Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Comssa retractable
Autor Wiadomość
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |2 Paź 2008|, o 22:16   Comssa retractable

Czy jest mozliwosc zrobienia retractable comssy z body comssy, 2 capow i monAmi 153 i jakiegos wkładu ? Jesli tak to prosze o tutka
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tomex 
Użytkownik


Ręka: 2p2h
Wiek: 30
Posty: 402
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |3 Paź 2008|, o 07:01   

Cytat:
ens you need:
1x comssa (double capped)
1x rsvp (for the inktube)
2x HGG (for the 2 metal tips, and 1 backplug)
1x Zebra F-301 pen
Grips of your choice (anyball/profile grips are used in this tutorial; not seen in picture)

nie ma tu nic z monami
http://pl.youtube.com/watch?v=zkANxkF4Yko - UK comssa

ja sobie sprawiłem comsse z normalnym clickanym mechanizmem, z długopisu za kilkadziesiąt groszy ^^(tzn tipy z dwóch stron, jeden kilka)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |3 Paź 2008|, o 08:00   

Ty też się nie wykazałeś podając tutka do UK comssy, która ma body od monami 153.

"sp3cu" napisał/a:
Czy jest mozliwosc zrobienia retractable comssy z body comssy, 2 capow i monAmi 153 i jakiegos wkładu ? Jesli tak to prosze o tutka


Jemu chyba chodziło o to, żeby body było od comssy. Chyba raczej nikt czegoś takiego jeszcze nie wymyślił, ale możesz spróbować, sp3cu.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tomex 
Użytkownik


Ręka: 2p2h
Wiek: 30
Posty: 402
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |3 Paź 2008|, o 15:04   

"wystarczy" zrobić coś jak w rsvp rectractable(dziura w body przód obciąć etc)

Osobiście polecam ci próbowanie długopisów reklamowych/tanich długopisów, do złożenia "normalnej" klikanej comssy(klikana tipem). Mi się udało, kupiłem w tesco podróbę flexgripa(wprawdzie w Angli, w Polsce nie wiem czy są) i wyjąłem mechanizm, założyłem w body(zatyczka tylna wyjęta przód obcięty)połączyłem z tipem , pare wykałaczek i gotowe ^^

Jeżeli ktoś sobie zażyczy mogę napisać tutorial
Ostatnio zmieniony przez Tomex |3 Paź 2008|, o 15:09, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |3 Paź 2008|, o 15:07   

Trudno, zrobie UK comsse a z body z comssy zrobie zwykla comsse, na pen wish zamowilem troche capow

[ Dodano: Pią 03 Paź, 2008 ]

Mogłby ktos mi dac tutka do UK Comssy ale "pisemnego" bo na filmie nie ma wymiarow itd itp.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl