Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomoc z combo
Autor Wiadomość
Qulimax 
Użytkownik

Kręcę od: 1 maja 2011 roku
Ręka: Prawa
Wiek: 24
Posty: 10
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2014|, o 19:22   Pomoc z combo

Siemankooo! :D
Chciałbym prosić was o pomoc. Otóż niedługo jest pokaz talentów szkoły, i zostałem wytypowany z klasy żeby zaprezentować penspinning bo jest to rzadkie hobby (Kręcę chyba jedyny w mieście nie licząc mojego kuzyna którego wciągnąłem ._.). Kiedyś kręciłem, i po kilku latach postanowiłem wrócić i niewiele umiem z tego co kiedyś, a zdałoby się coś zaprezentować. Pomoglibyście mi ułożyć jakieś sensowne combo? Umiem:
>Sonic, TA, Charge, Double Charge, Gunman, Sonic Rise, Sonic fall (dosyć koślawo), Twisted sonic 23 i 34, z pojedynczym bustem, backaroundy, ale z backfallem cienko, wszystkie aroundy, Infinity, jakieś przejścia które nie mam pojęcia jak się nazywają >.<, FL TA i kilka jeszcze innych tricków które teraz nie przychodzą mi do głowy. Jeszcze mam sporo czasu, do 5 grudnia, więc kilku rzeczy mogę się douczyć.
Z góry dzięki za pomoc! :)
PTP Wymiany/Trades
 
samoszxp 
Użytkownik


Kręcę od: 30,10,2013-1p1h (-__-) od 16,11,2014 2p2h
Ręka: prawa>lewa
Wiek: 26
Posty: 38
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2014|, o 19:48   

Qulimax, napisz ile powinien trwać pokaz (combo) i czy wolisz zaprezentować je jako całość czy podzielony na części- oddzielnie 2-3 comba
_________________
Kooooooooobi POZDRAWIA
Chcesz coś?- gg 52036319
PTP Wymiany/Trades
 
 
Qulimax 
Użytkownik

Kręcę od: 1 maja 2011 roku
Ręka: Prawa
Wiek: 24
Posty: 10
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2014|, o 20:07   

A to już tak obojętnie. Wiem że mam o penspinningu troszke pogadać, skąd jest itp. Będzie kupa osób, więc o forum wspomne, może kogoś zachęcę. :D
Wiem że mam maksymalnie 10 minut, więc z 5 pogadam, z 5 prezentacji. Myślę że będe uczył dyrka, albo przynajmniej próbował nauczyć jakiegoś podstawowego tricku to tak combo ze 2.5 minuty. Może być podzielone, może w całości, to już obojętne :D
PTP Wymiany/Trades
 
samoszxp 
Użytkownik


Kręcę od: 30,10,2013-1p1h (-__-) od 16,11,2014 2p2h
Ręka: prawa>lewa
Wiek: 26
Posty: 38
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Lis 2014|, o 21:04   

2,5 minuty to strasznie długo jak na combo, zwłaszcza że niewiele umiesz. Obejrzyj te:
https://www.youtube.com/watch?v=qlCs91oc7T8
https://www.youtube.com/watch?v=wUBkXwfpwRU
Możesz je przedłużyć wplatając jakiś trick continuous ( ale nie przesadzaj :wink: ).
Łącząc to uzyskasz ok 30 sekund pokazu, a później nie wiem, kombinuj .... :grin:
_________________
Kooooooooobi POZDRAWIA
Chcesz coś?- gg 52036319
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl