Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 15:58
Meeting w Katowicach :)
Autor Wiadomość
VanSavas 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 30
Skąd: Siemianowice Śl.
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |14 Lut 2008|, o 16:32   Meeting w Katowicach :)

Witam :) Pewnie wielu z was zastanawia się po co tak wcześnie pisze o tym ale chcę wiedzieć czy jest ktoś kto byłby zainteresowany spotkanie w Katowicach :)

Wiem, że wielu z was chodzi do szkoły bądź pracy. Nie każdy ma czas przyjechać bo już może mieć coś zaplanowane, mieć testy itp. Moja propozycja to zrobić meeting gdzieś na przełomie kwiecień/maj (bo już jest w miarę ciepło). Nie będę narzucać miejsca oraz daty, bo to wszystko zależy od Was, choć ja proponował bym Silesia City Centre (SCC) 19 kwiecień.

Czekam na Wasze propozycje.

Osoby które przewidują, że mogły by jechać:
- VanSavas
- Pari
- qCover
- homik3pl
- Tomex
- Zombi
- Gregorooo
- _SeRaFiN_
- KhaDori
- Perez
- viptys
_________________
...estoy apriendiendo por ahora :)

Ostatnio zmieniony przez VanSavas |19 Mar 2008|, o 18:02, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
KhaDori 
Użytkownik


Kręcę od: 24.02.08
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 449
Skąd: Siemianowice śl.
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |2 Sie 2008|, o 22:30   

"paveu" napisał/a:


ps.mam nadzieję, że madeye i mikul znowu przyjdą i pokażą klasę :mrgreen:


lizodup!! >.>

ok, to standardowo, o 11 PRZED tymi żarłodajniami- tzn tam przez wejsciem do tych stolikow
albo, moze inaczej- o 11 w okolichac macdonalda xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |3 Sie 2008|, o 20:01   

Od teraz na temat meetingu, który ma odbyć się 30 sierpnia rozmawiamy tutaj. Każdy następny post o nowym meecie tutaj będzie nagradzany warnem.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl