Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PPP Promo 4th
Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |14 Gru 2013|, o 16:59   PPP Promo 4th

No jest w końcu.


Wersja HQ na YouTube
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
Ostatnio zmieniony przez MadEye |14 Gru 2013|, o 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Talent 
Użytkownik


Kręcę od: niewiadomo
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 26
Posty: 26
Skąd: Łańcut
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |15 Gru 2013|, o 20:21   

Promo napewno różniące się od poprzednich, inne, pewnie też inaczej odebrane przez polskich spinnerów.Co do poziomu nie jest on niższy niż ten na poprzednich promach, jak dla mnie jest bardzo podobny lecz troszeczke inny, lepszy, tak jakby bardziej dopracowany.Co do muzyki większość uważa że jest ona nie dopasowana, nie zlewająca się ze spinningiem, ja po części też tak uważam, w sumie muzyka nie najgorsza, wydaje mi się że się nie przyjęła bo w poprzednich promach była ona bardziej energiczna, ale muzyka to był czysty wybór MadEye'a.Podsumowując spinning na poziomie, muzyka też nie najgorsza, edycja, w tym intro kozak.Kawał dobrej roboty MadEye, myślę że promo zostanie zapamiętane m.in. przez tą inność.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |16 Gru 2013|, o 10:04   

Poziom niezły, muzyka całkiem mi się podoba, ale całość dupy nie urywa.
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2013|, o 10:08   

Jeśli chodzi o poziom spinningu, to jest to do tej pory najlepsze promo ever, gratuluję wszystkim którzy tam się dostali. Co najlepsze najbardziej podobają mi się kombosy tych, których do tej pory kojarzyłem - jeśli w ogóle xd - raczej z nicka na forum niż z tak solidnego spinningu. Już pisałem to gdzie indziej, ale utrwalę to w tym temacie - Maksym ze wszech miar przypomina mi Saizena :D chyba moje ulubione kombo z całego filmu, bardzo ciekawy, trochę niedzisiejszy styl, oryginalny zasób trików i nietuzinkowa kreatywność - miodzio. Ponadto chciałbym wyróżnić jeszcze Silusa, Robbina i Kozyra - nie spodziewałem się w tym promo takich nicków - wybaczcie mi! Machacie o wiele lepiej (nie pod wszystkimi, ale pod większością względów) niż większość starych wyjadaczy, którzy mają na tym forum mir i ogólne uznanie.

Brawo panowie, mam nadzieję że te słowa zmotywują Was do dalszego koksania, bo co by tu nie mówić, w Was nadzieja. Ale się patetycznie zrobiło, no trudno. Polecam sobie włączyć 'Uwerturę 1812' Czajkowskiego jako podkład do czytania tego posta.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |24 Gru 2013|, o 14:08   

Pierwsze nasze promo, w którym największym atutem nie jest edycja. Po części jest to zasługą solidnej postawy naszych reprezntantów, z drugiej strony, uważam że jest to najmniej "epicka" z prac Madaja.
Szczególnie drugie i trzecie promo to były majstersztyki pod względem oprawy graficznej (+ cała reszta collabów edytowanych przez Madaja). Ta edycja według mnie jest poprawna, nie wyróżnia się spośród reszty collabów, które miałem ostatnio okazję oglądać. Ale ludziom na UPSB się podoba.

Poziom robi wrażenie. Nie śledzę już tak forum jak kiedyś, dlatego pare osób zrobiło na mnie spore wrażenie (szczególnie Maksym).

Mimo wszystko, jak na tak długi okres oczekwiania, spodziewałem się czegoś lepszego.
Ale skoro nawet najnowszy "JapEn" nie robi juz na mnie takiego wrażenia jak poprzednie, to może po prostu nie czuję już tego tak jak kiedyś ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2014|, o 19:15   

Fajnie, że są ludzie którzy dalej kręcą. Fajnie, że są nowi spinnerzy którzy kręcą coraz lepiej. Fajnie, że jest edytor na którego forum może zawsze liczyć.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |10 Sty 2014|, o 21:59   

Cześć, podobało mi się, na prawdę fajnie wyszło :)
Przypomniałem sobie przypadkiem o forum, wchodzę i pozytywne zaskoczenie nowym filmem PPP.
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Kruk 
Użytkownik


Kręcę od: VII 2006
Ręka: prawa
Posty: 481
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+26, 0, 0)
Wysłany: |22 Sty 2014|, o 01:27   

Super!
Bardzo cieszy ogromna różnorodność stylów, przez co nie idzie wyróżnić żadnego z combosów: KAŻDY kręci inaczej i BARDZO miło dla oka!
Kozyr i Maksym: pomyślcie nad innym ustawieniem kamery. Widok znad ramienia?

Szczególnie zaskoczony jestem poziomem nowych osób (co prawda wchodzę tu raz na rok, ale jednak kogośtam znam/znałem)

(Już jak nawet Hakan był to i ja musiałem skomentować. Czekamy na Dantego i Kmibara.)
Ostatnio zmieniony przez Kruk |22 Sty 2014|, o 01:28, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl