Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 20:43
Ile razy zgubiliście swój pen?
Autor Wiadomość
Mikulew 
Facepalm Artists

Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |11 Maj 2010|, o 14:59   Ile razy zgubiliście swój pen?

Na pewno każdemu penspinnerowi się zdarzyło, że o mało pen się zgubił (wypadł z kieszeni lub został na ławce w szkole)

Zakładam ten temat, bo ja mam piekielne szczęście

W mojej szkole IV LO w Tarnowie zgubiłem

- metal comsse (a to było dwa lata temu, jak byłem na ślubie mojej cioci to mi kupiła dwa, obie nadal gdzieś są u ładnych kobiet które uczyłem penspinningu :facepalm: )
- stuhl moda (nie mój ale Arjona6 ale zgubione!)
- części z ostatniego zamówienia z penwisha gdy poszedłem się pochwalić Soskowi (2 ct body, red and gray apy, zostało jedno body z jednym czarnym capem... drugi taki niepotrzebny nawet się zgubił)
- a wczoraj zgubiłem mojego CT z yellow capami

Aż nie chcę mi się liczyć ile kasy straciłem xD

Więc tak czy u was zdarzyła się taka sytuacja, jak tak to gdzie i kiedy? Może znaleźliście potem? A może była sytuacja gdy płynie krew w żyłach gdy się okazało, że długopisu nie ma w kieszeni? Co robiliście w takich sytuacjach?
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |11 Maj 2010|, o 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Ewciako 
Użytkownik

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Lip 2018|, o 08:23   

Ja 2 razy :)
PTP Wymiany/Trades

Crem394 
Użytkownik

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Lip 2018|, o 17:51   

Nigdy nie zgubiłem, są dla mnie jak małe skarby, zawsze uważam na nie, żeby przypadkiem je nie zgubić
PTP Wymiany/Trades

Odpowiedz do tematu