Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
RSVP mod

Jaki mod?
MXv2
56%
 56%  [ 9 ]
MSXA
43%
 43%  [ 7 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
samoszxp 
Użytkownik


Kręcę od: 30,10,2013-1p1h (-__-) od 16,11,2014 2p2h
Ręka: prawa>lewa
Wiek: 26
Posty: 38
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Lis 2014|, o 23:04   RSVP mod

Mam problem dotyczący wyboru mod'a RSVP. Pisałem na SB ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi. :cry: Obiecałem dla znajomego że zamienię się za kilka części do modowania, a on da mi jakieś mody. Te jakieś mody to: MSXA i MXv2. Jakby co to kręcę modami DC 18-22 cm, waga 10-20g (np pari mod, emboss mod). Będzie to mój pierwszy prawdziwy SC. Mam dylemat, bo nie wiem ktrórego z nich wybrać. :mrgreen:
Pomożecie? :wink:

Jeśli chodzi o wygląd to bardzo podobne jak z pensfactory- tylko inserty inne.
Ostatnio zmieniony przez samoszxp |16 Lis 2014|, o 17:22, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |20 Lis 2014|, o 21:09   

MSXA będzie łatwiejsza w obsłudze, jak przyzwyczaiłeś się do DC, MX^2 wymaga więcej wprawy, jest to po prostu nieco ulepszona wersja zwykłego MX'a. MSXA kręci się bardzo podobnie jak DC.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl