Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 20:39
Dlaczego kręcisz?
Autor Wiadomość
adamos581 
Użytkownik

Kręcę od: 2 sierpnia 2012
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 11
Skąd: Mrągowo
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Wrz 2012|, o 17:06   Dlaczego kręcisz?

Podczas ostatnich wakacji odkryłem penspinning i zainteresowałem się nim. Nadeszła szkoła, kręcę nadal, więc czas pokazać to ludziom w szkole i ich zainteresować. Kręcę na przerwach lekcjach , kiedy tylko mam czas. Ludzie się pytają co to jest jak to się nazywa itp. Odpowiadam bez problemu, niektórzy nawet też chcą się uczyć. Wszystko jest fajnie aż pada pytanie "dlaczego kręcisz, po co ci to?".I w tym momencie nie wiedziałem co powiedzieć. Pytanie te było dla mnie bez sensu Nigdy nie myślałem dlaczego to robię. Jedynie co wtedy odpowiedziałem to że jest to dla mnie zabawą i po prostu lubię to robić. Nie potrafiłem jemu dokładnie wytłumaczyć przyczyny tego zainteresowania, celu dlaczego to robię. Dla niego było to bez sensu , dla mnie coś naturalnego.Po tym jak jeszcze parę osób zapytało o to samo odpowiedziałem sam sobie na to pytanie. Penspinning to coś co mnie wciągnęło Robie to bo lubię. Tak spędzam czas. czuje że sie dzięki temu w pewny sposób rozwijam . Nie ma dnia bez kręcenia.

Pytanie do Was. Czy takie sytuacje tez wam sie zdarzały? Dlaczego lubicie kręcić? Po co to robicie? Czym dla Was jest penspinnin?

Komentujcie
PTP Wymiany/Trades
 
kaptan 
Użytkownik

Posty: 3
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Gru 2022|, o 09:03   

Bo lubię, tak po prostu ;-)
Podobnie jak takie klimaty - https://iamtourist.org/winter-in-gran-canaria/
Ostatnio zmieniony przez kaptan |11 Sty 2024|, o 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl