Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakiego pena wybrać?
Autor Wiadomość
chomikx 
Użytkownik

Kręcę od: październik 2012
Ręka: prawa
Wiek: 24
Posty: 42
Skąd: konin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2014|, o 16:11   Jakiego pena wybrać?

Siemka, już daawno nie kręciłem i nie mam żadnego moda i dlatego właśnie nie jestem na bierząco i bardzo mało co pamiętam z penspinningu jeżeli chodzi o mody i mam pytanie. Jakiego gotowego moda byście dla mnie polecili z pensfactory do max 60zł, najlepiej najtaniej bo chce go tylko po to żeby raz czasem w wolnym czasie pokręcić. Nie ma on być ani za lekki ani za ciężki tylko taki w sam raz, to samo z długością. Nie wiem czy Waterfall, Buster Cyl LE, G-mod, ComSSa, Pari Mod czy jeszcze co innego i jaki model(np. ArtComSSa, Dr.ComSSa, Metal ComSSa itp.) Prosiłbym o szybką odpowiedź, z góry dzięki :D
PTP Wymiany/Trades
 
Gimli 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2011
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 60
Skąd: Żuromin/Warszawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2014|, o 19:24   

Waterfall. Mod bardzo uniwersalny, optymalna waga i długość.
PTP Wymiany/Trades
 
Pad 
Użytkownik


Posty: 31
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2014|, o 22:06   

Ja polecał bym Metal ComSSe Black albo Yellow bardzo dobre i uniwersalne mody. Koszt też nie jest duży coś w okolicach 30 zł.
PTP Wymiany/Trades
 
chomikx 
Użytkownik

Kręcę od: październik 2012
Ręka: prawa
Wiek: 24
Posty: 42
Skąd: konin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Wrz 2014|, o 12:39   

Już tak poczytałem i stwierdziłem że wybiore z pośród Buster Cyl, Dr. ComSSa, Air ComSSa, Waterfall Premium/Classic, G-mod (na pf jest chyba v2), Pari Mod(nic o nim nie wiem). To co bym chciał to napewno żeby pen pewnie sie trzymał w ręce, miał dobre momentum, był tak 60% ciężki, chodzi o to aby nie był za ciężki ale napewno nie za lekki, dobrze wyważony i żeby mi bardzo długo dobrze służył :D .
PTP Wymiany/Trades
 
MaxBonczyk 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2015|, o 13:31   

Gdzie kupie długopis do penspinningu?
Takiego nie kupisz, musisz go samemu zrobić z gumek od pilota...
W sklepie z długopisem do penspinningu.
Moi koledzy kupywali, ale nie chcą mi powiedzieć gdzie.
jak chcesz być dobry, to poradzisz sobie z każdym.
W sklepie z długopisem do penspinningu - proste. Ew. u agenta marketingowego bieżący długopisy do penspinningu z pobliskiej hurtowni z długopisami do penspinningu, które docierają do sklepu z długopisem do penspinningu o którym ci powiedziałem, jednakże długopisy do penspinningu nie są tak często spotykane w sklepach jak w hurtowniach długopisów do penspinningu. niestety ale to jest brutalna prawda o długopisach do penspinningu oraz sklepach z długopisami do penspinningu.
Mam nadzieję, że zrozumiałes, o co biega.
_________________
Mińsk kuchnie na wymiar
Geodeta dębe wielkie
PTP Wymiany/Trades
 
MosieQ 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.2014
Ręka: lewa
Wiek: 25
Posty: 136
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2015|, o 00:50   

Wtf? Xd jesteś pijany? Temat jest sprzed ponad roku :D górnik
_________________
>>> Penspinning: https://m.youtube.com/channel/UC9j0mvbVWukyBc4-e0p1yfw
>>> Facebook:
https://m.facebook.com/MosieQ
*******
MP16 - Top 8
MP18 - Top 5
MP 19 - znowu przegra z Ketainem.

EDMy robie tera
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl