Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
I Ogólnopolski Meeting Penspinnerski?!?!?!

Czy pojechałbyś na taki meeting?
Tak
96%
 96%  [ 25 ]
Nie
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2018|, o 18:40   I Ogólnopolski Meeting Penspinnerski?!?!?!

Witajcie, penspinnerze!

Dziś mam dla Was propozycję, która nie zdarza się co dzień! Usiądźcie wygodnie, weźcie swojego ulubionego moda w dłoń i słuchajcie!

Już od jakiegoś czasu wśród Ikon pojawia się pomysł dużego, bardziej niż zwykle zorganizowanego mitingu, zapowiedzianego z wyprzedzeniem i kierowanego do wszystkich polskich penspinnerów. Nie ma jeszcze żadnych konkretów, ale plan wygląda tak:
-niestety najprawdopodobniej byłby to miting płatny,
-odbyłby się w któryś wakacyjny weekend, tj. trwałby więcej niż jeden dzień (domyślnie trzy, tj. piątek - przyjazd, sobota - meeting właściwy, niedziela - pożegnanie i wyjazd),
-w związku z czym zorganizowany byłby nocleg,
-nie byłby to typowy miting pod tytułem "spotykamy się i kręcimy", a raczej wypełniony ciekawymi aktywnościami 'obóz penspinnerski',
-miejsce mitingu prawdopodobnie byłoby wynajęte wyłącznie dla nas (kto pamięta meeting w Krakowie roku Pańskiego 2009 [chyba] ten powinien pamiętać też salę konferencyjną na UJcie, w której wszystko się odbywało - tutaj mierzylibyśmy podobnie).

Jednak - żeby coś takiego miało sens, to potrzebujemy większej, niż w przypadku typowego mitingu liczby osób. Dlatego z wyprzedzeniem powstaje ten temat, który ma za zadanie rozeznanie się, czy aktywna społeczność penspinnerska jest jeszcze na tyle liczna, ażeby móc taką imprezę powołać do życia. Pytanie brzmi:

Czy zapłaciłbyś około 100-150 złotych za 3-dniowy meeting w centrum Polski, który odbyłby się w te wakacje?


Prosiłbym o rzeczywiste deklaracje; oczywiście nie zbieram tutaj listy na ten meeting, nie będę później ścigał Was i kazał płacić, ale chciałbym wiedzieć czy rzeczywiście udałoby się nam zebrać te parędziesiąt osób, żeby taka impreza miała sens. Ja osobiście z chęcią bym na czymś takim spotkał się z Wami wszystkimi - starymi i nowymi znajomymi, wszyscy jak jedna, wielka, penspinnerska rodzina. Czy to nie piękna wizja? Dlatego piszcie co sądzicie, czy byście coś takiego chcieli, czy może macie jakieś propozycje, sugestie co do zmiany pewnych kryteriów - zapraszam do dyskusji.

post sponsorowany przez Ikony Polskiego Penspinningu?
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |5 Lut 2018|, o 17:45, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2018|, o 19:09   

Wow, mój pierwszy post od... kurde od długiego czasu. Ha-ha! Pamiętam ten śmieszny prostokącik gdzie wklepywało się tekst przed jego publikacją na forum. Można nawet wpisać tytuł postu! Kto tego używał XD Ale mam przypominanie.

Ale do rzeczy:
Jestem za, jestem chętny, bardzo jestem ciekaw jak taka impreza finalnie by wyglądała, bo potencjał ma duży. Na mitingach jest super, ale nie ma na nich nic zaplanowane, przez co może czasem złapać mitingowa zamuła. Taki obóz mógłby być świetnym testem porządnie zaplanowanego mitingu.

A co w ogóle MY - użytkownicy forum i przyszli uczestnicy takiego mitingu chcieli byśmy na nim robić? Siedzieć i kręcić 3 dni? Czy coś więcej? Wydaje mi się że jednak coś więcej - powiedzcie coś, weźcie udział w organizacji tego przedsięwzięcia! Ja kiedyś na Ikonach? zaproponowałem jakiś mały koncert penspinnerski, każdy mógłby przynieść instrument, pograć, dla samego funu, bez spiny o jakieś umiejętności - fajnie byłoby kogoś zarazić muzycznym bakcylem. Kostka rubika? Czemu nie. Żonglerka? Oczywko! Szycie? Dawej mie to! Homebrewing? No tutaj bym raczej nie przesadzał. Ale cała reszta w jednym miejscu byłaby niesamowita, nie moglibyśmy się nudzić!

ROZKRĘCAMY TĘ FORUMKOWĄ IMPREZĘ, BĘDZIEMY GRAĆ DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!!! SIEMA!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ezz 
Użytkownik

Kręcę od: 16.04.2017
Ręka: Prawa
Wiek: 21
Posty: 4
Skąd: Czorsztyn
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2018|, o 20:34   

Pomysł bardzo mi się podoba i chętnie wziąłbym w tym udział :D
Ostatnio zmieniony przez Ezz |3 Lut 2018|, o 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2018|, o 20:46   

Super pomysł i Gildor jest super i będę
PTP Wymiany/Trades
 
SzawełP 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 21
Posty: 6
Skąd: Spod stolicy
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2018|, o 22:23   

Pomysł genialny. Najlepiej by byłby w centrum Polski moim zdaniem. Tak tylko proponuje xd
PTP Wymiany/Trades
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2018|, o 23:41   

Dobry pomysł, wezmę chętnie udział!

ps. @Boko, zaskoczyłeś mnie tym, że śledzisz forum :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Freze 
Użytkownik


Kręcę od: Lipca 2014 r.
Ręka: Prawa
Wiek: 24
Posty: 32
Skąd: Częstochowa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2018|, o 01:26   

W sumie spoko pomysł tylko tak jak ShaiiboN napisał, trzeba by ogarnąć coś więcej do roboty i myślę że wtedy nawet i grono uczestników by się powiększyło, bo każdy dodałby coś od siebie lub znalazł coś co go interesuje, coś innego niż penspinning :D Ja jestem jak najbardziej za !!!! :P
_________________
I nie rozkminiam: Co by było gdyby
Możecie podrzeć swoje typy
PTP Wymiany/Trades
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2018|, o 03:15   

tak.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2018|, o 14:17   

Wszystko zależy od daty.

Pomysł niezły!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kubens 
Użytkownik


Kręcę od: 22 Kwi, 2010 21:40
Ręka: Prawa / Lewa
Wiek: 28
Posty: 188
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2018|, o 17:03   

Wchodzę w to!

/in
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Barman 
Użytkownik


Kręcę od: XI 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 92
Skąd: Poniatowa/Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2018|, o 21:51   

Podoba mi się to! Dwno nie byłem na żadnym meetingu więc podpisuję się pod tym pomysłem obiema rękoma :mrgreen: .
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
SzawełP 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 21
Posty: 6
Skąd: Spod stolicy
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2018|, o 17:09   

Mam 2 propozycje co do tego:

1. Chodzi o osoby nieletnie(np. Ja :( ). Proponuje aby było głosowanie osób zainteresowanych w jaką okolicę mogliby (mają dość blisko i rodzice pozwolą) wtedy by się wybrało miejsce na którym byłoby najwięcej osób. Trzeba jednak wziąść pod uwagę że trza coś robić na takich wyjeździe chodzi np. O zwiedzanie, jeziorko do pływania itp. Wiec miejsce wybrane nie może być jakimś zadupiem albo Warszawa

2 sprawa mniej ważna, nie lepiej to nazwać zjazdem lub obozem penspinnerskim. Wtedy meetingi byłyby jako te krótkie, a zjazdy/obozy paro dniowe aby się nie myliło i jakoś bardziej tak pasuje.
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2018|, o 17:44   

Wybaczcie, że dopiero dzisiaj piszę odpowiedź, ale raz, że czas, dwa, że jak już znajdę czas to zapominam (xd), a trzy, że czekałem na troszkę więcej wypowiedzi.

Wielu z Was pyta o termin, o konkretną datę, no więc dobra - planowana data to:

OSTATNI WEEKEND LIPCA

27-29.07 roku 2018


Oczywiście podkreślam, że to data planowana. Zależy od tego czy uda nam się załatwić nocleg i salę właśnie w tym terminie. Cieszę się, że jest odzew, ale chciałbym, żebyście oprócz pisania 'super pomysł!' pomyśleli także co można by było w nim zmienić, ulepszyć, a jeżeli nic - czemu uważacie, że to jest najlepsza forma takiego spotkania. Podkreślam, że oficjalnie jeszcze nie mamy nic załatwione, wszystko jest na etapie planowania, dlatego jeśli ktoś ma konkretne pomysły, konkretne miejsca na myśli - piszcie. Przykładowo - nocleg; oprócz tego, że obejmowałby koszty nie napisałem nic konkretnego gdzie ten nocleg miałby się odbyć. Na razie plany są na wynajęcie pokojów w jakimś warszawskim akademiku, ale może znacie jakieś niedrogie hostele, może uważacie że w ramach cięcia kosztów lepiej byłoby załatwić pole namiotowe? W środku wakacji pogoda powinna na to pozwolić.
O sali też nie napisałem nic konkretnego; są wśród nas może ludzie, którzy mają kontakty do ludzi z potencjałem załatwienia czegoś takiego? Ze względu na to, że obecnie mieszkam pod Olsztynem to ciężko mi zorganizować coś takiego w Warszawie, potrzebuję trochę pomocy.

Natomiast odpowiadając na niektóre z Waszych wypowiedzi:
Cytat:
Ale proszę was o jedną rzecz; albo "meeting", albo "zebranie" czy "spotkanie". "Miting" kole w oczy

Prosz.
Cytat:
Najlepiej by byłby w centrum Polski moim zdaniem.

O tym nawet nie ma co dyskutować; ze względu na to, że meeting ma mieć charakter ogólnopolski musimy wybrać najbardziej optymalne geograficznie i komunikacyjnie miejsce (czyt. takie, do którego średnio będzie dla każdego tak samo daleko i wygodnie dojechać). Jako, że nasza ukochana stolica jest właśnie w takim miejscu (more or less) to najprawdopodobniej tam odbędzie się ten meeting. Czy dokładnie w Warszawie, czy pod Warszawą - zobaczymy.
Cytat:
tak jak ShaiiboN napisał, trzeba by ogarnąć coś więcej do roboty

Jasna sprawa - to jest rzecz, z którą każdy może pomóc; jeśli macie pomysły na jakieś inicjatywy, aktywności, zabawy, które urozmaiciłyby to spotkanie - piszcie!
Cytat:
1. Chodzi o osoby nieletnie(np. Ja :( ).

Dzięki za przypomnienie, zapomniałem napisać o tym wcześniej. Otóż nie planujemy robić tego mitingu tylko dla pełnoletnich, ale jakieś ramy wiekowe to czysty zdrowy rozsądek. Wiek lat 15tu to absolutne minimum. Ponadto, od osób niepełnoletnich będziemy potrzebowali zgody od rodziców, razem z jakąś deklaracją, że biorą odpowiedzialność za swoje dziecko na tej imprezie, bo najzwyczajniej w świecie nie chcemy w razie czego mieć jakichkolwiek kłopotów. Wybaczcie, ale to podstawowe środki bezpieczeństwa.

I głosujcie w ankiecie! Póki co 16 osób oddało głos z czego 15 na tak. To nadal trochę mało, żeby coś takiego miało sens. Ponownie napiszę - jeśli macie jakichś znajomych, nieaktywnych penspinnerów, to powiedzcie im o tym, może stwierdzą, że to coś dla nich. Liczę na Was!
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Freze 
Użytkownik


Kręcę od: Lipca 2014 r.
Ręka: Prawa
Wiek: 24
Posty: 32
Skąd: Częstochowa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2018|, o 18:23   

Jak dobrze że już stuknie 18-stka do tego czasu :3
_________________
I nie rozkminiam: Co by było gdyby
Możecie podrzeć swoje typy
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |7 Lut 2018|, o 22:30   

Pomysł popieram. Jeśli tylko będę mógł w podanym terminie być, to się zjawię. Bez względu na to czy będę czy nie, chcę przydać się organizacyjnie.

"SzawełP" napisał/a:
nie może być jakimś zadupiem albo Warszawa

:D

"SzawełP" napisał/a:
np. O zwiedzanie, jeziorko do pływania itp.

Dzięki temu komentarzowi przypomniałeś mi, że bardzo mi się podobało nagranie z Festiwalu Wibracje, który odbył się w zeszłym roku w Serocku koło Warszawy. Możecie tutaj zobaczyć jak wygląda okolica:

Wersja HQ na YouTube
Co myślicie o tego typu mieścinie? Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że w terminach wakacyjnych noclegi w tego typu miejscach na pewno są droższe, bo wiele osób wpada na pomysł pojechania w takie miejsce.


Tak jak już Gildor zaznaczał, naszym celem nie jest siedzenie i kręcenie przez 3 dni. Jeżeli dobrze ogarniemy miejsce, to może być wiele możliwości. Ogólne pomysły, jakie rzucali w różnych etapach planowania tego spotkania i jakie przychodzą mi do głowy mogę podzielić na kilka kategorii:
1. muzyczne
2. gry/zabawy terenowe
3. pokazy
4. warsztaty
5. inne

Poniżej różne pomysły bez konkretów w ramach tych kategorii:

Muzyczne
- koncerty
- jam session
- wspólne wymyślanie i nagrywanie piosenek
- zorganizowanie zespołu The Ukulele Orchestra of PPP i zagranie (synchro lub z podziałem na partie) jakiegoś utworu (jak ktoś nie zn The Ukulele Orchestra of Great Britain, to polecam posłuchać ^^)

Gry/zabawy terenowe
- żywe szachy
- podchody
- tory przeszkód
- slackline
- frisbee
- piłka nożna
- gra typu escape room
- pływanie
- zwiedzanie

Pokazy
- iluzji
- fireshow
- żonglerka kontaktowa

Warsztaty
- projektowanie gier
- beatbox
- żonglerka

Inne
- planszówki
- sesje RPG



Nie traktujcie tago jako listy gotowych propozycji. Są to zalążki pomysłów, które wypisałem żebyście mieli świadomość jak bardzo otwarcie możemy myśleć. Część z tych pomysłów jestem w stanie ogarnąć sam, do część potrzeba ludzi z odpowiednimi umiejętnościami.

Dawajcie znać co byście robić!
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl