Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|6 Wrz 2009|, o 18:12
PSH 3rd
Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |3 Maj 2008|, o 19:07   PSH 3rd

http://www.youtube.com/watch?v=V2ewPdmMO30


IceMT, 12ve, Eve, CNstar, Aces.H, 3+7... Dali czadu.
Trzeba obejrzeć.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |3 Maj 2008|, o 19:34   

Wow, ten collab pobił nawet Twój i Przema film z Meetingu xD a tak na poważnie to :shock:

Dee - chyba mój ulubiony pen spinner, z PSH, mega płynny

Ice Mt. - drugi ulubiony :shock: , płynny, kreatywny (ta sekwencja baków i neobaków no normalnie miodzio!), jeszcze tak pięknie, szybko zrobił fl ta rev -> palmspin -> fl ta rev -> palm spin -> fl ta rev

12ve - :shock: :shock: no czegoś takiego to jeszcze nie widziałem, następny do ulubionych :P
Meteor - lubię jego spinning, bardzo płynnie wplecione cont. MA w combo, ładne busty na końcu

Mr. 3 chińskie znaczki xD - tez super, płynno, aerialowo, kozacko :P , btw uwielbiam ten trick na końcu (to się chyba cyclone albo hurricane nazywa)

EaglE - coś a'la Kam i KTH razem wzięci :P Fajnie że przerzucił tyłem i od razu też ręką z tyłu kręcił, za to rispekt.

3+7 - oglądam jego combo i "WTF, h4x0rz! xD" - chodzi mi o combo z tak płynnie wplecionymi spinami i to jakimiś wymyślnymi jeszcze.

Także ogólnie pokazali klasę :cool:
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |3 Maj 2008|, o 20:01   

Ło. O wiele bardziej różnorodne niż większość collabów JEBu, i co za tym idzie - o wiele ciekawsze. Dee rzeczywiście miażdży płynnością, Trzy Chińskie Znaczki miał czadowy stall, ale mnie do gustu przypadła(?) yaula za bardzo fajnie wplatane aeriale oraz 12ve (2p2h godne Rarki ;D) i EaglE za mistrzowki 1p2h - więcej chyba się zrobić nie da ;P Większość tam miała bardzo charakterystyczny styl i za to Ich podziwiam.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |3 Maj 2008|, o 20:50   

Kolejny super collab :mrgreen: LubieChinczykow, bo w kazdym collabie mozna spotkac kogos nowego i co najlepsze nie zawiesc sie na nim :wink: Bo tutaj wszyscy kreca bosko!

A co do filmu. Widze, ze wiekszosc juz podala te nicki, ale wedlug mnie na najwieksza uwage zasluguja: IceMT, 3SHINE (prawdziwe cont. combo :razz: ), 12ve (jedno z lepszych 2p2h jakie widzialem) Eve, EagleE (super bylo to spowolnienie przy podrzutach), pan 3 znaczki i ostatni 3+7.

5/5 :cool:

@down:
Ok sory moja pomylka :razz: Oni wszyscy kreca podobnie, juz nie mowie o tym, ze sa podobni do siebie z wygladu :wink:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |3 Maj 2008|, o 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl