Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Double Grand Mod
Autor Wiadomość
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |23 Maj 2008|, o 17:40   Double Grand Mod

Witajcie!
Dzisiaj szukając części na "homik3pl mod" natrafiłem na ciekawe dłupopisy formy "Grand". Jedna sztuka kosztowała tylko 1 zł!!! W dodatku mechanizm klikany jest zbliżony do tego z Pilota G2 (jeżeli ktośby próbował składać Any-X'a i akurat ten by pasował to proszę o poinformowanie mnie ;) ). Ale do rzeczy... Kupiłem dwie sztuki i zacząłem kombinować, niestety nic konkretnego nie udało mi się wymodzić :P . Mój pierwszy modzik jest skierowny do początkujących. Jeżeli nie macie ochoty robić sobie Kmibar Metalic Pencil lub wolicie kręcić długopisem niż ołówkiem, albo chcecie wydać jak najmniej samo kasy to możecie złożyć tego moda. Nazwa wzieła się z angielskiego słowa Double (podwójny) oraz z nazwy firmy "Grand" - Double Grand. Dość już gadania, czas na krótką instrukcję ;) .

Czego potrzebujemy?


2x Długopis Grand 2057A (około 1 zł za sztukę, dostępny w kolorach: zielonym, niebieskim, czerwonym i chyba fioletowym o ile się nie mylę)
1x Dowolna kredka świecowa (cena jest zależna od marki i miejsca kupna :D )

Fotka potrzebnych rzeczy

Co i jak zrobić?


1. Rozbieramy długopisy, przy zdejmowaniu clicka użyj siły (innego sposobu nie ma :P )!
Fotka
2. Będziemy używać same body z tipami i gripami, reszte części można zachować na inne mody :)
3. Tniemy kredke swiecowa w taki sposób jaki pokazany jest na zdjęciu
Fotka
4. Obciętą kredkę wciskamy w body
Fotka
5. Drugą część body dociskamy, tak aby wszystko było stabilne, jeżeli jest to koniecznie możemy użyć kropelki
Fotka

Możemy się już cieszyć naszym Double Grand Mod!




Troche danych naszego Double Grand'a :


Długość: Koło 23 cm (dokładnie nie powiem, ponieważ ja mojego DG musiałem troche spiłować :/)
Środek ciężkość: Sam środek ;)
Waga: Jak znajde tak dokładną wage w domu to dopisze :)
Wyważony: Owszem :D


Mam nadzieję, że komuś się to przyda ;]. Pozdrawiam
Szymi
Ostatnio zmieniony przez Szymi_2004 |23 Maj 2008|, o 18:37, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Colombo 
Użytkownik


Kręcę od: 12.V.2008r.
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 30
Posty: 15
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2008|, o 12:43   

Mi się podoba. Bardzo dobry tutek noi oczywiscie PEN bardzo fajowy.
Ocena 4/5 :twisted:
_________________
<|||========|||>
Metal Comssa
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |1 Cze 2008|, o 20:40   

"macioster12" napisał/a:
Fajniutki tutek tylko tych grandów nie moge znalezć. Czy znajdę je w auchanie?
Co do pena 4/5 :mrgreen:


Auchan jeszcze istnieje? Bo u mnie w okolicy wymienili wszystkie Auchany na Reale :D . Nie wiem czy będą te Grandy, ale jak chcesz mogę wziąć kilka sztuk jutro z tego papiernika i tak się jutro wybieram po G2, więc mogę wziąść pare. Nie znalazłem niestety wagi w domu -.-, od ojca słyszałem, że przeniósł do piwnicy. Jak dzisiaj zdążę zejść i poszukać to zważę, jak nie to jutro. Jakby co to wal na PW. Pozdro
Szymi

[ Dodano: Nie 15 Cze, 2008 ]

Mój błąd, część klikająca wcale nie przypomina ten z G2 (nie wiem czemu myślałem, że jest podobna...), ale zauważyłem, że body Grand'a bardzo przypomina body od Pilota Super Gripa. A tutaj dowód: http://img171.imageshack....dsc00226tv1.jpg (jest odrobinę mniejsze i brak jej dziurki, pozatym prawie* idealne)
Pozdrawiam
Szymi

*Prawie robi wielką różnice :P .
Ostatnio zmieniony przez Rarka |18 Sie 2008|, o 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl