Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Tutorial] Pelnometrazowy tutek ThumbAround Normal by DeMoN
Autor Wiadomość
DeMoN 
Użytkownik


Ręka: righthanded
Wiek: 32
Posty: 196
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |9 Lut 2008|, o 20:34   [Tutorial] Pelnometrazowy tutek ThumbAround Normal by DeMoN

Jako ze wiele nowych osob wbija na to forum, postanowilem nagrac swoj pierwszy tutorial w ktorym dokladnie omawiam magie ThumbAround'a ;) wiekszosc jest po mojemu, ale wzorowalem sie na tutkach ESO, enjoy!

http://www.youtube.com/watch?v=_K4hP4sEm68

@down, to dlatego ze nagrywalem przy nie zaciekawym swietle ^^

@karOlek1325, wiele razy to tlumaczylem, ale w prawej nie moge robic charge ani fingerpassa, co mi przeszkadza w wiekszosci trickow i sam nie znam odpowiedzi na to dlaczego tak mi sie stalo...mozliwe ze nie robilem tych trickow przez dlugi czas i teraz nie jestem w stanie sie ich nauczyc na nowo...a co do tutku to nie byl on jakis specjalnie trudny do zrobienia, wystarczyly checi
_________________
Ostatnio zmieniony przez DeMoN |9 Lut 2008|, o 20:52, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
TheBench 
Użytkownik

Kręcę od: 29,03,2014
Ręka: prawa
Wiek: 24
Posty: 1
Skąd: gliwice
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2014|, o 16:56   

no no według mnie bardzo dobry tutek opanowałem do perfekcji (prawie):P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl