Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Temat o wymianach penów

Czy sądzisz tak jak ja?
Tak
83%
 83%  [ 25 ]
Nie
10%
 10%  [ 3 ]
Nie mam zdania.
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Zaliwaja 
Użytkownik


Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 32
Posty: 1239
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2008|, o 20:58   Temat o wymianach penów

Witam to mój 1176 post na tym forum. Chciałbym wam wyznać, że bardzo denerwują mnie posty w temacie o wymianach. Konkretnie chodzi mi o posty w których używa się słów 'Have', 'want' czy takich wymysłów jak 'casch'. Ludzie jesteśmy na POLSKIM powtarzam POLSKIM forum i obowiązuje tu JĘZYK POLSKI. Wiele z was chodzi po innych forach takich jak FPSB, GPC czy inne. Widzieliście kiedykolwiek tam wyraz 'mieć' zapisany po angielsku? Nie. Czemu? Bo piszą w języku ojczystym. A totalnie dobija mnie gdzy ktoś pisze posta wyglądającego mniej więcej tak:
"Have:
-cash
Want:
- Dr.KT
-ew. jakieś inne fajne peny kontakt -GG:070069"

Do kogo to piszecie?! Chcecie pochwalić się swoim angielskim, chcecie pokazać jacy jesteście amerykańscy?! Bo chyba nie myślicie, że jakiś anglojęzyczny gość będzie wiedział co oznacza 'inne fajne peny', albo napisze do was na GG. Kierujecie swoją oferte do wszystkich na świecie? To na UPSB. Dostał ktoś kiedykolwiek tutaj wiadomość od kogoś z zagranicy w sprawie ogłoszenia tutaj na forum? Podejrzewam, że nie, więc nie widze celu tego angielskiego w ogłoszeniach.

I lepiej żebym tu nie widział bezsensowynych postów!
_________________
Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |2 Kwi 2008|, o 20:06   

Osobiscie uwazam, ze nie ma sensu pisac w dwoch jezykach. Kazdy wie, co to znaczy want czy have, wiec nie widze sensu pisac obok "chce". Najlepiej zdecydowac sie na jedna z tych form. Wybrac, czy chcemy, zeby nasze forum bylo dla polakow (ech kojarzy mi sie z rasistowskim powiedzeniem "polska dla polakow :/ :razz: ), czy chcemy tez, zeby ewentualnie goscie z innych krajow mogli poruszac sie po takich tematach :wink:
Ja osobiscie do nazw angielskich nic nie mam, jedynie co nie podoba mi sie to very want. Jak czytam to, to zdaje mi sie ze po drugiej stronie siedzi jakies rozwydrzone dziecko zjarane na jakis dlugopis :wink: Ale to moje zdanie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl