Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak modować? || Warsztat
Autor Wiadomość
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |6 Gru 2015|, o 17:11   Jak modować? || Warsztat

Cześć! ;)
Bardzo wiele nowych osób ma problem z modowaniem i wyborem sprzętu na początek. Są ludzie, którzy nie wiedzą jak się za to zabrać, a nawet na forumku brakuje trochę wiedzy na ten temat. Z tego powodu postanowiłem rozpocząć nową serię poświęconą modowaniu.

Modding wciąż się rozwija, więc będę starał się co jakiś czas, gdy tylko zajdzie potrzeba lub przyjdzie mi do głowy pomysł, wrzucać filmy, w których będę modował i mówił o modowaniu. Tutoriale do całych penów krok po kroku, poradniki odnośnie przygotowania pojedynczych części i wszystko, co okaże się przydatne i pożyteczne. Na początek film bardzo ogólny, żeby mieć punkt zaczepu.

Mam nadzieję, że pomysł na serię się spodoba i będę mógł pomóc wielu osobom się dalej rozwijać ;)
Postaram się odpowiadać na pytania w komentarzach oraz tutaj w temacie, w miarę wiedzy i możliwości.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warsztat #1
Modowanie pierwszych penów: http://youtu.be/hFKEWL4W5sQ
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl