Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
TELESCOPIC MOD by bartez
Autor Wiadomość
bartez630 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 52
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Lip 2008|, o 20:43   TELESCOPIC MOD by bartez

Tym razem TELESCOPIC MOD
Ten mod jest dla ludzi którzy chcą mieć coś na wzór ZT.
Dlugosc zlozony 20cm rozlozony 24cm
COP=COG
Cena 7 zl.

Potrzebne będą:


Ja mam troche inne z metalowym dzyndzlem i wydaje mi sie że te nie mają tak jak moje rozszerzenia ku dołowi.


Znany bic.

Gruby wkład na filmiku pokazany ( jak ktos wie jak sie nazywa niech powie )
oraz kawałek body.

1.Body z TOP SPIN tniemy od tipa w odległosci 5 cm.
2.BIC rozkładamy
3.Od body które ma srednice 8mm odcinamy po 1cm 2 razy
4.Następnie 2 body od top spin (z obu stron) wsuwamy na body od BIC
5.Odciete kawałki body musimy zamontować na końcach ,można uzyc do tego dwóch
grubych wklądów ( na filmie jeden i z drugiej strony część klikająca )
A by wszystko się trzymało od tylnej strony wkładu (na drugiej jest zgrubienie ) wsuwamy mocna do końca uprzednio odcięte kawałki body. Następnie wkład przycinamy tak aby 2 zmieściły się w body od BIC i zaraz za body obklejamy taśma wkład aby pasował do sednicy BIC ( chodzi mi o to żeby wsunąć do środka wkład ,tak aby nie wybadał )
6.Body od TOP SPIN rozsuwamy na końce i przykęcamy plastikowe tipy , też z tych dlugopisów.
Mechanizm działa w ten sposób iż dwa odcięte kawałki body o średnicy 8mm
poruszają się w body od top spin. Z jednej strony mogą wysunąć sie z niego (niepowala im na to nakręcony tip ) a z drugiej strony body nie mogą się wysunąć (odcięte kawałki body z powodu iż body od top spin zmniejsza się ku części klikającej [ma jakby kształt stożka] blokują się i nie mogą wylecieć ).
Dzięki temu odcięte kawałki body w środku body top spin miejsce na przesuwanie się w dwie strony o około 2cm.

Aha jeszcze jedno - jeśli komuś nie będą się trzymać wkłady w środku należy je przymocować za pomocą kropelki.

Mam nadzieje że wytłumaczyłem nie więcej jak to działa.

[youtube]http://youtube.com/watch?v=q894K2XxeHs[/youtube]
_________________
Ostatnio zmieniony przez bartez630 |3 Lip 2008|, o 10:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
bartez630 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 52
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lip 2008|, o 13:47   

Utnąc BIC i skrócić wklady .

@UP
Dzieki
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ArMiX 
Użytkownik


Kręcę od: Kiedy chce
Ręka: Palce
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Ruda Sląska
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |12 Sie 2008|, o 08:28   

Ładny mod tutorial niezbyt. Ciekawy pomysl na tego pena miałes; ] a o częsci to też łatwo zainwestowac w moim miescie więc na pewno sobie go złoze. :smile:
PTP Wymiany/Trades
 
 
XBARTEKX 
Użytkownik


Kręcę od: Dłuższego czasu :)
Ręka: Dolna
Wiek: 30
Posty: 277
Skąd: Kurów Woj Lubelskie
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |12 Sie 2008|, o 20:39   

Hmm ja nie wiem coście się tak uczepili tych 16 cm na maksymalnym złożeniu?? :D 18 takie złe by nie było :PPP.

No ale cóż nie podoba mi się żeście się uczepili tak tej nazwy telescopic. No do ....... przecież teleskopowy może oznaczać rozkładany. A nie że wykonany z zebry telescopic.

No i na koniec dodam że pomysł ciekawy, peny nie są jakieś specjalnie trudno dostępne tak więc może bym pomyślał jak wpadie mi troche kasy żeby go se złożyć :].
_________________
Dziękuje Vequsiowi za avatarek
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl