Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy zna ktoś zamienniki dla...
Autor Wiadomość
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |23 Maj 2008|, o 21:34   Czy zna ktoś zamienniki dla...

Witajcie!
Dzisiaj postanowiłem poszukać długopisów do złożenia "homik3pl's mod". Niestety ani jednego z nich nie udalo mi się znaleść. Postanowiłem poszukać w sklepach internetowych, wszystkie je znalazłem prócz nieszczęsnych Patio. Oto lista art. jakich potrzebuje zamienninków:

- Fibracolor Double Point (mazak)
- Rystor GEL FANTASY GF-EKO (długopis)
- Patio 157B Click (długopis)

- Zacznijmy od Fibracolor: Znalazłem w biórku podobne kształtem do Double Point mazaki firmy Lyra. Nie wiem czy się nadaje, ponieważ nie miałem nigdy w ręku Double Pointa. Pełna nazwa to "Lyra Dobble", a oto fota:
http://img511.imageshack....dsc00206bd4.jpg

- Co do Patio to słyszałem, że są podróbki w Lidlu, niestety takowych nie znalazłem. Zna ktoś może inne podobne do tych Patio długopisy?

Jeżeli chodzi o Rystora to nie mam pojęcia czy jest jakiś zamiennink. Jeżeli mógłby mi ktoś pomóc (podać nazwy) to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Szymi

P.S. Jeżeli ma ktoś dostęp do wszystkich tych długopisów (orginalnych lub zamienników) i mógłby je wszystkie sprzedać byłbym bardzo wdzięczny.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |23 Maj 2008|, o 22:26   

te Lyra coś tam się nadają a o resztę do sprzedania pytaj się homik3pl lub jego znajomych z miasta (chyba ze 4 ich jest ;p)
Mi się ten mod nie podoba jakoś co chcesz zrobić :???:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dymek10 
Użytkownik


Kręcę od: Kręcę od XII 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 51
Skąd: Czeladź
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2008|, o 10:37   

Cze. Jestem kumplem homika3pl i również mam takiego moda i chciałbym powiedzieć, że ja z Rystora nic nie mam. Tipy mam z innego długopisu( byle jaki ). A gripy jednek mam te z Patio. Więc ja moge sprzedać, mam do nich dostęp ( odezwij sie na gg lub na pw ). :wink:
_________________
Penspinning is COOL.
Dymek
PTP Wymiany/Trades
 
 
danielos 
Użytkownik


Kręcę od: hmm
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 319
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2008|, o 22:52   

hmm ja dodam cos od siebie ze w opolu te patio paskowate widziałem za 70 gr !!
PTP Wymiany/Trades
 
pruCe 
TSG


Kręcę od: ~kwiecień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 296
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2008|, o 08:22   

ale napewno gdzies u siebie w miescie znajdziesz takie paskowate gripy
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl