Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|6 Wrz 2009|, o 18:49
Poland PenSpinning Promo by users PPP
Autor Wiadomość
EnteR 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 256
Skąd: ddz
Handel: 93,33% (+14, 0, -1)
Wysłany: |23 Mar 2008|, o 22:11   Poland PenSpinning Promo by users PPP

Witam mam taki pomysł aby zrobić 1 promo wykonane przez polaków może będzie ktoś chętny ?


Filmy należy wysłać na enter@g-war.pl w temacie dać login :-) najlepiej w avi czas do 10.04



pozdrawiam

Lista
[+]EnteR
[+]Egon
_________________
http://enter-ps.blogspot.com/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 09:44   

A z jakiej paki przy nazwach chcecie dodawać PPP? Administracji nikt nie pytał jeśli mnie pamięć nie myli, jak chcecie robić shit to nie podpisujcie się nim pod PPP (najlepiej też swojej narodości nie zdradzajcie) bo wstyd.
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 09:57   

popieram śledzia - trzeba sie zawsze pokazywac z jak najlepszej strony, a Enter collab 2nd bylby dobry - widzisz, wtedy byl nawet, Ellusion i Mez, taki miedzynarodowy, nie tylko PL

Wiec teraz raczej nie - mysle ze po MP powstanie taki temat juz odpowiedni, gdzie ustali sie skład na to cale promo, a edytowac raczej bedzie Hakan no bo chyba on to zrobi lepiej...

Tzn. co do sklady to mysle ze bedzie nadsylanie filmikow kto chce, a ktos dobry (dante, Rarka, Kmibar albo ktoś) zrobi porzadna selekcje i zostana tylko "mjodzio" comba a nie jakies machanki
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Barman 
Użytkownik


Kręcę od: XI 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 92
Skąd: Poniatowa/Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 11:47   

"Gooral" napisał/a:
Jeśli to ma być promo to chyba należałoby, żeby byli w nim dobrzy spinnerzy. Bez urazy danielos czy barman, ale nie jesteście spinnerami światowej klasy.
A Ci lepsi mają i MP i WC i ten europejski collab, więc wybrałeś chyba najmniej odpowiedni moment. No chyba, że znajdą czas i pomysł na to promo.
A jeśli już będziesz robił "promo" z danielosem i barmanem na czele to przynajmniej nie pisz, że to polskie, bo nie mam zamiaru się za to wstydzić.


A skąd ty możesz wiedzieć jak ja kręcę jak jeszcze nie wrzuciłem na forum ani jednego swojego filmu, więc może kręcę lepiej od was wszystkich na forum razem wziętych tlyko niechcę wrzucać filmików by pokazywać jaki to jestem super. Wiec jak nie widziałeś jak kręce to narazie wstrzymaj się z oceną mnie :)

A jak ma być :neutral: już jakiś collab to czemu mają być w kółko te same osoby Ekipa WC. w końcu oni i tak mają dużo roboty z nakręcaniem filmików, więc trzeba i nas wypuszczać na światło dzienne. Piszecie że byśmy narazili się na wstyd czyli że mamy w ogóle przestać kręcić bo już nie mamy szans na pokazanie się mogą tylko nieliczne wybrane osoby bo my to już takie pionki że aby że jesteśmy. I jaką my mamy teraz motywację żeby ćwiczyć i kręcić coraz lepiej jeśli wy nas od razu nas zniechęcacie i mówicie przynosimy wstyd dla portalu. Ale jeśli znowu ma byc to promo to pasowało by parę lepszych osób wystawić tylko nie tych z WC bo to by było już nudne. A dla nas zrobić taki oddzielny collab żebyśmy mogli się postarać i pokazać wam że jest w nas przyszłość ;P
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 11:50   

No ale nie nazywajcie tego wtedy PPP promo rozumiesz? Bo jak sama nazwa wskazuje to jest PROMO P R O M O , czyli promowanie czegos xd a jezeli tak , to raczej najlepsi prawda? a skoro najlepsi to raczej Ci co reprezentuja nas na wc prawda? a skoro tak , to gdzie widzisz problem.

PPP promo , z tego co mi Rarka mowil , bedzie robione PO , powtarzam PO MP


No to nagrajcie filmiki , ale PROMO OFICJALNE ! bedzie robione po MP , nie wiem kiedy po MP , ale po MP , z - r - o - z - u - m - i - a - n - o?
Ostatnio zmieniony przez Krupek |24 Mar 2008|, o 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 11:51   

no nie, barman całkiem nieźle prawi. moich filmików też nikt jeszcze nie widział :P
moim zdaniem jeśli ktoś chciałby na tym filmiku być niech po prostu nagra jakieś combo a później forum zdecyduje które filmiki na nim będą a które nie! no dajcie spokój, nie mżna nikogo skreślać bo nie należy do ekipy z WC!

@up: no jasne, że mają pokazać się tylko najlepsi, ale skąd wiesz czy np. barman nie jest lepszy od ekipy z WC? to nie uczestnictwo w WC świadczy o poziomie kręcenia. może nawet ktoś słaby nagra combo lepsze od reszty?
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
skrobi 
Użytkownik

Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa\right
Wiek: 33
Posty: 526
Skąd: Ostrzeszow
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 11:57   

Fuco własnie Barman źle prawi;)
Bo tak sie irytuje, że szansy nie może dostać.. to niech coś nagra i wtedy ktoś oceni czy jest dobry;)
A nie da filmik w ciemno i tak naprawde wyjdzie z tego jeden wielki szajs;)
_________________

Potrzebujesz pomocy?! :wink: Pisz na PW lub GG : 4959285 ! :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gooral 
Użytkownik


Kręcę od: ??.??.????
Ręka: Środkowa
Wiek: 31
Posty: 569
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+129, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 12:03   

Gdyby był lepszy to on by był w ekipie na WC...
"to nie uczestnictwo w WC świadczy o poziomie kręcenia", a więc co? Na WC można sie przekonać jak kto kręci, bo trzeba nagrać kilka równorzędnych, dobrych comb. A że komuś wyszło 1, słownie - jedno, combo (powiedzmy takiemu danielosowi) to nie znaczy, że od razu jest super pro uber elo elo joł joł zią i na WC go go go.

Ale to chyba nie temat do takich rozmów. :smile:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 12:08   

1. Po jakiemu to jest w ogole "Poland PenSpinning Promo by users PPP" ? Chcecie byc tacy ELO miedzynarodowi? Najpierw nauczcie sie jezyka i sprawdzcie za nim z czyms wyskoczycie...

2. Skoro PPP Promo nie wyszlo od prawie roku, to moze warto poczekac jeszcze troche co? W pod koniec kwietnia sa drugie urodziny - swietna okazja na film, nie wazne pod jakim tytulem ale film Portalu.

3. Nawet jesli chcialbym robic wczesniej Promo, to stracilo ono najmniejszy sen juz dawno. Poziom nadeslanych kiedys filmow, znaczaco odbiega od tego, co prezentujecie teraz.

4. Nie wiadomo, kto bedzie film robil. Jak by nie patrzec Gumixowi swietnie wychodzi robienie filmow i z kazdym nastepnym jest duzo lepiej. Moze film zrobi pare osob, moze jedna...
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Geno
Użytkownik


Kręcę od: 30.11.06
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 326
Skąd: Legionowo
Handel: 92,31% (+12, 0, -1)
Wysłany: |24 Mar 2008|, o 12:08   

no ale jeżeli mu wyszło to to combo (nie on) zasługuje na to zeby być w tym promo...
_________________
ciach
PTP Wymiany/Trades
 
 
agilus 
Użytkownik


Kręcę od: I 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 198
Skąd: DDZ
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |25 Mar 2008|, o 09:51   

"Barman" napisał/a:

A jak ma być :neutral: już jakiś collab to czemu mają być w kółko te same osoby Ekipa WC. w końcu oni i tak mają dużo roboty z nakręcaniem filmików, więc trzeba i nas wypuszczać na światło dzienne. Piszecie że byśmy narazili się na wstyd czyli że mamy w ogóle przestać kręcić bo już nie mamy szans na pokazanie się mogą tylko nieliczne wybrane osoby bo my to już takie pionki że aby że jesteśmy. I jaką my mamy teraz motywację żeby ćwiczyć i kręcić coraz lepiej jeśli wy nas od razu nas zniechęcacie i mówicie przynosimy wstyd dla portalu. Ale jeśli znowu ma byc to promo to pasowało by parę lepszych osób wystawić tylko nie tych z WC bo to by było już nudne. A dla nas zrobić taki oddzielny collab żebyśmy mogli się postarać i pokazać wam że jest w nas przyszłość ;P


i tu się z Tobą nie zgodzę, uważam że do PROMO powinni być ludzie PRO i to właśnie oni powinni zrobić POLISH PROMO

a jaką mamy MY motywacje, Ci "młodzi" "nowi" i NIEDOŚWIADCZENI :?: a chociażby dla mnie motywacją może być to żebym ĆWICZYŁ ĆWICZYŁ i ĆWICZYŁ i aby kiedyś ktoś powiedział "uważam że agilus powinien być właśnie w takim promo" i TO jest dla mnie motywacją abym kręcił jak RARKA, GUMIX i reszta która będzie robiła PROMO motywacją dla nas NOWYCH powinno być to aby kiedyś się obok nich znaleźć

a po drugie...czy czasami nie kręcimy dla własnej przyjemności :?: :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
RedRum! 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 113
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |25 Mar 2008|, o 16:14   

Jak tak czytam te wszystkie posty mlodych moze i nie mlodych userow w stylu: "nie dajecie mi mozliwosci rozwoju, motywacji". to sie zastanwaiam po cholerę wam ona? Czy to ma jakies znaczenie czy (sorry pisze co mi przyjdzie pierwsze) SkRoBi, gooooral czy Geno napisze: ooo ale ladnie krecisz, beda z Ciebie ludzie albo cos w tym stylu, mam to w dupie co mowia inni mi sie podoba jak krece i nie obchodzi mnie co mowia inni, a ze nie biora mnie do PPP promo? i... (dobra niewazne co) trudno sie mowi nakrece combo i wrzuce na YT bez zadnego collaba, naprawde prosze was szczegolnie tyc nowych i mlodych nie podlizujcie sie tak Rarce i spolce (sorry jesli urazam ale musze napisac co mnie... Irytuje [?]) bo to Wam nic nie pomoze a texty w stylu Rarka jestes moim guru to wywoluje tylko jeden wielki smiech, gratuluje dla tych ktorzy dotarli do tego miejsca. Amen

P.S. za wszelkie literówki i bledy skladniowo-gramatyczne sorry pisalem na szybko bez zbytniego przykladania sie :]

[ Komentarz dodany przez: Rarka: Wto 25 Mar, 2008 ]

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność - collaby są dla ludzi, motywacja każdemu jest potrzebna, idol też.
Ja tam całkowicie się nie zgadzam z tą wypowiedzią. Rarka.
_________________
"Czego to ludzie nie wymyślą..." - powiedzial plemnik splywajac po brodzie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
danielos 
Użytkownik


Kręcę od: hmm
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 319
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Mar 2008|, o 17:27   

dobra dajcie już spokój ja nie jestem modem ani nikim ale poco tyle komentarzy
nalepiej zostawcie to tym najlepszym i koniec
powinna byc jedna odpowiedź : zajmą sie tym najlepsi a z tego co widze temat stal sie nabijaczem postów
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl