Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy ivan mod buster cyl 2 nada się dla początkującego?
Autor Wiadomość
chybek 
Użytkownik

Kręcę od: 4.10.15r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Paź 2015|, o 21:07   Czy ivan mod buster cyl 2 nada się dla początkującego?

Mam pytanie czy ivan mod buster cyl 2 nada się dla początkującego? A jak nie to jakie polecacie oprócz comssy?
Jego waga to 18,4 g
Jego długość 21,2 cm
PTP Wymiany/Trades
 
Globock 
Użytkownik


Kręcę od: 11.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 312
Skąd: Bjuv (Szwecja)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Paź 2015|, o 11:16   

Temat do debaty, każdy ma inne zdanie w tym zakresie. JA bym powiedział że początkujący takim penem w miarę szybko będzie się uczył, ale odbije się to wraz z biegiem czasu. Ludzie szybko łapią za ciężkie peny a potem płaczą że mają brzydki styl albo że dc comssa czy rushon są za lekkie by nimi kręcić. Tak więc, osobiście nie polecam, ja pierwsze miesiące spędziłem machając metal comssą i nie mogę narzekać :) Miłej nauki!
PTP Wymiany/Trades
 
 
player_X 
Użytkownik


Kręcę od: 2008
Posty: 229
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |8 Paź 2015|, o 13:16   

Moim zdaniem niechlujność wykonywania tricków ( bo to jest imo problemem, nie brak bardzo indywidualnego stylu) nie idzie w parze z parametrami pena. Zarówno lekkim jak i ciężkim można skippować rotacje luk krzywo go łapać. Ważne jest, żeby doskonalić wykonywanie tricku, a nie poprzestawać na tym, że się go w ogóle potrafi. Imo możesz kupić cięższego pena na początek. Łatwiej zrozumiesz jak działa rotacja w niektórych trickach i będziesz mógł ją doprowadzić do perfekcji.
_________________
KLIKNIJ TUTAJ ⇩


MÓJ KANAŁ YOUTUBE
Ostatnio zmieniony przez player_X |8 Paź 2015|, o 13:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
MosieQ 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.2014
Ręka: lewa
Wiek: 25
Posty: 136
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Paź 2015|, o 16:14   

Ja zaczynałem na piracie i nie narzekam (nigdy nie miałem metal comssy heh) jak najbardziej możesz kupić lub np zamiast niego załatwić sb waterfalla. Styl zależy głównie od determinacji wg mnie.
Elo
_________________
>>> Penspinning: https://m.youtube.com/channel/UC9j0mvbVWukyBc4-e0p1yfw
>>> Facebook:
https://m.facebook.com/MosieQ
*******
MP16 - Top 8
MP18 - Top 5
MP 19 - znowu przegra z Ketainem.

EDMy robie tera
PTP Wymiany/Trades
 
Torpek 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2015
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 1
Skąd: Czarnków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |8 Paź 2015|, o 21:53   

Mam już za sobą parę miechów kręcenia, a zaczynałem od buster cyl`a, na początku wydawał się ociężały przez swoje duże momentum, później się przyzwyczaiłem. Ivan, którego podałeś jest trochę cięższy i dłuższy od podstawowego bustera, a jak chcesz coś pomiędzy busterem a np. comssą to wspomniany wyżej waterfall będzie dobry :)
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl