Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Battle] kamen vs faber

Wskaż lepszego
kamen
37%
 37%  [ 10 ]
faber
62%
 62%  [ 17 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2008|, o 19:27   [Battle] kamen vs faber

kamen - http://pl.youtube.com/watch?v=b9tES2NT7gE
faber - http://www.youtube.com/watch?v=99KQIH5oS9Q
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |19 Paź 2008|, o 23:14   

Nie no tego już za wiele!

I nie mówię, tu o battle. Jak chcą robić battle, to mogą sobie robić nawet gdy nie potrafią jeszcze nic, nie nasza sprawa. Być może po prostu chcą poczuć się super elo ziomy, że już robią battle. Możliwe że dla nich to jakieś wyróżnienie albo sposób pokazania się. Nie wnikam.

Ale do ***** nędzy po jaką cholerę każdy z was, każdy kto wypowiedział się w temacie, musi powtórzyć słowa poprzedniej osoby!?

Myślicie, że każdy co jest na forum, ma czas czytać wasze durnowate posty?! Każdy z nas używa "pokaż nieprzeczytane posty". Dlaczego zmuszacie niektóre osoby do marnowania czasu? Każdy nowy post to kolejna minuta czytania. Dlaczego TY musisz się wypowiedzieć w tym teamcie? Masz coś nowego do dodania?!

Pomyśl:
Czy to co powiem wniesie coś do dyskusji?
Czy nie powinienem do danego użytkownika zwrócić się na gg, pw? Czy inni muszą wiedzieć, coś co dzieje się miedzy wami?
Czy moja wypowiedź jest zgodna z regulaminem?
Czy jest zrozumiała dla wszystkich?


Być może jesteś w 6 klasie podstawówki, wracasz do domu o trzeciej po południu i masz 7 godzin na siedzenie na forum. Ale zrozum, że nie wszyscy mają tyle czasu, żeby odświeżać co minutę forum, patrząc czy ktoś nie dodał jednego zasranego posta, na który od razu musisz odpowiedzieć.

Naprawdę, jezeli użyjesz emoty :facepalm: nie będziesz fajniejszy.
Nie staraj się nam penspinnerom zaimponować, tym jaki ty jesteś błyskotliwy, że zauważyłeś, że ktoś nie umie kręcić. Zdobędziesz szacunek nie za to że będziesz pierwszy w rankingu ilości postów, ale za to co potrafisz zakręcić, co wymyślisz. Nauczenie się paru trików wbrew pozorom, nie jest trudne. Problem zaczyna się, gdy umiesz wszystkie triki z listy, a ty zauważasz, że stoisz w miejscu.


I to nie jest jedyny temat z takimi durnowatymi postami! Sam już mam ignorowanych ponad 35 tematów, tak aby ograniczyć mój czas na forum.

Niektórzy starsi użytkownicy już dawno dostrzegli, że na forum nie ma nic nowego, kreatywnego, że wypowiadają się osoby, które nie maja za grosz inteligencji, a piszą posty, bo myślą, że ilość gwiazdek się liczy. Spraw, żebym nie musiał zaliczyć Cię do tej listy, drogi mój młody użytkowniku forum.

Wielu dobrych penspinnerów którzy mogli by wiele wnieść do dyskusji, zrezygnowali z forum, ponieważ nie mają na to czasu, forum jest zalewane spamem. Oni olali forum.

Ja nie chcę olewać, chcę być na bieżąco, bo być może wśród tych 60 nowych postów, jeden będzie wart uwagi, nie chcę go przegapić.

Z każdym tematem który kolekcjonuję w ignorowanych, mam wrażenie, że niedługo nie będę miał co czytać.


Dlatego kończąc ten offtopujący post, błagam Cię, drogi użytkowniku, pomyśl!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl