Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pisanie Scenariuszy Filmowych
Autor Wiadomość
tatitoruti 
Użytkownik

Kręcę od: kilku lat
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 52
Skąd: warszawa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2013|, o 22:49   Pisanie Scenariuszy Filmowych

Pisał ktoś z was kiedyś scenariusz filmowy lub ma z tym jakieś doświadczenia?
Miałem kiedyś w głowie pewne pomysły na komedie lecz jakoś tego nie zrealizowałem może za bardzo nie wiedziałem jak nie ważne. Natrafiłem dziś na taki konkurs
http://www.tvn.pl/showbiz...1491,1,0,0.html
Co o tym myślicie xd
Jestem ciekaw czy jak bym wysłał powiedzmy scenariusz na 80 stron czy oni by to serio przeczytali :D
piszcie co chcecie
Ostatnio zmieniony przez tatitoruti |18 Lis 2013|, o 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
a5d4f1 
Użytkownik

Posty: 6
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2013|, o 08:04   

Przeczytać napewno przeczytają skoro napisali ze max 120 stron :P tym bardziej że dostana np 20 gotowych scenariuszy, wydadza na to 60 tys. a do produkcji napewno jakis wykorzystają a skoro wykorzystają tzn że zarobią duuuuużo więcej :D Opłaca im się to bo mają gotowe scenariusze które trzeba troche poprawić, będą wiedzieć w jakie upodobania młodzieży celować przy produkcji i zarobią:) jak tylko masz pomysł to wysyłaj, może akurat będziesz miał farta :p
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl