Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|21 Cze 2009|, o 18:56
ZT Mod
Autor Wiadomość
iVodka 
Użytkownik

Kręcę od: 10.10.2007
Wiek: 31
Posty: 300
Skąd: Z Photoshop'a
Handel: 100% (+39, 0, 0)
Wysłany: |24 Cze 2008|, o 16:48   ZT Mod

Witam w tutorialu do ZT!!!


To już piętnasty tutorial wykonany przeze mnie, K4S.
W związku z dużą popularnością złożyłem ten tutorial. Nie miałem pojęcia, że ludzie polubią tak bardzo ten mod haha. ZT pochodzi od Zebra Telescoptic/Telescope.

Zaczęło się od wycieczki do walmart ( coś jak nasze TESCO - przyp. autora ) aby kupić kilka RSVP, kiedy zobaczyłem interesujący długopis na ladzie. Długopis nazywał się Zebra Tele-Scopic. Byłem zaintrygowany możliwością rozkładania go. Wiedziałem więc, że muszę zrobić coś interesującego z tego. Po minucie burzy mózgu ( Lol ) odkryłem, że mod typu Grip Aviaire będzie najlepszy i voila, tak narodził się ZT.

(Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności jeżeli jesteś nieuważny i chcesz pozbawić się oka/ręki/palców, podążając za moim tutorialem. Pamiętaj, nie możesz kręcić bez palców. 0_0 )

Trochę informacji/statystyk:

- 14.8cm - 16.0cm w formie złożonej ( w zależności, której użyjesz metody do budowy moda )
- 22.0cm w formie rozłożonej
- COG=COP
-Ciężki ( waga bardzo zbliżona do dr.KT )
-Dwustronny, symetryczny
-Koszt całkowity to około 9-10$ ( zależy jak dużo gripów użyjesz i której metody użyjesz do połączenia 2 długopisów )
-Nie klekocze podczas kręcenia, jeśli jest złożony poprawnie.

Więc zaczynajmy...err, poczekaj chwile, nie tak szybko. Zamieściłem 2 sposoby wykonania tego moda. Pierwsza metoda jest oryginalnym sposobem na wykonanie tego moda ( wciąż polecana ). Dzięki dla Thnikk za pokazanie, że cały długopis może być rozłożony ( niezmodowana Zebra – przyp. autora ). Po tym jak dowidziałem się, że długopis może być całkowicie rozłożony, powstała druga metoda budowy ZT wykorzystując rozłożony pen. Obie metody mają swoje wady i zalety. ( poniżej znajduje się rozpiska wad i zalet)

METODA 1:

Zalety
- Mocniejsza budowa rozłożonej formy
- Łatwiejszy w wykonaniu ( mniej rozkładania długopisu; nie musisz wyciągać i wkładać spowrotem miedzianych wkładek, co jest bardzo ciężkie )
- Mechanizm rozkładania pozostaje sztywny ( rozkładanie długopisu drugą metodą poluzuje mechanizm rozsuwania; sprawdź sekcje P&O (pytania i odpowiedzi - przyp. autora.))
** Jako dodatkową zaletę sztywnego mechanizmu rozsuwania można zaliczyć, to że możesz rozłożyć pen do wymaganej przez ciebie długości (np. 20 cm; pen nie jest w pełni rozłożony) i powinien pozostać w takiej długości, nawet kiedy nim kręcisz.**

Wady

- Około 1cm dłuższy niż w drugiej metodzie w „krótszej” formie
- Kosztuje trochę więcej ( około 0.40$ więcej, ponieważ wymagany jest Bic Stic Grip )
- Wymaga dodatkowego długopisu (Bic Stic Grip)


METODA 2:


Zalety
- Około 1cm krótszy niż w metodzie 1 w krótkiej formie
- Tańszy niż w metodzie 1
- Wymaga mniejszej ilości długopisów (pomocne jeśli nie masz dostępu do długopisów Bic Stic Grip)
Wady
- Mniej wytrzymały w większej formie ( końce trochę klekoczą; nie jest aż tak źle )
- Trudniejszy w wykonaniu (ponowne wkładanie miedzianych wkładek jest naprawę ciężkie)
- Mechanizm rozkładania/rozsuwania jest poluzowany, przez potrzebę całkowitego rozłożenia długopisu ( pen może rozłożyć się, podczas kręcenia w małej formie )

Porównanie ZT moda wykonanego obiema metodami (mała forma) :



=============================================================
Krótkie wideo wprowadzające do ZT moda:

[youtube]http://youtube.com/watch?v=ux9jM27lFv0&eurl=http://www.upsb.info/forum/index.php?showtopic=7821[/youtube]


^ Wielkie dzięki dla TEK za obróbkę w photoshopie ^^
===============================================================
Recenzja ZT moda wykonana przez Guitrum:

[youtube]http://youtube.com/watch?v=55VVytA6Ob0&eurl=http://www.upsb.info/forum/index.php?showtopic=7821[/youtube]


===============================================================

Pytania i odpowiedzi:

P: Którą metodę łączenia długopisów polecasz?
O: Polecam moją metodę ( metoda 1 ), ponieważ rozbieranie całego pena i złożenie go razem poprawnie z obiema miedzianymi wkładkami jest cholernie ciężkie. Ponadto, rozkładana sekcja nie klekocze tak bardzo (metoda 1) kiedy pen jest rozłożony, dzięki wsparciu w środku.

P: Jaki grip polecasz założyć na środek pena?
O: Użyłem gripów z slickpen, ponieważ mam ich dużo, ale jeśli są dla Ciebie trudno dostępne, to możesz użyć praktycznie wszystkiego (np. rsvp, hgg, itp.). Możesz nawet zrobić outsert na środku, tak jak zrobił to TEK, jeżeli nie potrzebujesz gripa na środku, a chcesz zakryć środek w jakiś inny sposób. LUB możesz w ogóle nie zakładać gripa, więc środek będzie „goły” ( jak widać na obrazku z efektem końcowym).

P: W jakich kolorach Zebra Tele-scopic występuje?
O: Czarny, Czerwony i Niebieski

P: Próbowałem drugiej metody i nie mogę złożyć pena używając obu miedzianych wkładek. Czy mogę użyć 1 miedzianej wkładki zamiast 2?
O: Mówiłem Ci, że będzie ciężko… Mechanizm rozkładania będzie luźny, jeżeli użyjesz tylko 1 miedzianej wkładki. Inaczej mówiąc, potrzebujesz obu miedzianych wkładek. Powodzenia

P: Połączyłem długopisy tak jak w metodzie drugiej, ale teraz części, które są odpowiedzialne z rozkładanie pena wydają się klekotać kiedy pen jest w długiej formie.
O : Tak, niestety wkład, który usunąłeś w czasie rozkładania całego długopisu dawał czarnej części wsparcie ( dodatkowe wsparcie dane przez łączenie 2 penów za pomocą wkładu z długopisu )…więc kiedy usunąłeś wewnętrzne wkłady z tyłu, sekcje odpowiedzialne za rozkładanie mają mniejsze wsparcie. W przypadku pełnego rozłożenia będą klekotać.

P: No dobra, więc jeżeli rozkładane części klekoczą, nie mogę po prostu tak jak w oryginalnym tutorialu do Grip Aviaire włożyć do środka pędzla (lub jakiegokolwiek innego patyka) aby je ustabilizować?
O:Biorąc pod uwagę, że twój patyk/pędzel nie może mieć regulowanej długości; nie. Jedyna metoda aby go ustabilizować to podążać za metodą pierwszą.

P: Podążałem za krokiem 5 (metoda 1), ale wewnętrzna plastikowa tuba w ZT wciąż klekocze, co jest nie tak?
O: Aby uniknąć klekotania wewnętrznej plastikowej tuby, musisz obciąć część Bic Stic Grip na odpowiednią długość, tak aby body naciskało na plastikową tubę. Jeżeli wewnętrzna tuba, wciąż klekocze znaczy to, że jest ona za krótka.

P: Czy mogę dodać metalowe tipy na końcach?
O: Tak, ale mod i tak jest już ciężki (jeżeli nie cięższy) od KT! Dodawanie metalowych tipów na końcach byłoby samobójstwem.




METODA 1


1.



Wymagane długopisy:
- 2x Zebra Tele-Scopic
- 1x Bic Stic Grip
- 1x Grip na środek (na obrazku: slickpen grip)
- 2x Grip na oba końce ( na obrazku : Beifa grip)
2.



CZĘŚCIOWO rozłóż ZT (tak jak na zdjęciu). Nie rozkładaj całego długopisu (tak jak w metodzie 2). Potrzebujesz tylko głównego body (część z mechanizmem rozsuwania) i tylnej zatyczki wkręcanej do body.

Co jest potrzebne:



3.



Weź 1 długopis ZT z kroku nr 2 i załóż na niego środkowy grip.

4.



Rozłóż Bic Stic Grip. Potrzebujesz jedynie części pokazanej na zdjęciu.

5.



**Jak zawsze, zalecam obciąć WIĘCEJ niż wymagane 2.4cm, dzięki czemu będziesz mógł skrócić na tyle aby pasowało idealnie**

Część Bic Stic Grip powinna być wystarczająco długa, aby naciskała NA wewnętrzną tube w ZT aby uniknąć klekotania, ale na tyle długa, żebyś mógł połączyć bezproblemowo oba ZT ze sobą !

6.



Weź elastyczną gumkę i użyj jej jako "gripa" ( owijając część Bic Stic Grip ) aby wkręcić na nią drugiego ZT.

(Zauważyłem, że przez przypadek pozostawiłem clip na 1 z penów na tym zdjęciu lol)

7.



Nakręć ZT z częścią Bic Stic Grip na drugiego ZT

**Jeżeli obciąłeś łączącą część poprawnie (Bic Stic Grip), powinna pasować idealnie i pen NIE POWINIEN klekotać w swojej rozszerzonej formie!**

8.



Po połączeniu obu długopisów ZT, możesz nałożyć mały pasek taśmy klejącej dla wzmocnienia środka (łączenia).

9.



Nasuń środkowy grip na środek i nałóż gripy na końce pena. Voila!

Efekt Końcowy!
(ten sam obrazek co na początku)







METODA 2



1.



Wymagane długopisy:
- 2x Zebra Tele-Scopic
- 1x Środkowy grip (na obrazku: slickpen grip)
- 2x Gripy na końce (na obrazku : Beifa grip)

2.



Rozłóż CAŁY długopis. Srebrną tubę można oddzielić od tylniej tuby, poprzez ciągnięcie jej mocno.

3.



Tego potrzebujesz.


4.



**Jak zawsze zalecam obciąć WIĘCEJ niż wymagane 0.8cm, dzięki czemu będziesz mógł skrócić, aby pasowało idealnie.**

5.



[Napis na obrazku : "Załóż obie miedziane wkładki spowrotem i nasuń tylną część (czarną) na srebrną tubę.""]

6.

W tym momencie, mechanizm rozsuwania stanie się o wiele luźniejszy, ponieważ miedziane wkładki zostały zgniecone/spłaszczone podczas rozkładania/składania. Więc weź to co miałeś w kroku nr 5 i LECIUTKO WYGNIJ MIEDZIANE WKŁADKI jak na obrazku poniżej...



...i wtedy nałóż tylnią część na miedziane wkładki. Zrobienie tego poluzuje mechanizm rozsuwania, tak że nie będzie on już nigdy taki jak oryginalnie :\

7.



Powtórz kroki 2,5,6 na drugim długopisie ZT, tak aby mieć 2 zmodowane ZT.

8.



Nałóż środkowy grip na jeden z długopisów ZT.

9.



Weź mały plastikowy kawałek z kroku nr 4 i owiń go gumką elastyczną, aby połączyć oba długopisy ZT.

10.



Nakręć drugi długopis ZT na plastikowy kawałek łączący.

11.



Po połączeniu obu długopisów możesz przykleić na środek pasek taśmy klejącej, aby pen był wytrzymalszy na środku.

12.



Nasuń środkowy grip na środek i dodaj gripy na końce pena. Voila!

Efekt Końcowy!
(ten sam obrazek co na początku)




AUTOR MODA/TUTORIALA : K4S
TŁUMACZENIE : Vodka

Ostatnio zmieniony przez Maniek |25 Lis 2010|, o 21:07, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 10:53   

aaaaa obczajam DZIĘKI wielkie

jeszcze jedną sprawę mam...
proponuje zrobić coś takiego, żeby sprowadzić parę pakietów tych cześć do Polski i potem porozsyłać... ja bym z chęcią kupić pisał by się jeszcze ktoś?
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 16:19   

Załatwiłem sobie Telescopici, ale tego Bica nie mam, więc na chwilę obecną ZT trzyma się na gripie RSVP i się trzyma dobrze.

Ciężki jest ten mod, bo cały metalowy. Fajnie, że długość możesz mieć dowolną między minimalną i maxymalną, możesz go rozsuwać na ile zechcesz, mechanizm będzie trzymał się tak, jak to rozsuniesz. Fajna zabawka. ;) Chyba jednak sobie jednego zostawię, choć myślałem o sprzedaży obu.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wlodzio 
Użytkownik

Kręcę od: jutra?
Ręka: Nogi
Wiek: 31
Posty: 140
Skąd: Skoczów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Lip 2008|, o 19:04   

dzisiaj byłem ważyć ZT i waży on UWAGA 25g, a DR.KT dla porównania 17g.
Kręci się ciezko, przynajmniej dla kogos kto kręci lekkimi MX itp.
Ten grip na srodku trochę przeszkadza, ale da się przyzwyczaić.

P.S Coraz więcej osób ma ZT, może mini collab Zebrowy na forum zrobimy?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |22 Lip 2008|, o 09:48   

ja już się przyzwyczaiłem do ZT ale mi najbardziej przeszkadzało ta srebrna śliska cześć bo mi zpadał ale się udało do tego przyzwyczaić
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
iVodka 
Użytkownik

Kręcę od: 10.10.2007
Wiek: 31
Posty: 300
Skąd: Z Photoshop'a
Handel: 100% (+39, 0, 0)
Wysłany: |28 Lip 2008|, o 17:39   

Wreszcie dostałem ten pen i po dłuższym kręceniu Stylishem, mogę stwierdzić, że to przesiadka jak z Comssy na KT. Genialnie wychodzą nim busty i bakfall, jednak w niektórych trikach przeszkadza środkowy grip.

Tylko muszę zmienić trochę jego design, bo jak dla mnie to trochę jak Comssa bez outserta i kolorowych gripów wygląda :lol:
PTP Wymiany/Trades
 
Wlodzio 
Użytkownik

Kręcę od: jutra?
Ręka: Nogi
Wiek: 31
Posty: 140
Skąd: Skoczów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Lip 2008|, o 17:50   

JA z ZT przesiadłem się na Stylisha i jestem odwrotnego wrażenia ;o
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |23 Gru 2008|, o 09:39   

Ja jak zalozony został popularny ZT mod na forum troche sie nim zainteresowalem bo mnie intrygowala opcja jego powiekszania i zmniejszania, bardzo mi sie podobał, ale nie chcialem wydawać tylu pieniedzy bo nie bylem pewny czy mi sie spodoba. Lecz pare dni temu podczas sprzedazy KT wziąłem kase i w rozliczenie kasy ZT moda, chcialem go miec ale byłem troche scepytcznie do niego nastawiony, wypowiedzi "to tylko zabawka" "nie bierz ZT" i inne troche mnie zniechecaly, ale gdy przyszedł byłem pod wrażeniem jego wygladu, black beify idealnie pasują do czerwonego dlugopisu zebry i przezroczystego slick pena, pierwsze wrazenie co do krecenia było takie sobie: ten grip na srodku :/. Ale gdy wrocilem z poczty zabralem sie do krecenia ZT, krecilo mi sie bosko, jest ciezki ale ja tego tak strasznie nie czuje, bardzo dobrze mi sie nim kreci, i uwazam ze dobrze go miec nawet jak sie gdzies wychodzi a jak bedziemy go traktowac jako zabawke i nie bedziemy nim krecic to chyba duzo nim nie zrobimy gdy nagle wezmiego go jak bedziemy wychodzic. Wszystkie triki wychodzą mi bardzo dobrze i plynnie w porownaniu do penow jakie wczesniej mialem. Jedyny minus jaki dostrzegłem to jego waga, ale nie przy kreceniu ale po calym dniu krecenia ( pare dobrych godzin ) czulem zmeczenie ręki. Ja osobiscie ZT moda nie uwazam jako zabawke, tylko jako pena z mozliwoscią rozsuwania.

btw. z tego co zauwazylem ZT wywoluje tez najwieksze reakcje na innych ludziach ktorzy wiedza o pen spinningu ale nie interesują sie tak bardzo aby rozrozniac te wszystkie mody kt czy comssa to jest dla innych pen z gripami po dwoch stronach.

nawet reakcje byly dosc pozytywne "Ale fajny" "oo super, rozklada sie" "wrescie zmiesci sie w piórniku"

Sorry ze sie tak duzo rozpisalem ale jakos chcialem napisac swoje zdanie i tak polecialo.

Pilnuj języka.
Ostatnio zmieniony przez FeniX |23 Gru 2008|, o 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |23 Gru 2008|, o 11:31   

No ja go posiadam trochę dłużej, bo jakiś tydzień, i muszę powiedzieć, ze fajny bajer.

Ja sobie to sobie nawet rzadko reguluję - albo kręcę złożonym, albo rozsuniętym na maxa. Pięknie siadają busty i bakfall (musiałem sprawdzic co napisał Vodka i przed chwilą walnąłem 5 bustów bez większego zaangażowania). Duzo waży, no ale w sumie teraz jest moda na takie peny, jak się go odpowiednio używa to się na pewno nie upośledzi.

A grip na środku miażdzy - szczególnie jak jest duży. Jak miałem jeszcze Grip Aviaire (póki nie utonął w rynnie :P ) to moją ulubioną rozrywką z tym penem było walenie jak największych spinów. Różnica jest taka, że ZT mod jest dużo dłuższy i cięższy. Szczególnie PalmSpin "pchnięty" z drugiej ręki wygląda fajnie. Aż przyjemnie się patrzy jak pen się kręci przez parę dobrych sekund. Jeden z najlepszych modów, którymi kręciłem, polecam.

Pilnuj języka.
_________________
Ostatnio zmieniony przez FeniX |23 Gru 2008|, o 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sajsik 
Użytkownik

Ręka: Prawa :)
Wiek: 29
Posty: 197
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 15:21   

warto sobie załatwiać części?:P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Parch 
Użytkownik


Kręcę od: 15.03.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 98
Skąd: Piła
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2010|, o 17:29   

Mam takie... pytanie bo miedziana blaszka z zebry telescopic mi gdzieś wypadła i co mam dać zamiast niej?
_________________
Mroczny nie jestem
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tsuguri 
WawSpin


Kręcę od: 10.2009. 2.2010
Ręka: Prawa/Right
Posty: 230
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2010|, o 17:51   

hmm... jakąś inną miedzianąblaszkę x D

Zapytaj się Renkawa. To bodajże jemu z miesiąc temu rozwalił się ZT Mod, może coś będzie wiedział.
_________________
http://nadmiarczasu.blogspot.com/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kaczor_PL 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2010|, o 15:18   

Witam

Mam sprawe :)

Wie ktoś gdzie mogę napotkać sie na :

Wymagane długopisy:
- 2x Zebra Tele-Scopic mam do kupienia za 12zł
- 1x Bic Stic Grip - nie mam
- 1x Grip na środek (na obrazku: slickpen grip) mam do kupienia za 2,60zł
- 2x Grip na oba końce ( na obrazku : Beifa grip) mam do kupienia za 2,90zł

Ma może ktoś taniej ?? i ma możę ktoś Bic Stic Grip ?
PTP Wymiany/Trades
 
Prikos 
Użytkownik


Kręcę od: 09.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 230
Skąd: Przemyśl
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |22 Paź 2010|, o 16:08   

Biców poszukaj w jakimś Tesco (często tam są inne modele) lub w Eurobanku (ja znalazłem właśnie tam tylko że czerwone z napisem na body, a na zatyczce logo Bic'a)
_________________
:)
PTP Wymiany/Trades
 
 
dominc8 
Użytkownik


Kręcę od: Poziom jak po 2 miechachXD
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 38
Skąd: Tarnowiec
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |30 Paź 2010|, o 18:25   

Właśnie go od mutina kupiłem . Dzisiaj wyszły mi nim 2 busty :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
 
asiek99 
Użytkownik


Kręcę od: 15.01.2010
Ręka: język
Wiek: 25
Posty: 68
Skąd: Tarnów =)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |30 Paź 2010|, o 18:43   

Mod jest bardzo fajny, mechanizm teleskopowy to super sprawa.Ładnie leżą też na nim spoko ;D
@UP:Masz pewnie modowanego przez mua ZT ;P o ile ma light green spokosy :)
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl