Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Solidly
Autor Wiadomość
mimik 
Użytkownik

Kręcę od: 2016
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 7
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Kwi 2016|, o 09:18   Solidly

Witam.

Jest to moja pierwsza modyfikacja pena. Do zrobienia go wykorzystałem stare długopisy jakie znalazłem w domu.

Nazwa: Solidly
Długość: 20cm
Waga: 12 gram

Potrzebujemy :
- 2x Solidly: gripy, tipy
- 2x Tome Medium TO-038: gripy
- 1x prosta rurka dł. 10 cm z długopisu z Tesco (są one sprzedawane po 10 szt. za 1.99 zł)

Oto zdjęcia :















Proszę o ocenę mojego pena.
Ostatnio zmieniony przez mimik |19 Kwi 2016|, o 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Skowronn 
Użytkownik

Kręcę od: 10.09.2015
Ręka: Prawo-lewa
Wiek: 22
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2016|, o 12:09   

Mimo iż nie jestem jakimś profesjonalistą to mod bardzo mi się podoba i chętnie bym nim pokręcił ;) . Jednakże po przyjrzeniu się mu bliżej zauważyłem że na końcu capów dałeś ringi gripów które są krótkie i wysokie, co miało by wpływ na tricki z rodziny infiniti, ponieważ niektórym PS'erom mogą sprawiać trudności. Jest to moja opinia na ten temat. I w każdym razie jest to mod godny polecenia ;) .
Ostatnio zmieniony przez Skowronn |18 Kwi 2016|, o 12:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
mimik 
Użytkownik

Kręcę od: 2016
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 7
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2016|, o 16:34   

Tak jak pisałem jest to mój pierwszy mod i zrobiłem go na początek do nauki, długie, wysokie ringi gripów dałem żeby bardziej obciążyć pena, bo był trochę za lekki. Zawsze mogę je usunąć lub zmienić gdyby przeszkadzały mi w wykonywaniu któryś tricków.
Na razie dobrze kręci mi się tym penem, ćwiczę dopiero podstawowe trick :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
player_X 
Użytkownik


Kręcę od: 2008
Posty: 229
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2016|, o 17:12   

Moderatorze usuń to zanim złoży jaja.

mimik, nie robi się tutorialu nie wiedząc jak nazywają się wszystkie części użyte do budowy pena.
Warto również dodać, że jeśli docelową grupą odbiorców tego tutka mają być początkujący to prędzej czy później wpadną sami na pomysł zrobienia pena na plastikowych tipach i z dostępnych pod ręką części.
Nie odbieraj tego jako atak. To raczej dobra rada.
_________________
KLIKNIJ TUTAJ ⇩


MÓJ KANAŁ YOUTUBE
PTP Wymiany/Trades
 
mimik 
Użytkownik

Kręcę od: 2016
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 7
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2016|, o 17:28   

player_x Wszystkie nazwy części do budowy pena już znam, nie wiedziałem tylko jak nazywa się jeden z moich długopisów.
Założyłem ten temat na forum żeby przedstawić mój pierwszy mod i żeby bardziej doświadczeni Penspinnerzy mogli go ocenić.
Wiem że nie jest to jakiś skomplikowany mod ale na początek mi wystarczy. Masz rację że każdy początkujący może sobie zrobić podobnego pena z długopisów które ma. Ja uważam że każdy może zamieszczać swoje mody nawet jeśli są one proste, tak by inni mogli je poznać i ocenić.
PTP Wymiany/Trades
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2016|, o 20:36   

4/10
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Neq 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: Prawa
Wiek: 24
Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Kwi 2016|, o 11:35   

Nie wygląda źle, na początek może być ok. Tylko, żeby tutek miał sens dowiedz się i dopisz nazwę tego długopisu.
PTP Wymiany/Trades
 
mimik 
Użytkownik

Kręcę od: 2016
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 7
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Kwi 2016|, o 16:33   

Dziękuję za opinie.
Ten biały długopis jest z Tesco, są one sprzedawane w paczkach po 10 szt. za 1.99 zł.
Ostatnio zmieniony przez mimik |19 Kwi 2016|, o 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl