PSPedia

Przeglądając PSPedie natrafiłem na artykuł, którego obecność mnie zbulwersowała, a mianowicie:
http://pspedia.penspinnin...Profice_Gel_Pen
Mam pytanie co tutorial do pena domowej roboty robi na PSPedii?
IMO obecność artykułów o penach własnego pomysłu na PSPedii powinna być konsultowana wcześniej z administracją.
Jeśli każdy dodałby artykuł o swoich domowych modach to nie wiem czy apokalipsa nie byłaby już lepsza.


@down
Chyba będzie trzeba wprowadzić konieczność weryfikacji WSZYSTKICH artykułów na PSPedie przez kogoś z Administracji...
Ostatnio zmieniony przez Gooral |20 Lut 2008|, o 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Masta Blasta 
Użytkownik


Kręcę od: 15 X 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 111
Posty: 187
Skąd: @ up nie było cie
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2008|, o 22:15   

Cytat:
IMO obecność artykułów o penach własnego pomysłu na PSPedii powinna być konsultowana wcześniej z administracją.

Popieram, poza tym ten Tratto_Pen zrobił juz kilka badziewnych tutkow, np. http://pspedia.penspinnin...r_Sonic[/quote]
PTP Wymiany/Trades
 
 
elkens 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 71
Skąd: Wolsztyn
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |5 Sie 2008|, o 16:45   

Mam małe pytanie, czy na PSPedi jest ktoś, kto sprawdza poprawność ostatnich edycji? Jeśli tak to kto? (bo nie doszukałem się czegoś takiego) Czy ktoś jest odpowiedzialny za wypełnianie zasobów PSPedi? Czy można dodawać mody które wymyśliło się samemu lub ich po prostu jeszcze nie ma w zasobach?? Czy za aktywność na PSPedi są plusy? :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nyze 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: 1P2H
Wiek: 28
Posty: 57
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2008|, o 14:10   

ja na pspedi znalazłem głupi dowcip (dól strony) zobaczcie sami:http://pspedia.penspinning.pl/index.php?title=Wannabe_Tombow_Swifter :mad:
_________________
I love Peem.
...bust ~ bust aerial ~ bust ~ bust aerial ~ bust ~ bust aerial ~ bust...
Jeżeli masz dostęp do outsertów BusterCyl Peem Version to zapraszam do napisania PW (CHĘTNIE KUPIĘ!)
PTP Wymiany/Trades
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |9 Lip 2009|, o 15:34   

Nie chcę zakładać nowego tematu...
Szukam 4 osób do składu, który mógłby wraz ze mną doprowadzić do porządku PSpedie.

Oczywiście potrzebowałbym osoby, które mają już dłuższy staż.
Bardzo proszę aby zgłosiło się do mnie kilka osób. PW/gg
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl