Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Wasz ulubiony Polski PS?

Ktory jest najlepszy waszym zdaniem?
Rarka
32%
 32%  [ 26 ]
Gumix89
25%
 25%  [ 21 ]
Przemo
8%
 8%  [ 7 ]
Thelian
7%
 7%  [ 6 ]
Fenix
4%
 4%  [ 4 ]
Ktoś inny
20%
 20%  [ 17 ]
Głosowań: 81
Wszystkich Głosów: 81

Autor Wiadomość
Crosspace
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 20:50   Wasz ulubiony Polski PS?

głosować i dawac coment :???:

Oczywiście ja głosuje na Theliana wszyscy chwala gumixa i rarke a nikt nie patrzy na theliana.Thelian technicznie wymiata ale wszscy oczywiście nie wszyscy pisza Rarka to ja tez Rarka :wink:

Kruq dawno cie nie było nie wiem jak teraz spinujesz to wiesz ale wiem ze jestes najlepszy:D:D
Ostatnio zmieniony przez Hakan |13 Kwi 2008|, o 21:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
dante 



Kręcę od: 15-08-2005
Ręka: Prawa
Wiek: 46
Posty: 770
Skąd: Żerniki Wroclawskie
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2008|, o 00:14   

Z racji tego, że temat jest dość popularny postanowiłem zamontować w portalu możliwość komentowania i oceniania użytkowników. Jutro postaram się napisać stosownego newsa na stronie głównej portalu. Ogólna idea jest taka, że komentujemy i oceniamy penspinerów za ich umiejętności, komentarze nie na temat będą usuwane.
_________________
Dante fun - takie tam śmichy-chichy.
Zośka, Zośka Remember[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
dante 



Kręcę od: 15-08-2005
Ręka: Prawa
Wiek: 46
Posty: 770
Skąd: Żerniki Wroclawskie
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2008|, o 10:33   

Proszę Cię nie ekscytuj się tak zwłasza, że sam nie wiesz co piszesz.
"veyner" napisał/a:
To jest forum

Tak i dlatego tu nie ma możliwości komentowania i oceniania pensinnerów, no może poza tym tematem,

"veyner" napisał/a:
a nie portal społecznościowy.

PPP jest portalem społecznościowym, poczytaj sobie definicje. Portal społecznościowy jak sama nazwa wskazuje jest to miejsce zrzeszające pewną grupę społeczną. A ja osobiście uważam że penspinnerzy są społecznością.

A co do opcji to pozyjemy zobaczymy. Wyłączenie tego to kwestia chwili.

Koniec offtopu
_________________
Dante fun - takie tam śmichy-chichy.
Zośka, Zośka Remember[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
Bandit 
Użytkownik


Kręcę od: Maj 2007
Ręka: tylko prawa
Wiek: 33
Posty: 120
Skąd: Tarnobrzeg
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2008|, o 11:45   

Dla mnie Gumix jest chyba ulubionym ? ee to słowo nie pasuje :D jest świetnym spinerem. Zawsze powalała mnie jego szybkość, płynność (sporadyczne zacięcia dają jeszcze większy urok jego combosów :D ) i nie dziwne że nie którzy nie wierzą że on tak szybko kręci :D . Krótko zazdroszczą :)
_________________


PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl