Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Impega Hybrid
Autor Wiadomość
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 14:35   Impega Hybrid

Witam wszystkich!
Będąc tydzień w Łodzi postanowiłem złożyć Grip Avaire. Niestety nigdzie nie mogłem znaleść Flexgripów. Przeszukując biurko kuzynki natrafiłem na ciekawe peny wyglądem przypominające Flexgripa. Ukratkiem (tzn. za jej pozwoleniem :P ) wziąłem sobie pare. Zmieżyłem jedno body owego pena. Okazało się, że ma on aż 13cm długości! Zdecydowałem, że przy braku materiałów (mojego sekretnego pudełeczka z częściami) nie wykombinuje za wiele. Po powrocie do domu wziąłem "pacjenta" na stół w kuchni i zacząłem modzić, oto tego efekty:

Co będzie nam potrzebne:


2x Długopis Impega Medium Japan/Penac 48 (nie znam ceny, ani sklepu gdzie można je dostać, ale widziałem je u kasjerki w KFC)

1x Grip od HGG

2x Tylne części gripów od Super Grip, bądź cały grip od G2 (można też użyć innych gripów)

Opcjonalnie Pędzel




Poradnik


1. Zdejmij clickery i część klikającą z obu body
Fotka

2. Utnij po 3cm z tyłu każdego body Fotka, po zakończonym zabiegu powinno to wyglądać tak:
Fotka 2

3. Nałóż gripy w strone tipów (przód body)

4a. Opcjonalnie możesz włożyć w środek jednego z body pędzel

4. Nałóż grip od HGG na jedno z 2 body
Fotka

5a. Napisy na body możesz zmazać gumką

5. Złącz oba body, jeżeli grip/pędzel nie będzie dostatecznie trzymał obu body możesz użyć kleju





Podstawowe dane:


Długość: 20cm
Waga: 15g
COP=COG

Jest to mój 3 mod i według mnie najlepszy z dotychczasowych, ale to tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że się podoba ;) . Pozdro
Szymi
Ostatnio zmieniony przez Szymi_2004 |22 Lip 2008|, o 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 14:43   

Przeciez te Penaci to po prostu fake Flexgripy i ten cały mod to fake Grip Avaire po prostu. Ludzie ogólnie używają penaców zamiast flexgripów czasem (chyba Gooral coś mi mówił, że miał właśnie z Penaców)
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 14:45   

@Fenix: Nie miałem nigdy w ręku Flexgripa, więc nie widziałem o jego proporcjach. Wydawało mi się, że te podróbki są dłuższe i grubsze. Popraw mnie jeżeli się myle.
Ostatnio zmieniony przez Szymi_2004 |22 Lip 2008|, o 17:06, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
triger 
Użytkownik

Posty: 46
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 15:12   

To w takim razie ja mogę cię poprawić - miałem jakieś 2 dni temu w łapach penaca + flexgripa no i jedyne czym mogą się różnić to waga tip-a - zwykły sub nic więcej

[pozatym można też dorwać w tesco coś podobnego, tylko że MP - 3 sztuki za 3,89 chyba w paczce]

A tu jakby nie patrzeć, grip aviaire z innym ogripowaniem + odciętym body kawałkiem [ o_0]

Pozatym, nie wiem dlaczego go ciąłeś - długość [aviaire] to 21 cm... kliker normalnie się wykręca...
PTP Wymiany/Trades
 
Darth_sider 
Użytkownik


Kręcę od: 01.01.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 15:58   

ja musze powiedziec jedna rzecz bardzo ladnie przycieles Pena oraz gripy naleza ci sie wielkie brawa :lol: :lol: :lol:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 17:05   

@tiger: W takim razie Impega i Penac to 2 różne peny :neutral: . Clicker w Impedze się "wyrywa" i samo body (tak jak wspominałem) ma 13cm, czyli bez cięcia mod by miał 26cm - 5 więcej niż Avaire. Teraz widzisz różnice? ;)

@Darth_sider: Raz mi się udało :P . Gripy z G2, Super Gripa bardzo łatwo się tnie, mają wyraźne paski w które bdb wchodzą nożyczki, piłka, a nawet nóż :D . Jeżeli chodzi o pena to robiłem go rano i byłem wypoczęty, może to tego zasługa ;) . Może jakieś oceny? :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
triger 
Użytkownik

Posty: 46
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 19:52   

To w takim razie zwracam honor - sugerowałem sie zdjęciem Penac-a [zmierzyłem nawet długość gripem od hgg :lol: ]
Jeżeli rzeczywiście Impegi mają 13cm, to po broche je ciąłeś!
Im dłuższe [ofc w granicach rozsądku] tym lepsze imo + byłoby orginalniejsze [bo po przycięciu toto sie praktycznie aviaire robi...
PTP Wymiany/Trades
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 22:00   

@tiger: Jedni lubią takie peny, drudzy takie, ale ogólnie się przyjeło, że 21 cm to granica zdrowego rozsądku (chodź znam pare osób dla których 21 cm to mało :P ). Jeżeli ktoś woli większe peny to nie ma obowiązku ciąć body, jeżeli ktoś woli mniejsze to będzie postepował według poradnika. Pozdro
Szymi
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl