Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|6 Wrz 2009|, o 18:49
Film penspinnerow z Wielkopolski
Autor Wiadomość
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |23 Maj 2008|, o 19:14   Film penspinnerow z Wielkopolski

siemka
chcailem napisac ze wraz z kolega z Poznania i drugim kolega z Wielkopolski chcielismy zrobic film pt. : "Wielkopolski penspinning"
oczywiscie kazdy z Wielkopolski nawet mega poczatkujacy ma tu pisac i wyslac jakis filmik do mnie poniewaz ja bede skladal ten film jakby co moj mail: marcin9400@onet.eu
gg: 645746 mam nadzieje ze bedzie troche chetnych
NIE WYMAGAM NICZEGO WIELKIEGO BO SAM NIE JESTEM JAKIS SUPER
Pozdro Marcin :grin:
/wiara wezcie sie zapisujcie nie ma tu nikogo z Wlkp. ...?
jak narazie 3 osoby te ktory psialem zglaszajcie sie slabsi i lepsi WSZYSCY !!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
elkens 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 71
Skąd: Wolsztyn
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2008|, o 08:24   

Ja jestem jednym z tych 3 chetnych ;) co chcialem napisac: Krecicie w wlkp i chcielibyscie sie pochwalic czyms to piszcie tu. Combo moze byc okolo 10 sek i naprawde nie mamy duzo wymogow :D
narazie chetni: elkens, Gru i Marcin ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2008|, o 08:42   

Collab Lubelskich Penspinnerów, Film penspinnerow z Wielkopolski, Collab z Pomorza, Film ze Śląska, Opola, Dolnego Ślaska, Collab Polskich Górali, Warszawa - Promo 1st, itd. itp.

Czeka nas najazd filmow z regionow Polski cos mi sie wydaje :)

Tylko zakladajcie tamaty w odpowiednim dziale do Collabow a nie tego co sami potraficie.
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2008|, o 14:14   

No wiesz a UPSB boryka się z collabami "Name 1st" i głównie Sfsr'owi to nie odpowiada.
Zresztą nie osądzaj póki nie zobaczysz - ja zapowiadam że Lubelski będzie koxxx :cool:
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
elkens 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 71
Skąd: Wolsztyn
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2008|, o 20:14   

Chciałem coś dodać, bo pewnie nie jeden czytając ten post pomyśli sobie "boże, co za debile, żaden z nich nie zaczął dobrze kręcić a już collaby robią, żal" Wiesz co? Myśl sobie co chcesz ;) moje słowo jest takie: Zacząłem kręcić ponieważ podoba mi się to i stwierdziłem, że moje palce się do tego nadają. Zaczęły się fundamentale i świetnie się bawiłem, moja zabawa trwa do teraz i jest super :P Mimo, że w klasie jestem teraz uważany za dziwaka ^^ ale ja mam frajde i zajawkę, a taki filmik z kumplami, penspinnerami, sprawi mi kolejne porcje frajdy (moja stylistyka ^^), dlatego nie boje się nakręcić noobskiego collabu bo podstawą dla mnie jest zabawa i satysfakcja. Nie wstydze się, kręce jak "noob", ale i tak jestem z tego dumny, więc pozwólcie, że się pobawimy, a za pół roku, rok zobaczymy next collab i miejmy nadzieje, że będzie wyższa klasa :)
Sory, rozpisałem się troszke ale czułem, że muszę to napisać.
P.S Nie kieruje tego do Cienkiego ani do Hakana tylko do innych, którzy nie lubią świeżych penspinnerów, którzy się cieszą, że kręcą filmiki. Np. Zblevo, kręcił bo go to cieszyło i nie mam złego zdania o nim a wszyscy go uciszali 3xĆ ale mi on nie przeszkadzał. Może dam wam troche do myślenia i chyba ciut nie w ten temat, ale ja słabo się orientuje gdzie to powinno być, w śmietniku? Być może, ok, ok starczy bo znowu coś mi się ciśnie na klawiaturę.

Pozdrawiam i małe P.S nowi, nie wstydcię się cieszyć się :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |29 Maj 2008|, o 15:08   

no to chłopaki jak ?? xD małe battle zrobimy?
tylko żeby was się trochę uzbierało...

deadline do 20 czerwca jakby co ^^

bedzie brechta ale myślę, że do waszego collabu nie dojdzie, bo nie będzie was tyle pewnie choć mogę się mylić ;] ale przynajmniej brechta by była jakieś urozmaicenie ;]
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |29 Maj 2008|, o 15:15   

no cos ty !!
oczywiscie zrobimy ten collab tak zeby byl na pamiatke jak krecilismy kiedys jak za rok bedziemy krecic lepiej
przeciez nawet suuuuuper poczatkujacy wie ze nie mamy szans i wiary nie uzbieramy za duzo bo w wlkp jakos nie ma za duzo wiary
a calej Polsce jest 600 osob to jak to podzielisz na 16 to wychodzi z 3-4 osoby na jedno wojewodztwo
/ o shit
sory za blad myslelm o czym innym jak pisalem
faktycznie wychodzi tyle ale dzwie sie ze nie ma tyle w wlkp.
fak ze jest chyba pewnie ponad 300 osob ktore nie udzielaja sie bo juz im sie to znudzilo i czesc osob ktora nie jest zainteresowaych tym jakos specjalnie tylko poprostu z nudow sobie zabawe znalezli
mozna by tak dalej wymieniac i klasyfikowac ale jak juz sami widzice chyba wiecej niz 3 osoby nieuzbieramy do tego "collabu"

[ Dodano: Sob 07 Cze, 2008 ]

dobra chcailbym zeby ktos dal propozycje jakiejs fajnej nutki
ja dam swoja propozycje jesli jakas znajde narazie czekam na wasze
co do tytulu tez monza cos ustalic mysle ze cos po angielsku a ja nie jestem z angieslkiego dobry wiec czekam na wasze propozycje.. :grin:
Ostatnio zmieniony przez Eddie |29 Maj 2008|, o 16:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl