Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
I Ogólnopolski Meeting Penspinnerski?!?!?!

Czy pojechałbyś na taki meeting?
Tak
96%
 96%  [ 25 ]
Nie
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2018|, o 18:40   I Ogólnopolski Meeting Penspinnerski?!?!?!

Witajcie, penspinnerze!

Dziś mam dla Was propozycję, która nie zdarza się co dzień! Usiądźcie wygodnie, weźcie swojego ulubionego moda w dłoń i słuchajcie!

Już od jakiegoś czasu wśród Ikon pojawia się pomysł dużego, bardziej niż zwykle zorganizowanego mitingu, zapowiedzianego z wyprzedzeniem i kierowanego do wszystkich polskich penspinnerów. Nie ma jeszcze żadnych konkretów, ale plan wygląda tak:
-niestety najprawdopodobniej byłby to miting płatny,
-odbyłby się w któryś wakacyjny weekend, tj. trwałby więcej niż jeden dzień (domyślnie trzy, tj. piątek - przyjazd, sobota - meeting właściwy, niedziela - pożegnanie i wyjazd),
-w związku z czym zorganizowany byłby nocleg,
-nie byłby to typowy miting pod tytułem "spotykamy się i kręcimy", a raczej wypełniony ciekawymi aktywnościami 'obóz penspinnerski',
-miejsce mitingu prawdopodobnie byłoby wynajęte wyłącznie dla nas (kto pamięta meeting w Krakowie roku Pańskiego 2009 [chyba] ten powinien pamiętać też salę konferencyjną na UJcie, w której wszystko się odbywało - tutaj mierzylibyśmy podobnie).

Jednak - żeby coś takiego miało sens, to potrzebujemy większej, niż w przypadku typowego mitingu liczby osób. Dlatego z wyprzedzeniem powstaje ten temat, który ma za zadanie rozeznanie się, czy aktywna społeczność penspinnerska jest jeszcze na tyle liczna, ażeby móc taką imprezę powołać do życia. Pytanie brzmi:

Czy zapłaciłbyś około 100-150 złotych za 3-dniowy meeting w centrum Polski, który odbyłby się w te wakacje?


Prosiłbym o rzeczywiste deklaracje; oczywiście nie zbieram tutaj listy na ten meeting, nie będę później ścigał Was i kazał płacić, ale chciałbym wiedzieć czy rzeczywiście udałoby się nam zebrać te parędziesiąt osób, żeby taka impreza miała sens. Ja osobiście z chęcią bym na czymś takim spotkał się z Wami wszystkimi - starymi i nowymi znajomymi, wszyscy jak jedna, wielka, penspinnerska rodzina. Czy to nie piękna wizja? Dlatego piszcie co sądzicie, czy byście coś takiego chcieli, czy może macie jakieś propozycje, sugestie co do zmiany pewnych kryteriów - zapraszam do dyskusji.

post sponsorowany przez Ikony Polskiego Penspinningu?
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |5 Lut 2018|, o 17:45, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
SzawełP 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 21
Posty: 6
Skąd: Spod stolicy
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2018|, o 14:16   

Sesje ciężko zorganizować w tak dużej grupie. (Ja mam problemy z prowadzeniem sesji w 4 osoby ale to są nie ogarnięte osoby chcące tylko się chihotać zamiast budować klimat). Oczywiście nie wszyscy by grali nie wszyscy by chcieli, ale i tak trudno by było. I dużo kostek potrzeba. Tak czy inaczej jestem za i chętny jestem by zagrać mogę trochę kostek ogarnąć (k10x3,k100x3,k20x3,k6x10,k4).

Koncerty dobra myśl na pewno kilka osób gra na ukulele czy gitarze(np. ja), jakby się tak zebrało parę osób fajny koncert na pewno by wyszedł, albo przynajmniej zabawny :) . A na pewno są osoby które potrafią tworzyć piosenki(tekst) miłe dla ucha(na pewno nie ja).

A teren w Serocku wygląda ładnie lepiej niż mój Otwock xd gdzie jedyne atrakcje to spływy kajakowe i smog.
PTP Wymiany/Trades
 
Ezz 
Użytkownik

Kręcę od: 16.04.2017
Ręka: Prawa
Wiek: 21
Posty: 4
Skąd: Czorsztyn
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2018|, o 15:11   

FeniX, naprawdę świetne pomysły, zwlasza escape room :)
Jak coś, to mam 15 lat i 0 wtyków Warszawie, więc organizacyjnie chyba się nie przydam :/
Ostatnio zmieniony przez Ezz |8 Lut 2018|, o 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |9 Lut 2018|, o 18:59   

"SzawełP" napisał/a:
Sesje ciężko zorganizować w tak dużej grupie

Jasne, nie myślałem o tym jako sesja dla wszystkich. Raczej o tym, że będzie moment kiedy różni ludzie będą mogli w mniejszych grupkach coś sobie robić. Podobnie z planszówkami. Jedyne co by można zrobić na tyle osób razem z takich gier to chyba mafia. ^^
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
wolodija 
Użytkownik

Kręcę od: październik 2010
Ręka: amputowana
Wiek: 30
Posty: 25
Skąd: z domu
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2018|, o 21:09   

Hej,

ja bym się pisał :)
proponuje dopisać planszówki do listy mozliwych aktywności :)

edit: a już są :D
to moge jakieś ogarnąć :)
_________________
http://www.youtube.com/user/45dominik
Ostatnio zmieniony przez wolodija |12 Lut 2018|, o 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Freze 
Użytkownik


Kręcę od: Lipca 2014 r.
Ręka: Prawa
Wiek: 24
Posty: 32
Skąd: Częstochowa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Lut 2018|, o 18:06   

Co do gier to może jakieś MTG ? :D (Magic The Gathering dla niewtajemniczonych) ew Gwint :D Karty mogę zmotać :D
_________________
I nie rozkminiam: Co by było gdyby
Możecie podrzeć swoje typy
PTP Wymiany/Trades
 
Anarviel 
Użytkownik


Kręcę od: XII '09
Ręka: Dziwna trochę
Wiek: 35
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |27 Kwi 2018|, o 13:49   

Widzę, że temat troszkę przycichł. A może coś jest ogarniane za kulisami? :P
_________________
Phew!

World of Warcraft


YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl