Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Tutorial] Sonic Normal by Rarka
Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2007|, o 16:16   [Tutorial] Sonic Normal by Rarka

Jak mi Kmibar rozkazal, to zrobilem...

A tak powazniej, to nakrecilem tutka do Sonica :] Jest on skierowany do poczatkujacych, glownie z jednego powodu, ktory chcialbym omowic :
Jak juz jakims cudem pewna osoba obejzy jakis trailer penspinningu, czy to polski, czy zagraniczny, zainteresuje sie, w goglach znajdzie nasza wspaniala stronke, to odrazu zacznie cwiczyc. Po przeczytaniu kilku linijek wstepu zacznie przegladac fundamentale. Stwierdzi, ze FP jest dziwne, to zacznie sie uczyc TA. Po jakims czasie bedzie juz umial jako tako i zacznie sie sonic. i zonk... bo dla poczatkujacego jest to BARDZO trudny trick, a szczegolnie dla poczatkujacego, ktory nie zna angielskiego (psconclave). I wtedy ta pewna osoba rezygnuje z penspinningu, bo stwierdza, ze to za trudne dla niej, ze to jest tylko sport dla jakis fizoli (:D).

...Dlatego nagralem ten oto tutorial B) (i tak powstal chocapic:P)

Jesli Administracja uzna, ze jest dobry, to proponuje go wrzucic na stronke do dzialu fundamentali. Wszelka krytyka, bledy, czy inne komentarze mile widziane, tylko prosze bez bezsensownego spamu :P

Napisy leca szybko, wiec lepiej uzywac pauzy (jakbym robil napisy przez 30 sekund to film wyszedlby po prostu za dlugi - oszczednosc na rozmiarze:P)

http://www.youtube.com/watch?v=085APzk9SMQ
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |31 Sty 2015|, o 16:43, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Zaliwaja 
Użytkownik


Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 32
Posty: 1239
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |27 Paź 2007|, o 10:15   

Buhahaha... ciekawe ile warnów dostanie za to :D

Jak byś odkopał przynajmniej sensownie.

"Kruk" napisał/a:
(teraz zapanuje pozytywna moda robienia tutoriali, mam nadzieje)



A to tak przy okazji.... zapanowała ale już się skończyła.
_________________
Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
PTP Wymiany/Trades
 
Poohatek 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawy rąk xD
Wiek: 31
Posty: 339
Skąd: Okolice Gdańska
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Paź 2007|, o 10:16   

Bez komentarza, odkopujesz temat sprzed 9 miesięcy (!!!!) pisząc jakiś bezsensowny, neo-kidowy i pokemonowy komentarz. Czytałeś regulamin ?

To poco komentujesz jak "bez komentarza"? Moderatorzy i administratorzy sobie z takim czymś poradzą, nie martwcie się.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Śledź |27 Paź 2007|, o 12:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |1 Sty 2008|, o 01:43   

Dzięki! po tym tutorialu narerzcie skumałem o co idzie :P
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
shark 
Użytkownik

Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 10
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Sty 2008|, o 20:56   

dzieki za tutorial w imieniu moich kolegów. przyda im sie :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Post nie wnosi nic do tematu, post moze zostac usuniety.
Ostatnio zmieniony przez Hakan |15 Sty 2008|, o 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |30 Wrz 2008|, o 14:48   

Sorki, że odkopuję i w ogóle, ale nie wiedziałem gdzie to powiedzieć... :facepalm: Obydwie metody mi nie wychodzą... W 1 pen wylatuje mi pionowo do góry, a w 2 pen się stacza i wylatuje mi z ręki zanim pomyśle o łapaniu go... :???: Jeszcze raz bardzo przepraszam, mam nadzieję, że mi ktoś odpowie szybko, bo post ten zniknie po 1 dniu, żeby nie było... :oops: Proszę was, co robię nie tak? Za mocno spinam mięśnie, czy co? Może mam za wolne palce? :cry:

TOP:
Tutek zrobiony solidnie, poza COPem, ale to chyba nie jest żaden minus ;] Więcej tak dobrze wykonanych tutków życzę ;]


Jeszcze raz sorki za odkopywanie, będę się starał już nie odkopywać, ale nijak mi nie wychodzi Sonik po długich treningach (palce już mnie od tego bolą) i proszę o jakąś poradę :facepalm:

DOWN:
Thx, zaraz będę próbował, to jedyny fundamental, którego nie umiem, więc wiesz... ;] MUSS

PS2:
To spróbuj znaleźć pena, długiego i ciężkiego na końcach, a lekkiego na środku, radzę również, żebyś palec 1 i 2, 3 i 4 trzymał non stop złączone, a jak nie, to izolatką ;] zaprzyj końcówkę pena na połączeniu thumba i 1 palca, w sonicu puszczasz pena, żeby zrobił obrót, a w charge wystarczy, że w momencie wymachu nie pozwolisz penowi wytoczyć się z pomiędzy palców i próbuj przedłużać tą trajektorię, którą mu nadałeś tym sposobem... Można tak dopóki ci się nie skończy pen(na długość). Mam nadzieję, że pomogłem chociaż trochę, POZDROO!
Ostatnio zmieniony przez IronShadow |2 Paź 2008|, o 14:16, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |1 Paź 2008|, o 12:19   

Wiesz co, sam za bardzo się nie znam (co widać po randze :oops: ), ale powiem Ci, że miałem podobny problem. Rozwiązełem go w ten sposób, że zacząłem robić sonic'i w pionie - tzn. rękę trzymałem pionowo - dzięki temu pen wpadał posłusznie między kciuk a index samą siłą grawitacji. Oczywiście w miedzyczasie starałem się zbliżać do siebie palce 3 i 1. Gdy Sonic robiony w pionie był już banalnie prosty sprowadzałem rękę do poziomu i zaczęło wychodzić. Może nie wygląda u mnie to jakoś nadzwyczajnie ale wychodzi mi już za każdym razem.
A moderatorom chyba nie przeszkadza odkopywanie tematów z trickami, jeśli posty nie są bezsensowne (tak przynajmniej jest napisane w regulaminie) :)
PS. Niewiem czy to miał być żart, ale chyba pisze się "obiema" :P

PS2. To mnie mógłbyś Charge'a nauczyć bo to jest jedyny fundamental którego ja nie umiem.

[ Dodano: Sro 08 Paź, 2008 ]

UP: Dzięki wielkie za pomoc - Charge już opanowany :D
PTP Wymiany/Trades
 
edsonn 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Wrz 2010|, o 16:39   

dobry poradnik narazie się ucze tego

Post nie wnosi nic do tematu.

Lawliet
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |3 Paź 2010|, o 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
pac1n 
Użytkownik


Kręcę od: 3.10.2010r
Ręka: prawa
Posty: 4
Skąd: BP
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2010|, o 20:33   

mi to nie wychodzi nie wiem co robię nie tak :facepalm:

Czytaj posty w tym temacie. Na pewno znajdziesz odp. czemu Ci nie wychodzi. I dużo ćććwicz. I postaraj się nie pisać postów oznajmiających, nic nie wnoszących do tematu ^^.
C.


Przepraszam mój błąd, wiesz jestem nowy

PS: Już mi wychodzi bo robiłem jedną rzecz źle
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |5 Paź 2010|, o 19:57, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
GucioL 
Użytkownik


Kręcę od: Początek Wakacji 2010r.
Ręka: Right>Left
Wiek: 27
Posty: 12
Skąd: Przemyśl
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |20 Lis 2010|, o 10:17   

Bardzo dobry tutek a to jak robiles sonica harmonic to juz h.. Niezle wymiatasz :D
_________________
X-PLoDe
PTP Wymiany/Trades
 
ZielonyPenS 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Kwi 2011|, o 16:30   

jej dla mnie to trudne xD
sorka poczatkujacy umiem tylko na razie TA
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Dominyo 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Wrz 2014|, o 23:29   

Link do tutka nie działa
PTP Wymiany/Trades
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |30 Wrz 2014|, o 00:21   

Dominyo, jeśli potrzebujesz poradników do podstaw, to są tutaj: http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=11380
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Awder 
Użytkownik


Kręcę od: 11.02.2016
Ręka: Prawa
Posty: 7
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Lut 2016|, o 21:52   

Dobry tutorial, pomógł mi w nauce Sonica. Po obejrzeniu tutoriala Sonic wychodzi mi znacznie lepiej niż przed.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl