Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|7 Wrz 2009|, o 06:21
Penspinning meeting in Tarnów 16.08.08
Autor Wiadomość
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |24 Sie 2008|, o 13:53   Penspinning meeting in Tarnów 16.08.08

http://www.youtube.com/watch?v=Erf4QFXkr-8

:) już jest filmik z meetingu YouTube potrafi zepsuć jakość filmiku i nie wiem czemu tak lekko tnie na początku
_________________
Ostatnio zmieniony przez Norek |26 Sie 2008|, o 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |28 Sie 2008|, o 21:07   

Redrama - I Don't Know What To Tell You
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |29 Sie 2008|, o 09:20   

"agilus" napisał/a:
czemu na forum nikt nie klnie a gdy się spotyka ze swoimi to już nie zważa na poprawność ? :lol:

Co prawda nie zwracałeś się do mnie, tylko do Veynera, ale poruszyło mnie to, co napisałeś i postaram się Ci odpowiedzieć.
Po pierwsze nie wiem,czy zauważyłeś, ale język pisany znacznie różni się od mówionego - pisany jest nieco bardziej oficjalny, gdy powiesz zdanie nie do końca gramatyczne, to ktoś i tak cię zrozumie, natomiast w języku pisanym odchodzi intonacja, gestykulacja, kontakt wzrokowy, itp. przez co musisz wyrażać się sensowniej i precyzyjniej aby ktokolwiek Cię zrozumiał. Na polskim uczą w szkole o m. in. fatycznej funkcji języka, którą pełnią zwroty podtrzymujące tempo konwersacji ( o dziwo między innymi wulgaryzmy się do niej zaliczają ;P). W wersji pisanej są natomiast zupełnie zbędne.
I po trzecie, ostatnie, na forum wchodzą różni ludzie, nie tylko Twoi koledzy, przy których możesz sobie bluzgać ile wlezie, a oni odpowiedzą Ci tym samym. To jest poważny portal dla dojrzałych ludzi, którzy szukają konkretnych informacji, a nie kolejnego bluzgatora.pl

A żeby nie było offtopu - jestem pod wrażeniem spinningu niektórych ludzi, których nicków nawet nie słyszałem. Ogólnie zastanawiająco wysoki poziom. I początkowa edycja też bardzo ładna.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
ArMiX 
Użytkownik


Kręcę od: Kiedy chce
Ręka: Palce
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Ruda Sląska
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |29 Sie 2008|, o 13:46   

Norek dzięki za odpowiedz. No przyznam ta muzyka bardzo pasowała do tego filmiku :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
EnteR 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 256
Skąd: ddz
Handel: 93,33% (+14, 0, -1)
Wysłany: |30 Sie 2008|, o 07:54   

Bardzo Ładna edycja muza spoko a co do penspinningu to najbardziej podobał mi się DERCEN :D :D x :lol: D :lol:
_________________
http://enter-ps.blogspot.com/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |21 Wrz 2008|, o 12:51   

Nawet nie wiedziałem ,że jest tutaj ten o tym temat. Dopiero dzisiaj to zauważyłem. Nawet nie widziałem z tą wersją Romana.

Chciałem powiedzieć ,że nie miałem zamiaru Romana ośmieszyć, czy gnębić. Ja uwielbiam zwierzęta i ci którzy mnie znają więdzą o tym. Chciałem się dowiedzieć na przepis jak złapać w Tarnowie gołębia ale odpowiadał inaczej ale wiadomo jestem uparty i nie znam czasami granic i dążyłem dalej. Fakt może to wyglądało jak szczeniackie zachowanie ale nie miałem takiego zamiaru.
Co to dialogu to faktycznie sam jestem zaskoczony ,bo niektórych słów nie pamiętam jak wymawiałem.
R:Pytam się czy twoja matka jest (Polką,Moją) Tu nie rozumiem
M:Tak jest (Polką,Moją?),ale ma imię!
Chciałem mu o tym powiedzieć ale pomyślałem wtedy ,że szkoda na to czasu, chciałem mu powiedzieć ,że moja mama jest Polką ale ma włoskie imię Margerita (po polsku Małgorzata)
Po drugie może was to zdziwi ale lubie z takimi typami rozmawiać, nie w celu ośmieszenia.
Oni potrzebują kontaktu rozumienia, więc rozmawiałem z nimi ,bo oni wiadomo w życiu im się nie udało. Widzą ,że przez innych są inaczzej traktowani a ja lubię po prostu z nimi rozmawiać ,bo też są oni ludźmi, nie różnią się niczym od nas tylko tym ,że niestety wpadli w uzależnienie czy coś im nie wyszło. Jaki taki człowiek prosi mnie o złotówke (wiadomo na co) czy grosze to zawsze im daje, mimo ,że ta zabawa w alkohol to błędne koło do końca życia.
A po trzecie nie traktuje życie poważnie , staram się zrozumieć każdego człowieka.
Faktycznie napisane tak co Norek przedstawił wygląda jak to wygląda ale kontekst jak mówił Kąś był inny i miał rację. A ja uwielbiam komunikować się niewerbalnie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl